akçay tatile gide var mı yardım

aslanya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2013
36
0
kızlar bu ay sonu akçaya gitmek istiyoruz,gidip görenler,paylaşırmısınız ?egenin ucundan yakalayalım istedik hem bazı yerlerini de gezeriz diye düşünüyoruz,denizi çok soğuk diyorlar,bebek beklediğimiz için bu durum biraz endişe verdi nedersiniz
acil cevap lütfeeen..

kızlar bu ay sonu akçaya gitmek istiyoruz,gidip görenler,paylaşırmısınız ?egenin ucundan yakalayalım istedik hem bazı yerlerini de gezeriz diye düşünüyoruz,denizi çok soğuk diyorlar,bebek beklediğimiz için bu durum biraz endişe verdi nedersiniz
acil cevap lütfeeen..

gayet güzeldir gitmişken ayvalık akçay sarımsaklı gezersiniz ben de hamile iken gitmiştim sistit yüzünden dr.tavsiye etmemişti:KK43: iyi tatiller

o sahili komple gezmiş biri olarak kesinlikle sarımsaklı diyorum sahili denizi çok güzel şeytan sofrası ve cunda yı da görebilirsin muhteşem yerler :)

orada yazlığımız var gerçekten baya soğuktur denizi havası iyi gelir ama ben asos tavsiye ederim denizi harika akçaya gitmişken uğrayın derim

saolun kızlar tavsiyeler için
işte tek endişem hamileliğim,suyu çok soğukmuş ya bi sıkıntı yaratırmı diye ..gidipte denize giremezsem üzülürüm yaniii :)

geçen yaz bizde gitmiştik akçayın akşam çarşısına bayılmışım cıvıl cıvıldı hele bir cafesi var otantik açık alanda çarşı içinde her akşam romanlar şarkılar türküler söylüyorlar çok eğlenceli gelmişti bana hem kömürde yapılan türk kahvesi de çok güzeldi.

saolun kızlar tavsiyeler için
işte tek endişem hamileliğim,suyu çok soğukmuş ya bi sıkıntı yaratırmı diye ..gidipte denize giremezsem üzülürüm yaniii :)

ne kadarlık hamilesin?sanmıyorum sorun yaratıcagını yaa ama sen bilirsin tabii

kesinlikle tavsiye ederimmm :)

denizi de havası da muhteşemdir,denizinin soğuk olması etkilermi bilemiyorum ama temizliğinden endişeniz olmasın bircoğunda mavi bayrak var cunkü.
havası da sizin sağlığınıza iyi gelicektir.

iyi tatiller

acil cevap lütfeeen..

Merhaba

Ağustos ayında kısmetse bizde akçay'a gitmek istiyoruz. Nerede kalınır, günlük haftalık kiralık evler varmış önceden mi yer ayırtılsa iyi olur yoksa gittiğimize bulabilirmiyiz. Eşim annem ve kayınvalidemle gidicez. internetten biraz araştırdım ama kararsız kaldım. aslanya siz gittiniz mi? yardım edinnn.....

X