akıntı

ertuxgx

ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2008
1.281
3
42
kızlar dr.ibrahim saraçoğlu dedis.sayanda sizlerle paylaşmak istedim bu tarif akıntıya. kistlere,adet düzensizligine ,sancıya en önemlisi rahmi temizliyomuş.kurubeyaz sogan yalnız mor filan degil beyazsogan olcak.1 adet b.soganı 4 e bölüp 2 buçuk su bardagı suyla 5 dak.kaynatıp sabah akşam yemekten önce içilecek.hergün taze yapılacak.15 günlüktür ve 15 günün sonunda rahminiz ve digar şeyler tertemiz oluyo özellikle benim gibi sezerya olanlar çok işimize yarıyacak bide adet görmedim inş.iyi gelir ben sabah başlıcam.buarada bubu içerken akıntınız yoğun akabilirmiş korkmayın işe yarıyo demekmiş. kabızlık.portakal yapragını kaynatıp günde 1 defa 1 bardak içilecek.4 gün içelecek taze olarak başka içilmicek.süpürge tohumu 1tatlı kaşığı az dövüp suyla içilecek yine kabızlık içindi.gaz ve şişkinlik için melissa(oğulotu) kaynatıp iç.bide yarım bardak suya 1 limon sık iç.eger limondan midesi agrıyan olursa melissa otunu yapıp içecek.bunlar bizim için bebeklerimiz için degildir:enbuyukkk:

kızlar bugün başladım soğanlı suya sade içemedim limon sıktım ve birazda şeker attım.benim bünyem öyle bişeki degişik suyu bile içemiyorum ama inat ettim içtim sonucunu görcem bakim

canım teşekkürler paylaşımın için bende deniycem umarım iyi gelir 6 ay oldu hala hamiş kalamadım allah herkeslere nasip etsin inşallah kimselere aratmasın...

amin canım benimde olmuyodu çok şükür allahım mucizevi bir şekilde verdi yavrumu olmayan isteyen herkese versin yaradanım.üzmeden ve yormadan versin rabbim isteyen anne adaylarına amiiiin dene canım bide maydonoz ve naneden uzak durucan o zaman yeme kesinlikle bide çekirdekten ok kib öptüm seni kolay gelsin

tuğbacığım adet görmemen çok normal emziren annelerin adeti geç oluyor.emzirme süresine göre artıyor.bu arada medella makine aldım seninkide mini boyu mu çk işe yarıyor demiştin.umarım bendede çok yarar.

evet canım mini boyu ay evet hemde nasıl yarıyo elim kolum oldu pompamsız asla yapamam şu anda canım

kızlar dr.ibrahim saraçoğlu dedis.sayanda sizlerle paylaşmak istedim bu tarif akıntıya. kistlere,adet düzensizligine ,sancıya en önemlisi rahmi temizliyomuş.kurubeyaz sogan yalnız mor filan degil beyazsogan olcak.1 adet b.soganı 4 e bölüp 2 buçuk su bardagı suyla 5 dak.kaynatıp sabah akşam yemekten önce içilecek.hergün taze yapılacak.15 günlüktür ve 15 günün sonunda rahminiz ve digar şeyler tertemiz oluyo özellikle benim gibi sezerya olanlar çok işimize yarıyacak bide adet görmedim inş.iyi gelir ben sabah başlıcam.buarada bubu içerken akıntınız yoğun akabilirmiş korkmayın işe yarıyo demekmiş. kabızlık.portakal yapragını kaynatıp günde 1 defa 1 bardak içilecek.4 gün içelecek taze olarak başka içilmicek.süpürge tohumu 1tatlı kaşığı az dövüp suyla içilecek yine kabızlık içindi.gaz ve şişkinlik için melissa(oğulotu) kaynatıp iç.bide yarım bardak suya 1 limon sık iç.eger limondan midesi agrıyan olursa melissa otunu yapıp içecek.bunlar bizim için bebeklerimiz için degildir:enbuyukkk:

Ben de dinledim de süt emzirirken bi zararı olurmu die düşündüm ama olmaz heralde dur bende başlayım bugün daha önceden zayıflamak için die duymuştum soğan suyunu bi kez denemiştim iğrenç bişe gerçekten. Deniycem ama genede çünkü akıntıdan bıktım doktor enfeksiyon dedi bi vajinal krem verdi geçmedi tekrar aradım hormanal olabilir dedi tekrar krem kullanma dedi. 1 aydır bekliom geçmedi. Birde bunu deneyim bakalım geçer inş

ben yemeklerden önce içiyorum daha etkili olsun diye sogan haşlandığı için bebegime gaz yapmıyo aksine gögsüm tam doluyo sonuçta sebze bir zararı oolmaz yararı olur diye düşünüyorm bugün 2,ci günüm sanki bide zayıflıyorum gibi geliyo .içemeyen arkadaşlar limon sıkın biraz şeker atın burnunuzu tutun bir nefeste için ben öyle buldum çözümü bide ılık içiyorum

bu arada akıntım var bende işe yaradı bazen hafifte sancım oluyo inş.daha çok işime yarrar

X