Göz Makyajı Akmayan göz kalemi ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
lancome akmıyor,bnmde cildim yağlı kalemin durması söz konusu olmuyordu..ama lancomeden sonra sorun yaşamadım...fiyatı pahalı gelebilir ama uzun süre kullanılıyor...

Too faced ve kryolan kullanan var mı?Hayvanlar üzerinde deney yapmadıklarından İkisinden birini almak istiyorum bu hafta sonu ama daha karar veremedim.Kullanan var mı?
Ayrıca deney konusundan bihaberken burda akmıyo deney bazı markaları kullandım hala elimde olanlar da var ama akmayana rastlamadım daha.Umutla arıyorum.

Pastel in matte waterproofunu önermişlerdi ama tavsiye etmem. Şöyle ki, göz altına sürülen çok akmıyor ama göz kapağına sürülen eğer farsız sürdüyseniz berbat oluyor. Far sürdüğümde biraz daha kalıcı.

Akmayan, bulaşmayan ve kolay uygulanabilirliğiyle de göz dolduran

Son düzenleyen: Moderatör:
Avon super shock güzel bir de sürdüğünüz kalemi aynı renk bir farla sabitlemenizi öneirirm

avon supershock jel göz kalemi süper kızlar , açılıp kapanabilen pırıltılı olanları da kullanıyorum.ikisi de akmıyor. hele supershock simsiyahhh yapıyor bende bu ay aldım

gözkalemlerin cogu ya akma yapıyor yada topaklanma yapıyor bende akmayan bi gözkalemi bulamadım ama jel ayelinerı göz kalemi seklinde kullanabilirsiniz arkadasım bu sekilde kullanıyor ve hiç akmıyor nasıl sürerse o sekilde kalıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…