Akıl almak istiyorum

rabld

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2024
32
0
26
2019 eşimle severek evlendik 2 kız çocuğumuz var 3.5 yaş ve 1 yaşında normalde uyumlu çiftiz güzel baba, gelelim asıl mevzuya 5 yıllık evlilikte her yıl eşiim ilk yılı şans oyunları bi ara kadın stalklamış bu sene ise Ocak ayında benden habersiz 80 bin borcunu öğrendim ve tiktoktan beğendiği kıza yazdı etti falan. Krediyi sorunca eve harcadım geçinemiyoruz yalanları attı (kaymakamlıkta çaycı) durumumuz o kadar kötü değil sadece lüksü seviyor. Ekstralara baktım son (2-3 ay) doğru söylemiş kaynanamlar borcu kapadı neyse barıştık temmuz ayında ise tekrar 50 bin borcunu öğrendim. İyi baba iyi eş ama muazzam yalancı güvenmek söz konusu olamaz! 2 üniversite okudum iş hayatım olmadı hiç arkamda maddi destekçilerim var böyle bir adam boşanılır mı ?

2019 eşimle severek evlendik 2 kız çocuğumuz var 3.5 yaş ve 1 yaşında normalde uyumlu çiftiz güzel baba, gelelim asıl mevzuya 5 yıllık evlilikte her yıl eşiim ilk yılı şans oyunları bi ara kadın stalklamış bu sene ise Ocak ayında benden habersiz 80 bin borcunu öğrendim ve tiktoktan beğendiği kıza yazdı etti falan. Krediyi sorunca eve harcadım geçinemiyoruz yalanları attı (kaymakamlıkta çaycı) durumumuz o kadar kötü değil sadece lüksü seviyor. Ekstralara baktım son (2-3 ay) doğru söylemiş kaynanamlar borcu kapadı neyse barıştık temmuz ayında ise tekrar 50 bin borcunu öğrendim. İyi baba iyi eş ama muazzam yalancı güvenmek söz konusu olamaz! 2 üniversite okudum iş hayatım olmadı hiç arkamda maddi destekçilerim var böyle bir adam boşanılır mı ?
Boşan

İyi baba ve iyi eş değil orda bi anlaşalım. 🤚

Sen olsan öyle mi yapardınn? Sevgi var ama yalan dolanda var severken insan bu kadar yalan söyler mi üzüyor muyum diye düşünmez mi ?
Ben mutlu evliliğim olduğu halde en ufak bişeyde kafamda boşansam naparım diye plan yapıyorum 😅 senin kocanın huyları şeytanı kıskandırır sen kıyamıyosun

Kumarbazlarin kimseyi dusundugunu gormedim. Burada yuzlerce ornek okuduk.
Hocam savunmak gibi olmasın 1 kez gördüm söz verdi daha da görmedim yada gizledi ustalaştı bilemiyorum şu an çözülemeyen sorun geçinemiyouz ayağına krediler çekmesi

ne güzel bir yorum😁 acaba sevdiğimden kendimce nedenler mi arıyorum

Hocam savunmak gibi olmasın 1 kez gördüm söz verdi daha da görmedim yada gizledi ustalaştı bilemiyorum şu an çözülemeyen sorun geçinemiyouz ayağına krediler çekmesi
O krediler gecinemediginiz icin cekiliyorsa esiniz maas kartini size versin gozlemleyin bakalim gercekten gecinemiyor musunuz yoksa baska bir haltlar mi yiyor.

Elestirmiyorum yanlis anlamayin. Su an neden calismiyorsunuz?

Boylece esinizin "gecinemiyoruz" tezini de curutmus olurdunuz.
Bebem küçük atanmak için ders çalışıyorum ve maddi olarak açıkta değildik öncelik çocuğumuzu büyütmek oldu ve yanlış anlamadım🌹

Yani daha 4 saat önce öğrendim 50 bin krediyi öncesinde evi terk ettim kızlarımı alıp sözler verildi derken barıştık bu sefer verebileceği sözde kalmadı boşanmak karlı geliyor. İyi yani iyi baba olması tek bu nedenle evlilik yürürmü bilemedim

X