Aklımı kaybediyorum nolur yardım edin 😢

bazı ilaçların tam olarak size etki etmesi birkaç haftayı bulabilir. lütfen endişenize yenik düşmeyin. eğer kontrol edilemez bir hal aldıysa hekiminize tekrar başvurun.

İlaçları kullan o ilaçlar hemen etki etmez biraz zaman geçmesi gerek, lohusalıktan çıkıp hormon dengen biraz daha kendine geldiğinde daha sağlıklı düşüneceksin. Önerileride bi dene belkide çok daha basitce geçicek, neyin zihnine iyi geleceği belli olmaz sonuçta

Duygulandım, gülüp espri yapanlar sanırım lohusa depresyonu yaşamamışlar. İnşallah hiç de yaşamazlar size de şifa diliyorum zamanla azalacaktır bu duygu düşünceler ama tedavi olmanızı tavsiye ederim.

Lohusa depresyonunda olabilirsiniz. Ben de zor geçirdim o süreci. Şimdi geriye döndüğümde pişmanım. Keşke daha iyi geçirseydim o süreci.
Durumunızdan annenize bahsedin. Eve tıkılıp kalmayın. Sürekli dışarı çıkın. Bebek uyuduğunda siz de uyuyun. Neşeli videolar filmler izleyin. Zamanla her şey geçecek. Bebeğinizin bu günlerini iyi değerlendiremediğiniz için pişman olacaksınız

Bence bir süre internetle bağlantınızı kesin. Maddi imkan varsa psikolog desteği alin yoksa bol bol kendinizi iyi oldugunuza dair telkin edin. çok geçmiş olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…