Akıntım var korkuyorum

insanda sabır bırakmıyorlarki.aynen her gelinin dertli oldu konu bu canım evet güzel sohpetti .iyi geceler sende ALLAHA emanet ol :80:

inşallah yaa. kasıklarım ve sırtım ağırıyo o kadar. inşşallah o da adetime az kaldı için değildir.yoksa çok üzülürüm yinee

inşaAllah dilediğin sonuc cıkar ve bebişin vardır tatlım. benim de yumurtlma dönemim bitince bi acaip olmaya basladım ama ümitlenmek te istemiyorum. bakam hayırlısı...

kızlar bu arada eğer sağlık ocaklarında falan kan testi yaptıracaksanız ne kadar sürede sonuc alacağınızı da öğrenin. eğer 20 dk gibi bir süre verirlerse yaptırmayın nedeni bu idrar testleri gibi sadece bir kasete koyuyolar ve tek cizgi ya da cift cizgiye bakıyorlar... dısarıda en az 20 tl.den baslıyo belki ama erken öğrenmek isteyipte varken negatif sonuc cıkarsa da hüsrana uğramalayım derim .)

bende sanki hasta olcakmışım gibi şişim ve sıkıntılıyım hamilemiyim diye yormak istemiyorum sonuc hüsran oluyorama düşünmedende edemiyorum

kızlar dün çıkmıştım. görseydim yazdıklarınızı kızardım size.
allah aşkına ya bırakın ne derlerse desinler kendinize dert ettiğiniz şeye bakın.
siz kendinz hayatınızdan planlarınızdan sorumlusunuz.
annelik kolay mı ne zaman kendinizi uygun hissederseniz düşünürsünz zaten. baskı neden ki.
boşverin ya.
kaynanalarda anne gibi olsa gelinlere sorun kalmayacakta. onlar da ego tatmini yapıyolar heralde gelinlere dırdırla

yaaaaaaaaaaaaaa teacher ciddenmi kahve rengi akıntı geldii.. valla ben bisürü yazı okudum hep öyle leke gelenler hamile oluuyor.. kıs heycanlanmadınmı evde test varmı acaba yapsan çıkarmı:)

yaaaaaaaaaaaaaa teacher ciddenmi kahve rengi akıntı geldii.. valla ben bisürü yazı okudum hep öyle leke gelenler hamile oluuyor.. kıs heycanlanmadınmı evde test varmı acaba yapsan çıkarmı:)

canım tabiki heyecanlandm ama geçen ay gibi de umutlanmak istemiyorum.

gerçi geçen ay adetten bi gün önce kahverengi olmuştu. bu ay 4 ekimde bat ım.şimdi 7 günüm var. 7 gün önce kahverengi akıntım hiç olmadı. bilmiyorum ki bende. 4ünü bekleyeyim diyorum test için. inşallah hayırlısı olur. kasıklarım ve belimde hala ağırıyo

koyu kahvemi akıntın yoksa böle çok açık kahvemi.. inş koyu kahvedir valla şu günler geçsinnnn niyeyse adetime son 10 gün geçmiyor ya.. normalde adet zmanlarımı hiç 4 gözle beklemezdim şimdii gün geçsin istiyorum:)

aynen canım ya günler hemen geçsin diye bekliyo insan. koyu kahveydi. fazla değildi. iç çamaşırımda iki üç leke tarzındaydı. inş hayırlısı olur hepimiz için

benim adetime 3-4 gün kala kahverengi leke gelmişti daha dogrusu açık kahve akıntı diyeyim.. ve bi kaç gün sonra adet oldum.. koyu renkse farklıda açık renkte bende bşy çıkmadı:)

benim adetime 3-4 gün kala kahverengi leke gelmişti daha dogrusu açık kahve akıntı diyeyim.. ve bi kaç gün sonra adet oldum.. koyu renkse farklıda açık renkte bende bşy çıkmadı:)

valla insan üzülüyo ya sonra.en iyisi hiç bir belirtiye güvenmemek. bakalım az kaldı. biraz daha sabırr

ben 31 günde bir adet oluyorum şimdi internetten hesaplattım benim ovulasyon günüm 27-29 diye geçiyo bugun deneme yapayım hiç halim yok yaf.. bide iki gün sonra ile hafta sonu denerim ondan sonra bi hafta paydos daha yeter:)

kızlar bu arada bugün kahverengi akıntım oldu. sice neden olmuş olabilir

mrb canım benim:80: akıntım koyu yazmışın daha adetine 7 gün var bende şubat ayında aynı senin gibi olmuştum adet görecem sanmıştım ama yerleşme lekesiymiş bence tutun bebişi kız hadi hayırlısı bakim. ay çok heycanladım senin yerine kendine dikkat et 1 kg bile bişe kaldırma sakın ha sakın canım. 2 gün daha dur adet olmazsan hemen kan testi yaptır. benim yumurtlamam 22 ile 27 arası ve bu gün akşam üstü az baya koyu beyaz akıntı geldi. bide sağ ayama fazla basamıyorum kalçamın ordan ine batırıyorlarmış gibi ağrıyor gezmeye gittim bugün basınca ay diyorum kadınlar noli kız diyolar bende bilmiyorum noli bu aya bugün.ay hayırlı haberler verirsin bize inş amin........

canım benim ya,inşallah hayırlısı olur. ben çok istemekten çok, hayırlısını hep istiyorum. en az kendiminki kadar sizinde isteyen ve anne olmak isteyen herkesin bu duyguyu yaşamasını istiyorum.

inşallah hepimiz hayırlısıyla yaşarız bu duyguyu.

evet daha 7 gün var. adet ağrısı gibi kasık ağrılarımda var.erken başladı gibi sanki. bilmiyorum belki erken olurum.

yerleşme kanaması olunca genelde düşük tehlikesi de oluyo değil mi

inş canım ya herkesin tatmasını dilerim.sen kendine dikkat et uzan yorulma.kahverengi degilde pembe yada kıpkırmızı kan gelirse düşük tehlikesi olarak biiliyorum sadece.bende hamile oldumu ögrendim akşama kıpkırmızı kan gelmişti biraz.sabahta geldi ve sonrasında düştü zaten sen teleşlanma yani canım hayırlı haberlerini bekliyorum inş

positive düşünelim ya inşallh hep beraber alırz hayrlı haberlerimizi

meryemcim sen madem tecrubelisin anlat bakalim bize azicik ilk hamileliginde belirtiler nasildi? stres yapiyor muydun mesela? nasil ogrendin falan? anlat iste yaffff, hamilelik hikayeleri duymak istiyor insan

slm kızlar doktordan geliyorum şimdi idrar yolu enfeksiyonum vardıı sabaha kdr uyutmadı bende dayanamayıp kadın dogum uzmanına gittim.. çünküü kondomsuz ilişki olunca oluyordu neyse bisürü ilaç verdi..
asıl konuya gelelim ultrasona girdim sag tarafımda birsüürü yumurtam vardı yumurtlama zamanındaymışım son günlermiş.. doktor degerlendir dedii.. çok sevindim birsürü yumurtayı gördüm.. bide her ay bir tarafın yumurtalıgı yumurtlarmışş benim bu ay sag tarafım diger ay sol olcakmışş onuda ilk kez duydum söylemek istedim.. zaten sag belimin kalca tarafında batma vardı ondan oluyomuş..
öle işte yumurtlamada sorun yok umarım eşimdede sorun olmazda hamile kalırım..bide folik plus verdi sabah akşam kulancakmışım.. bebek için önemliymiş hamile kaldıgımızda bedensel özürleri engelliyormuş.kullanmıyanınız varsa alın eczaneden:)bide dediki 10-17. gün arası yumurtlama zamanıdır bu sıralar yaptınız olur yoksa onun öncesi sonrası çok zor imkansız gibi bşy dedii..benim bugun 17. günüm:)ve bisürü yumurtam var gerisi eşime kalmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…