Aknt hakknda bir soru....

milkshake

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2008
4.064
7
canlarım adetimin 11. günü dr. gittim oda yumurta gelişimin zayıf olduğnu söyledi bende bu ay hem ramazandan dolayı hemde moralim bozulduğundan madem yumurtam yok niye bu kadar uğraşayım dedim ve çalışmalara ara verdim...

fakat bugün adetimin 20. günü az önce çok af edersiniz idrarımı yaptım tam kalkarken aşağı süzülen bir akıntı fark ettim şeffaf renkte ne olduğuna anlam veremedim: intihap falan yok çünkü daha bu ay vajinal kültür oldum ne enfeksiyon, nede intihabım var allahıma şükür....

acaba ben geçmi yumurtluyorum, yada ne bilim gebelik olma ihtimali yok denecek kadar az... başına böyle gelen biri varmı yada ne olduğu hakkında bilğisi olan cevaplarsanız sevinirim....

tatlım normalde 2 aya kadar düzenliydi 28 günde olurdum ama son iki aydır sapma var ilk ay 7 gün gecikti bu aysa 8 gün önce geldi bende çözemedim bu işi bakalım en son 29 ağustosda adet oldum bu ay ne zaman olacağımı bilmiyorum erkenmi geçmi tahmin edemiyorum.... ya normalde gelmezdi benden böyle bir akıntı en son geçen ay gelmişti oda adetin 11 günü falandı ilk defa bu zamanda geliyor.... şaşırdım....

aman canım nereye değerlendircez kaç gündür yapmıyoruz eşimin spermleri canlı değildir yapsak bile pek sonuç alacağımızı düşünmüyorum:eek: kaç aydır tutmuyor olmuyor, demekki bir sorun vardı oda belli oldu yumurtalar gelişmiyor belki gelişse bile çatlamıyor onu bile bilmiyorum bakalım önümüzdeki ay görcez herşeyi, gelişiyormu çatlıyormu diye...

X