aklıma geldi olabilir mi

asel06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2008
358
2
49
benim ilk iki bebişim karnımda öldü güçlükle bi oglum oldu ardından dış gebelik sonra depresyon ilaçları kullandım 6 ay ondan beridir hamile kalamıyorum ilaç tedavileride gördüm dr um hiç bi sorunun yok psikolojik diyor benim aklıma gelen acaba depresyon ilaçlarındanmı olmuyo bebiş:sm_confused:

ben 11 senelik panik atak hastasıyım. yıllardır ilaç kullanıyorum genelde yeşil reçetelilerden ama hamiş kalmak istediğimde ilacı bırakmak zorunda kaldım. malum zararlı diye. ama gebe kalma konusunda sorun yaşamadım. 2 defa oldu ama düşükle sonuçlandı. bu tip ilaçları bıraktıkdan sonra rahatlıkla gebe kalınabilindiğini söylemişti doktorum. bende endişeliydim çünkü. dile kolay 11 sene kullandım

nebilim canım sebep arıyorum kendimce

ewt bende duymuştum bu ilaçların düşüğe neden olduğunu aslında doktoruna
sorsan sana daha iyi bir açıklama yapacaktır sanırmm

ewt bende duymuştum bu ilaçların düşüğe neden olduğunu aslında doktoruna
sorsan sana daha iyi bir açıklama yapacaktır sanırmm

kullandıgım ilacın adını hatırlasam soracamda ama başlangıçta söylemiştim tedavi bitince çocuk istiyoz yan etkisi olmayan zararsız bişey ver diye oda kan tahlili felan yaptırdı öyle yazdı ilaç biseneyi geçti ilacı bırakalı :bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…