Göz Makyajı Akmayan göz kalemi ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
akmayan göz kalemi olmaz gibi geliyor benim denediklerim hep akıyor, çevremde de hiç duymadım

Eline sürerek denemelisin yumuşaklar akabilir.gamyoncuiremsu.sert sürülenler akmaz gibi geliyor..fisfisfis

sert olanların da rengi güzel çıkmıyor canım yani benim denediklerim öyleydi

göz içine çekilen her kalem akar bence akmayan yoktur.benim de yağlı cildim.akınca çok kötü görünüyordu,şimdi bir yöntem buldum,gözümün üstüne eyeliner sürüyorum.altına da kirpik dışına kajalın siyah kalemini sürüp pamuklu bezle dağıtıyorumyerimseniben

benimde cildim yağlı bende göz kalemi kullanamıyordum. ama sonradan eyeliner aldım düzgün çekemiyordum bende eyeliner sürüp yayıyorum göz kapağğıma üstüne de siyah far yada kalem geçiyorum. böylece hiç akmıyor.. ayrıca pastel göz kalemleri war onlarda akmıyor tavsiye ederim. ben emely marka kullanıyorum golden rose'un yan ürünü ve memnunum.

eger goz icinde degil etrafina surecekseniz pudra veya ten rengine uygun far surersen daha kalici oluyomus. bi de dior un waterproof kalemi iyi diyolar ben daha denemdim onu

akmayan göz kalemi olmaz gibi geliyor benim denediklerim hep akıyor, çevremde de hiç duymadım

Var canım var bende aynı dertten müzdariptim ama çözdüm bu sorunu göz altı göz içi farketmiyor sürdüğün gibi sabit kalıyor bu kalem kaydirigubbakcemile5 ''Deborah'' markası fiyatı 18-20 tl civarı canım ..

Kızlar ben dün birşey keşfettim,sizinle paylaşmak istiyorum.oriflame eye intensity kalemin rengini denedim dün elimde,saatlerce simsiyah kalmasının yanında sabunla yıkayarak zor çıkardım.Bugün de gözüme çektim kalemi,ne akma var ne dağılma,öyle sabitlenmiş gibi duruyor.sabah 6 bçukta sürmüştüm kalemi.
Kesinlikle tavsiye ederim..pişman olmayacaksınız.
Bu ay da oriflame da o kalemde kampanya var.Bir alana bir bedava..:)

bende oriflame kajal kullanıyorum hem hiç akmıyor hem de çok doğal duruyor sürme gibi çünkü

ayy canım bunu duyduğum çok iyi oldu hangi markayı kullandıysam göz altlarım kalemin akmasından mosmor gözüküyor hep nefret ediyorum bu durumdan. dediğin kalemi mutlaka alacağım umarım işe yarar bendede

birinden duymustum ama denemedim
kalemin ucunu isitiyormus ve sonra sürüyormus ve akmiyormus....
dedigim gibi denemedim sirf duydum, deneyen varsa paylasirsa sevinirim

canım kaleminin akmaması için göz altına pudra sür,pudra tampon görevi görür ve kalem akmazyerimseniben

merhaba, avonun alttan açmalı göz kalemleri hatta bi kaç rengi var süreklli kullanıyorum ayleynır ve göz kalemi olrak kullanıyorum ve ne akıyor nede bulaşıyor, benim tavsiyemle bi kaç arkadaşımda kullanmaya başladı hepimiz çok memnunuz. tavsiye ederim. ayrıca benim cildimde yağlı ama çok memnunum

beyu nun kalemleride akmıo, normalde siyah kalemi göz kapağının üstüne sürdüğümüzde bi süre sonra dağılıo bu kalemlerde öle bi durum yok ve yaklaşık 6 7 ay kullanılabiliniyor , ben siyahını kullanıyorum tavsi,ye ederim fiyatta 20-24 arası değişiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…