Göz Makyajı Akmayan Göz Kalemi Önerir misiniz?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
avonun genel olarak kalemlerinden memnun değildim taaaa kii şunu keşfedene kadarrr
9 tl falandı en son katalogda sanırım . gözlük kullanan birisiyim çoğu zaman ve göz kaleminin akmaması dahada önemli gözlük kullanıcıları için elini sokup silme ihtimalin daha az ve zor :) az önce nişana giderken sürdüm hiç dokunmadım şuan hala oldugu gibi duruyor

Kızlar Bana Akmayan İyi göz kalemiönerirmisiniz

bende bugüne kadar denemediğim göz kalemi kalmadı...avonun çoğu kalemleri akıyor ...jel olanını denemedim yalnız sana önerim canım oriflame kajal göz kalemini kullandım akmıyor gerçekten sabahtan akşama kadar kalıyor gözde...tabi kişiden kişiye değişebiliyor bu akma durumu...annem de kullandı onda 10 dk sonra göz altlarına indi bende bir şey olmadı...ve başka kullanan arkadaşlarımda var akmıyor...

Kızlar Araştırdım Gratiste Satılan Essence Asansörlü Kalemini Çok Met Ediyorlar Sadece 5 Tl Denemek Lazım :)

Canan göz temizleyicin ya da kremin yağ bazlı mı senin? Önceden akmayan kalem akmaya başladıysa, ya erimiştir ya temizleyicin yüzünden akıyordur. Bir de uzun zamandır arıyorsun sen diye hatırlıyorum,şimdiye bulurdun yoksa.

bende uzun zamandır kalem maduru olarak en son satıcının önerisyle INNOVA kajal liner aldım ve memnunum...

Konu içeriği nedeniyle Göz Makyajı (rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri) başlığına taşındı.

Aslında Bayadır Göz Kalemi Kullanmıyorum Gözümü Kaşındırıyor Diye Her zamanki Kalemimi Çekeyim Dedim Bu Aralar Durmuyor Akıyor Gözlerde Kızarıyor Anlamadım Bozulmuşta Olabilir

Aslında Bayadır Göz Kalemi Kullanmıyorum Gözümü Kaşındırıyor Diye Her zamanki Kalemimi Çekeyim Dedim Bu Aralar Durmuyor Akıyor Gözlerde Kızarıyor Anlamadım Bozulmuşta Olabilir

Ucu da ilk aldığına göre yumuşaksa bir gece buzdolabında tutmayı dene faydası olur diye düşünüyorum

mac uzun süre dayanıyor ama eninde sonunda o da akıyor. makyaj sabitleyici spreylerden tavsiye ederim

Kızlar Bana Akmayan İyi göz kalemiönerirmisiniz

ben alixavien aldım şahane 5-6tl gibi fiyatı var renkleride çok çeşitli, sürümü güzel hemde akşama kadar dayanıyor, tavsiye ederim. bide sürdüğüm zaman hiç kaşınma hissetmedim dene istersen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…