Sivilceli Ciltler Akne İzlerinden (Sivilce İzleri) Nasıl Kurtulabiliriz? Fraksiyonel CO2 lazer

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
arkadaşlar ben yeni üye oldum...faraksiyonel yaptırdım chanel in isim verdiği hastanede ben de sadece 1. seansımı yaptırdım henüz...
benim beklentim çok yüksek olduğundan çok da memnun kalmadım açıkçası...tabii ki mucizevi bir değişim olmadı ama biraz düzelme var diyebilirim...eğer her seansta bu kadar düzelme olursa ancak % 50 iyileşme olur=(
ama 2. seans belki daha farfedilir bilemiyorum tabii..
2 . sean geçip tam etkiler görülünce tekrar paylaşım yaparımm.
chanel bu arada senin yüzünde cilt ton farklılığı var mıydı ve düzeldi mi?benim renk farklılıklarım vardı ve güneş lekem ama onlarda hiç bir değişme olmadı

bende renk farklılığı ve leke yoktu canım ama skar izim ve sivilce izlerim var yüzümde, dediğin gibi şu anda pek etkili görünmüyor konuşmak için erken tabi 3ay geçmesi gerek

meraba
sivilce izlerim için fraksiyonel CO2 lazer yaptırmayı düşünüyorum.
daha önce yapmış olan arkadaşlar varsa memnun kalıp kalmadıklarını merak ediyorum.

merhaba arkadaşlar, bende yaklaşık 1 sene araştırdıktan sonra 4 gün önce bağdat cd. bir klinikte lazer uygulaması yaptırdım.Cildimde roac. kalma sivilce izleri vardı.
şuan bütün yüzüm yara .Oldukça acılı bir uygulama ama sonuçtan umutluyum.

Benim yüzümde akne çukurları var ve yıllardır bunlardan kurtulmak için uğraşıyorum.Kimyasal peeling,er-yag lazer,kyrio terapi ve dermabrazyon dahil tüm yöntemleri denedim ama istediğim gibi bir sonuç alamadım bir türlü.Ve yüzüme dermabrazyon yapan estetik cerraha fraksiyonel lazeri sordum ve bana dermabrazyondan alacağın sonucu alamazsın dedi,en etkili yöntemin elmas uçlarla yapılan dermabrazyon olduğunu söyledi,ama o sonuçta beni çok tatmin etmedi.Bunlardan kurtulmayı başaran arkadaşlar varsa lütfen paylaşsınlar !

Fraksiyonel CO2 yaptırmış olan arkadaşlar, üzerinden zaman geçince nasıl oldu, çukurlarda düzelme var mı bahsedebilir misiniz biraz? Ben de yaptıracağım ama henüz içime sinen bir yer bulamadım... Umarım hepimiz bir an önce kurtuluruz bu sorundan

arkadaşlar,
Boşuna yaptırmayın malesef çektiğiniz acılara değecek en ufak bir iyileşme sağlamıyor.

Co2 lazerin hiç faydası olmadı mı acaba alute ve kaç seans yaptrıdınız? iki tane doktorla görüştüm bu ay fraksiyonel lazer sivilce izleri ve çukurlarıda fayda edebilecek birinci tedavi dediler uygulama sonrası çok mu yan etkisi oldu Karbondioksit lazerin?
Peki izlerden kurtulmadığınız halde doktora durumu şikayet ettiniz mi?​

hangi hastahane oldugunu sölermisin? bnde yaptırmak istiyorum ama izmirde bir yer bulamadım.Yardımcı olabilirmisinz ?

Hiç bir zaman yüzümdeki lekelerden kurtulamayacak gibi hissediorum. CO2 FR. lazerden çok umutluydum ama yazılanalrı okudukça hayal kırıklığına uğruyorum. Ne kadar da çok kişiymişiz bu dertten muzdarip. Beni anlarsınız sanırım ama makyaj yapmadan ( en azından fondötensiz) rahat rahat dışarı çıkabilmeyi çok istiyorum.

2 seans farklı bir lazer yaptırdım, sonrasında tek seans C02 lazer yapıldı resmen kıpkırmızı yara oldu suratım 10 günde yaralar geçti ama hiçbir iyileşme olmadı .Gerçi yaşım 28 o yüzdende iyileşme sağlayamamış olabilirim .Sivilce izleri tedavisi için yapamayacağımız şey yok seni çok iyi anlıyorum.İçinde kalmasın dene istersen .Gerçi yazını geç gördüm belkide yaptırmışssındır.Umarım sonuç sende iyi olur.

arkadaşlar boyle işleri güzellik merkezleri degil cilt doktarina yapdiniz lutfen çunku lazerde ayarlamasini herkez yapamaz her ciltde farklidir

bu lazaer gibi yöntemlere bakmadan önce doğal yöntemleri deneyin derim ben lazer pek iyi değil hem sağlık hem güzellik açısından . doğal lolarak cildinize sunu söyleyebilirim limon suyu elma sirkesi ve gül suyu ile temizleyin sorunlu bölgenize sürün biraz bekleyin sonra ılık su ile yıkayın veardından isterseniz ki öneririm nemlendiricinizi sürün .

tam 1,5 sene oldu tedaviye başlayalı ve denemediğim lazer türü kalmadı yeni bi başlık açtım ve sorusu olan arkadaslara yardımcı olmak istiyorum,çünkü bu cilt problemi depresyona dahi sürüklüyor insanı.tedaviye ilk başladıgım dönemde yaptıran kişilerin yorumlarını aradım belki sabahlara kadar netten ve su an ben de isteyenlere yardım etmek istiyorum arkadslar http://www.kadinlarkulubu.com/lekel...cth-hakknda-bilgi-edinmek-isteyen-buraya.html

ben yaptırdım ilk seansı, toplam 3 seans olacak, şu anda pek bir düzelme yok, diğer seansları bekliyorum

Merhaba co2 lazer işe yaradı mı acaba? ben 16 yaşımdayım ciddi sorunlarım yok kimyasal peeling bir işe yaramıyor, bu yüzden merak ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…