akik yüzüğüm patladı neden:(

ay kıısss nazar valla...sana nazar edenlerin gözü çıksın ilaham:eek:klava:... git de bi kurşun döktür... aman Allah korusun valla bu nazar insanı öldürür kıss:1no2:... tu tu tu maşşşşaallllaaaahhhh!!! kıçını kaşı kıssss..laelaelaelaelae

ya inanır mısınız sabah benim de
bir akik yüzüğüm vardı patladı durduk yere
çok üzüldüm :KK43: çok severdim ve manevi değeri büyüktü :KK43:

ya sizin yazdıklarınızı okuyunca hemen bir akik yüzük almaya karar verdim demek üstümüzdeki negatif enerjiyi üstüne topluyor banada çok nazar değer nazar boncuğu takmaktan daha etkili herhalde
diye düşünüyorum

walla banada aolmuştu aynısı akik kolyem bi andda patlamıştı ve akik nazrlık şeklindeydi nazardan dedim ben ama
ozaman okul birincisi ilan edildigimin hemen ertesi gün olmuştu ben nazardan diyorum ...

ya sizin yazdıklarınızı okuyunca hemen bir akik yüzük almaya karar verdim demek üstümüzdeki negatif enerjiyi üstüne topluyor banada çok nazar değer nazar boncuğu takmaktan daha etkili herhalde
diye düşünüyorum

evet aynen öyle negatif enerjiyi topluyor..böyle tas satan bir yer vardi orada bi cok tasin anlamini söylemisti akik icinse nazari ceker,cok yogun oluncada kirilir demisti
o yüzden herkesin kullanmasi lazim yani:enbuyukkk:

kızlar az önce akik yüzüğüm durduk yere patladı neden acaba senağlama

akik tası sürekli allaha zikredermiş taktığın zaman yüzüğü eger kalbin zikri tasın zikrini geçerse tas çatlarmış kırılırmış eğer sürekli zikir çekiyorsan tasın ondan kırılmıştır ne güzel bişey:nazar:

X