Akıntım var korkuyorum

umutlanıp hayal kırıklığı yaşamaya korkuyorum. ama benimkide dediğin gibi. inş hayırlsı

inşallah hayırlısıyla kavuşuruz meleklerimze.
bende test alıp yapayım pazartesi en iyisi adet olmazsam.
bu arada hap niçin kullanıyosun

canim ben dogum kontrol hapi kullaniyordum. adete 2 gun kala silik cizgi cikti ama adet oldum
adet olmadan onceki aksamda cok yorgun gucsuz hissettim kendimi, yani kanepeye yigildim kaldim. cok kotuydum
ben dusuk yapmis olabilirmiyim sence ? cunku hap rahmi inceltip bebegin kalmasini engelliyormus
sen ne dusunuyorsun??

mrb arkadaşlar yeni üye oldum 4 yaşında bi kızım var tekrar hamile kalmak istiyorum şubatın 25de düşük yaptım günüm 1 2 gün geçtikten sonra kahve rengi akıntı geldi adet olacam sandım ama olmadım 3gün daha bekledim kan testi yaptırdım ertesi güne ögrendim akşamına kırmızı kan lekesi geldi uzandım hemen ve ertesi günü öle vakti kanama boşaldı ve düştü lekeleri hafife almayın bilginiz olsun diye anlattım 2 ay korunduk ve tekrar bebek çalışmasına başladık ve şimdiye kadar olmadı bu ay 7 sinde adet olacam bakim ama bende yumurtlama günlerimde beraber olduk ve ertesi gün su gibi az az akıntı geldi akşama kadar ve sonraki günlerde beyaz yogun kıvamda akıntı geldi hep 5 gün önce adet oldum sandım tuvalete gittim kilodum ıslanmış akıntı geliyordu hala ondan 2 gün önce kasımda agrı vardı rahmin aşadan çıkacak gibi agrıyrdu şimdi sol tarafım hareket ederken batıyor şimdi akıntı kesidi sizce gebelik varmıdır meraktan çatlıyorum ya 3 gün kaldı adet görmeme inş hamişimdir sizce biraz uzun oldu yazım :78: herkeze saglıklı bebişler nasip olur inş

mrh bende de hiç olmayan bir akıntı oldu su gibiydi 5 gün sürdü adetim de gecikti bazı belirtilerim de var ptesi test yaptırıcam Ayrıca bildiğim kadarıyla yoğun akıntı da gebelik belirtisi

allah gönlüne göre versin canım. benimde öyleydi anlamış değilim benim de 3 içinde adet olmam lazım.

bakalım bekleyip görecez.

sen düşük yaptığında leke miydi akıntı mıydı?

benim sadece akıntı. hemde su gibi oldu sabah şimdi günlük ped kullanıyorum. sabahtan bugün üç tane falan kullanmak zorunda kaldım. düşün artık nasıl olduğunu

canım inan bende bilmiyorum. bi yıllık evliyim ve insan çocuk düşününce bu konuları öğrenmeye çalışıyo. bizde bi kaç aydır düşünüyoruz.

malesef cahilim bu konuda

sorry

seninde gönlüne göre versin canım beraber gün sayacaz demek düşük yapmadan 3 gün önce gelen kahve renkli leke gibiydi canım bende daha demin tuvalete gittimde akıntı gelmişti biraz ay inş hamişizdir çok sabırsızım yaa :18:

inşallah yaa. çok istiyorum. ve sabırsızlanıyorum. şu bi kaç gün geçse.

benim normalde adetten bi hafta önce falan başlar ağrılarım. şimdi fazla yok arada bi hafif ağırıyo o kadar. normal zamanlarımdan farklı yani. sende durum nasıl

bende sol tarafım hareket ettikçe batıyor ya korkuyorumda bi yandan tekrar bi düşük yaşarsam diye inş ALLAH bidaha göstermez sağlıklı bebişlerimiz olur:79::79:

tabi herşeyin hayırlısı olsun önce.

inşallah yaşamazsın. az daha sabır

evet canım herşeyin hayırlısını nasip etsin ALLAH kızımda ben kardeş istiyorum niye yok benim kardeşim diye sorular soruyor cimcimem :97:

saol canım 4 yaşında aşkım iyiki o var yoksa daha çok üzülürdüm düşük yaptım tekrar olmuyor diye

bizde birkaç aydır düşünüyoruz,,, inşallah hepimizin mutlu haberlerini duyarız :) Bu arada insan hamilelik bekleyince en ufak birşeye dikkat ediyor.. bakalım hayırlısı...bizim çalışmalar geçen ay sonuç vermedi,, bu aya odaklandım... 14 eylülde hastalanmam lazım ,, bakalım daha çok var,, merak içindeyim bende... tuttu mu tutmadı mı diye :82:

saol canım 4 yaşında aşkım iyiki o var yoksa daha çok üzülürdüm düşük yaptım tekrar olmuyor diye

ayy canım daha küçükmüş o da. inşallah en kısa zamanda gelir ona da kardeş. ama aralık iyi bence de. 4 5 yıl normal süre. çok fazla olunca da anlaşamıyolar.

inşallah iyi haberlerini duyarız

benim de mide bulantim var kizlar. ama biz esimin is seyahati nedeniyle ovulasyon gunleri iliskiye girememistik. adet baslangisindan 10 gun sonra idi...benim ki psikolojik muhtemelen. ustelik adatime daha 15 gun var...:93:

ayy canım daha küçükmüş o da. inşallah en kısa zamanda gelir ona da kardeş. ama aralık iyi bence de. 4 5 yıl normal süre. çok fazla olunca da anlaşamıyolar.

inşallah iyi haberlerini duyarız

bebişi tutim dogurayım diyene kadar 5 yaşında olur yaş aralı iyi olur inş seninde iyi haberlerini duyarız beraber gün sayıruz hadi bakim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…