Akıntım var korkuyorum

canim benim, ben de o yuzden diyorum, yani hergun iliskide bulunmak akil kari degil, hem bikkinlik veriri hem esden sogutur ilerde...
o zaman soyle yap...once sen kendin git doktora...yumurtaliklarina bi baksin...tahlillerini yaptir...belki polikistik over dedikleri sey vardir, idrar yolu iltihabi vardir...bunlarin hepsi gebeligi geciktiri ama tedavi ile kolaylikla hallolan seyler...unutma, tahlil icin adetin ucuncu gunu gideceksin...bi bakalim, neymis, ne degilmis...haaa, sende hicbiseycik cikmaz, o zaman esini de bi sekilde ikna edersin...zaten o da mecbur hisseder kendini...

Son düzenleme:

amin inşallah canım. dualarım sizlerle. inşallah Allahım isteyen herkese yaşatır bu duyguyu.

bu arada bu ay bizde aynen öyleydik. ne hissettiğini gayet iyi anlıyorum.soğumuştum artık.zaten doktora gidecektik başka çözümler bulmak için.farklı olarak tek yaptığım altıma yastk alıp sağa sola dönerek uzanmak oldu.

mrb kızlar perşembe günü adet günüm inş.olmam da bebişim gelir bu ay meraktan çatlıyorum arada batma sızı oluyor inş güzel haberlerle dönerim size

ben yalnız doktora gidemiyroum korkuyorum valla çocukluktan gelen doktor fobim var.. hem eşimde baktırsın neyapayım şimdii yalnız gidersem bidahakine kesin götüremem
bu arada erkekte sperm testini nasıl yapıyorlar merak ediyorummm biliyormusun cnmm

bu ay hiç bşy yapmadım cnmmmmm koskoca ayda 14-16-19 da ilişki oldu oda hafta sonuna denk geldi diye..hiç belirti yok herzamanki gibii.. adet olcam kesin... düşünmesemde canım sıkılıyor aklıma geliyorrr

mrb kızlar perşembe günü adet günüm inş.olmam da bebişim gelir bu ay meraktan çatlıyorum arada batma sızı oluyor inş güzel haberlerle dönerim size
inşş 9 ay sonraya adet olursun cnm bnmm..batma falan varsa iyi bence.. normalde adet olcagım zaman hiç batma olmas bende..ve adet olurum

inş canım iki üç günden beri azımın tadıda değişti kendimide umutlandırmak istemiyorum her ay hayal kırıklı yaşamaktanda bıktım hakkımızda hayırlısı artık

inş canım iki üç günden beri azımın tadıda değişti kendimide umutlandırmak istemiyorum her ay hayal kırıklı yaşamaktanda bıktım hakkımızda hayırlısı artık

hayırlısı cnm inşş bebişten dolayıdır.. ama dedigin gibi çokta kaptırmamak lazım.. ben neredeyse her ay kendimi hamile gibi hisedip sonunda kırmızıları gördüm...

valla canim ben de bilmiyorum ama forumdan okuduklarimdan hatirladigim kadariyla bir odaya aliyolarmis orda tek basina meniyi bosaltiyormus galiba, ama erkek infertilitesi sayfalarinda sorarsan onlar daha bilir heralde...
fobi mobi dinlemez bu isler, eger gerekiyorsa gidilmesi lazim canim...zaten en once tahlil isterler..eh, kan da veremem deme ama...tahlilde tiroidlere, progestoron vs..onlara bakarlar. hormon duzensizlikleri de gebeligi engelleyen/geciktiren nedenlerin basinda geliyor...hepsinin ilacla tedavisi var...
meryem ne zaman test yaptiracaksin, mujdeler getir bize...

Son düzenleme:

kalp atıslarını duyduk güzel teyzeleri :) çok güzel bir duygu... hep uyuduğumdan nete fazla gelemiyorum özür :)) bugun itibariylen bebişim 8 haftalık oldu. herşey yolundaymış o kadar mutluyum ki. biraz kansızlık var dedi dr o kadar dedi. rabbime binlerce kere şükür ki bugünlerimi yaşıyorum :) yalnız mide bulantılarım arttı. neyseki ilkinde olduğu gibi hergün her dakika istifralarım yok. anlasmalı gibi sadece pazar günlerimi wcde geçiriyorum o kadar. bugünüme şükür. ben istifra edeyim bebişim yaşasın ben razıyım :)

teachercnn tatlım bugünlerde bol keseden uyuyalım aman bırak nasıl olsa nasip olursa 7 ay sonra istesek te uyku uğramayacak bize. hamişliğimizin tadını cıkartmaya bakalım en azından ben öyle yapıyorum :)))) ayrıca ilk üç ay cok önemli elinden geldiğince oturarak derslerini yürütmeye çalış fazla yorma kendini oldu mu ?

çok öptüm hepinizi arada uğrar bilgi veririm herkese :) sağlıklı günler dilerimmmm

mrb kızlar bugün sabah eczaneye gittim ilacım az kaldı alim diye birde test aldım eşimle dükkanda kahvaltı yaptık eve yürürken karnıma agrılar girdi adet olacam sandım eve gelince testi yaptım meraktan veee 2.ci çizği çıkmasınmı sevinçten napacamı bilemedim karşı komşuma gösterdim yanlışmı görüyorum dedim hamişsin 2.ci çizgi çıkmış dedi şimdi uzanıyorum sürekli ALLAH'tan bişe olmassa 1,5 hafta sonra gidecem doktora keseyide görmüş oluruz 2ci bebişim yolda geliyor teyzeleri inş bebiş isteyen herkese nasip etsin ALLAH.

yaaaaaaaaaaaaaa hadi hayırlı olsun cnm bnmm nsl bi duygudur kimbilir:)rabbim bizlerede yaşatsın iş:) ben adet olcam kesin 4-5 gün var regl me..yine olmadı 8. ayım yine fosss:)
keseyi gördügündede haber ver olurmu:)
bu arada konunun ilk başlarını düşündümde şimdi baya kişi hamile negüzell.. sabır lazım sanırım:) inşş yaza kdr bende hamiş kalırım:)

canıımmm gözün aydın. darısı başıma artık inşallah hayırlısıyla bende cumartesi günü gidicem doktora. valla yormamaya çalışıyom ama ne kadar mümkün oluyo bilemyorm.

sende kendine ve bebişe dikkat et. hayrlı haberlerle görüşürz inş

meryeemmmm gözün aydın canım. çok sevindim. sen o testi kayınvalidene de göster sende kendine dikkat et ok

İnş sende bu duygu yaşarsın canım.haberdar ederim gelişmelerden sana tavsiyem bal fındık karışımı ye rahmini ve yumurtalarını çok güzel geliştiriyor ben yaptım 2 yumurtam çok güzel gelişmiş ve rahim duvarımda tabi :)doktorumda baya ümitliydi benimkiler zayıf düştü için kalamamışım bt zamana kadar birde yumurta takibi yaptır ben kontrole gittimde yumurtlama günüm geçti sanıyordum ama yeni yumurtlarmışım meger doktor bakınca herşey güzel kaçırmayalım iğne verdi yaptırdım 2 gün birlikte olduk bide geçen yaptık önemli olan çatladı gün sonrakiler önemli değil bence adet olursan 3günü git tahlillerini yaptır yumurta takibide iste canım inş sende güzel haberler verirsin sabır et dua et canım

canım inşallah senin içinde hayırlısı olur en kısa zamanda. herşeyde bi hayır var çok inanırım buna. Allah ın istediği vakitte herşeyi yaşarız zaten. bol bol dua ve dediğin gibi sabır.
umudunu kaybetme canım

ay ay ayyyyy, neler duyuyorum ben boyleeee, teytey teyyyyyyyyyyyy
Allah tamamina erdirsin kuzummmm....surekli dinlen, is yapma olur mu?. naydonoz, dereotu yeme, bitki cayi icme...teacher ve sekerlik siz de tabi

kuzum bak bu topige takilan gebe kaliyor, simdi sira sende. kendini rahat birakip gelen baharin tadini ckaracaksin. hadi bir iki aya biz de hamis oluyoruz ve bu topigin adini ''nihayet anne oluyorlar'' seklinde degistiriyoruz

Son düzenleme:
meryeemmmm gözün aydın canım. çok sevindim. sen o testi kayınvalidene de göster sende kendine dikkat et ok

Bebişin kalp atışınıda duyacam öle sölicem etrafada kaynanamgilede şimdi bir siz bir benim annem karşı komşum başka kimse demicem eşimde benle aynı fikirde inş saglıkla kucamada alırım dünya benim olur hepimiz için bu dilegim

evet minikgelin ve cemre. sizi de en kısa zamnda görürüz inş hamiş olarak. dualarımız sizinle.

İns kızlar ins dua okuyun hamileler bize:) bsy sorcam teacher Meryem kaçıncı ayınızda hamile kaldınız.. Meryem cnm adetime 4-5 gün var haftaya cuma adetimin 3 .gunu olacak büyük ihtimal doktora gitcem ins esimizde ikna etcem... Benim küçüklükten elen doktor hastahane fobim var şimdiden stres oldum ya

Cemre benim 2 arkadasım var biri kürtaj olmadan düşük yaptı ertesi ay hamile kaldı.. Diğer arkadasım kürtaj oldugundan 3 ay korundular 4. Ayda hamile kaldı yani diycemki düşük yapınca hemen hamile kalıyorsun ins sende öyle olcan:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…