Akıntılarla ilgili bilgisi olan arkadaşlar sizlere itiyacım var!!

ist.1982

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2008
363
1
42
Ya arkadaşlar benim adet gecikmesi sorunum var tam 18 gün gecikti ....tabiki doktora gittim adet gecikmemin 5.günü gitmiştim dr.Orgametril diye bir ilaç verdi 3 hafta sonra adet olman lazım dedi ama bende adet olacakmışım gibi bi gelişme yok görünüyor ve akıntılarım çoğaldı bu ilaçtan sonra bazen beyaz renkli bazende sarımtrak renkli oluyor ya birde sırtım çok ağrıyor kasıklarım falan ağrıyor ve şişlik var karnımda patlıycam sanki ... şimdi benim merak ettiğim şey akıntıların sebebi ilaç olabilirmi yada hamile olabilirmiyim acaba... lütfen fikirlerini yazın merakla bekliyorum ...sevgiler ....:1rolleyes:

ya gerçekten kan testi yapmadımı yada ultrosona sokmadımı seni

ilk gittiğimde yani 05.01.2009da kan testim ve idrar testim negatif çıkmıştı ama dr. 3 hafta sonra adet olucan ozaman gel hormon testi ve kan ölçümü yapalım dedi adet olacakmışım gibi değil de sanki gebelik varmış gibi yani ben öle his ediyorum...saçma gelebilir ama öyle his ediyorum ....bu hafta cts.günü ilaçda bitiyor bundan sonraki süreç nasıl olcak bilmiyorum...akıntılar çok var,şişkinlik var,iştah desen hiç sorma...5-6 aydır ruh halim bozuldu iyice.......allahım yardım et bitsin bu çile yaaaaa....benneyaptımki

Yani hamile değilsin
Stresten Olabilir
Üşütmüş olabilirsin
Mantar olabilir
Sistit Olabilirsin
Yada iltihap olmuştur enfeksiyondan.

Doktorunu iyi seç lütfen doğru tedavi önemli.

Geçmiş olsun cnm.
Bu arada soğan kürünü tavsiye ederim.

Öncelikle teşekkürler..gerçektn stres ve üşütmeden olabilir diğer saydıkların yok eminim çünkü hertürlü testler yapıldı...sorun yoktu...bir de soğan kürü nasıl bişey CADIARZU onuda söylersen çok sevinirim...şimdiden tşkler.

canım o sorun bendede var ve bir türlü çözemedim en son adet 6 aralıktı ve halen adet olmadım bu haftayla 3. haftama döndü kan ve idrar testi verdik neğatif çıktı bu pazar kahverengi leke geldi oda 2 gün sürdü ve halen yok buğün pedim bile batmamış aynen gögüs ağrım şişim ve karnım acayip şiş bende şaşırmış durumdayım nerdeyse öbür adet günüm yaklaştı allah yardımcımız olsun canım

Amin...amin.... cümlemize...:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…