Akciğer kanseri

buyt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2024
13
4
26
Merhaba arkadaşlar ben yeni gelin geldiğimde kayınvalidem de farklılar fark ettim, menopoz da olan kadın kan görmeye başladı göğüslerinde kan geliyor kusuyor karnında sürekli birşeyler hareket ediyor ve sürekli yorgun uyuyor doğum uzmanına götürdük yumurtalık kistti var ameliyat edip yumurtalıklarını aldılar bir gün yoğun bakımda kaldı sonra akciğere sıçramış dediler kemoterapi başladı ve kemoterapi den dolayı karaciğer zedelenmesi oldu exra karaciğer yağlanması var şekeri var, ve 4 yıl oldu arada kontrole gidiyor, asıl sorum şu bu aralar göğüs ve sırt ağrısı var yorgunluk baş dönmesi güçsüzlük göz yanması ayaklarda morluk , bunların şekerden olduğunu söylüyor kayınpederim ise bize hiç bir şey söylemiyor sizce hastalık ilerliyor mu veya başka Bir şey mi var

Ne bilelim doktor muyuz ? Size neden söylemediğini düşünüyorsunuz? Allah acil şifalar versin.

Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin belirtileri hastalığı ile ilişkili büyük ihtimal çünkü yakınımızda da aynı belirtiler vardı bence doktora tekrar görünmelisiniz umarım yoktur bişeyi ama tedbirli olmak lazım

Geçmiş olsun

Dayım da akciğer kanseri

şikayetleri
öksürük
Göğüs ağrısı
Sırt ağrısı olmuştu
Yorgunluk halsizlik de vardı

Allah razı olsun, peki yakınınızın drumu şu an nasıl,

Ne bilelim doktor muyuz ? Size neden söylemediğini düşünüyorsunuz? Allah acil şifalar versin.
Doktor olmadığınızı bende biliyorum, sadece daha önce yaşayan tecrübeli insanlar vardır diye sordum, üzülmeyelim diye sakladığını düşünüyoruz, çünkü hiçbir Bilgi vermiyor,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…