Akay Hast. Tolga Ecemiş'e gidenler buraya lütfen

arkadaşlar bebek odası için çilek mobilyayı tavsiye ederim. ben önce chicconun park yatağını aldım sadece. hala yatak odamda kızım geceleri onda yatıyor ama oda takımı harika. boyasız, sade, garantili, parça değişimi, ekleme yapabiliyorsunuz.
3 kapılı dolabını ve büyük beşiğini aldım. 1.300 tl idi birkaç ay önce. büyüyen yatak tavsiye etmedi hiçkimse. aldığım büyük yatağı 3-4 yaşına kadar kullanabilirmiş. ondan sonrada değiştiririm zaten diye düşündüm.
bence mutlaka bakın...

inşallah sende istediğin gibi bişeyler bulursun canım ama zannediyorum beğeneceksin çok seçenek var artık haberlerini bekliyorum ama benim gibi bütün mağzalara girip çıkıp çok yorma kendini dinlene dinlene opuyorumnanaktan

vayyy kayınvalide jesti haa şanslısın vallaalkisalkisalkisalkisalkisalkislaelaelaelaelae
cicikomu biliyorum canım baktım netten gerçekten güzel modeller var ama burda pek satış mağzası yok galiba yada ben bulamadım güle güle giy inşallah canım .
aqua cossy die bi marka var çok şık çok güzel modelleri var onunda bi kaç yerde gördüm ama işte yaz sezonu açılmadı die hep kapalı kapalı şeyler var bekliyorum bakalım.

tolga bey bendende şeker taraması kan idrar bunları istedi erkenmi bilnmiyorum zamanın gelmiş bi ara uğra akaya yaptır randevu almana gerek yok dedi ayın 10,da biliyosun ayrıntılı ultrason olmazsa ondan sonra giderim

arkadaşlar bebek odası için çilek mobilyayı tavsiye ederim. ben önce chicconun park yatağını aldım sadece. hala yatak odamda kızım geceleri onda yatıyor ama oda takımı harika. boyasız, sade, garantili, parça değişimi, ekleme yapabiliyorsunuz.
3 kapılı dolabını ve büyük beşiğini aldım. 1.300 tl idi birkaç ay önce. büyüyen yatak tavsiye etmedi hiçkimse. aldığım büyük yatağı 3-4 yaşına kadar kullanabilirmiş. ondan sonrada değiştiririm zaten diye düşündüm.
bence mutlaka bakın...

defnecim çileği gezdim ben ama fiyatları biraz pahalı geldi yani parçası az üzerine bi kaç bişey daha ekleyincede bayagı büyük bi rakam çıkıyor.
büyüyen karyolaya gelincede ben hep olumlu şeyler duydum kuzenler kullanıyor çok memnunlar 6, yaşına girdi bitanesinin kızı daha yeni beşiğini bozup ranzaya çevirdiler çokta hoş olmuş.Ben özelliklede en büyük boy beşiği yaptırıyorum ranza olarak çok rahat kullanılabilir.tabi yine herkezin kendi tercihi ama bence büyüyen karyola çok daha mantıklı yani 5. sene sonra mobilya değiştirmeyecek olanlar için

24.haftaya girmişsin elacım,24ile 28.haftalar arasında yapılıyor şeker yüklemesi,vaktin bol,yaptırırsın bir ara..
yanına kitap-dergi falan al ama giderken,önce kan alıyorlar sonra 50mg glikoz veriyorlar, 1saat oturup bekliyorsun,sonra bir daha kan alıyorlar..
ben çok korkarım kan vermekten ama paşa paşa verdim,hep sıpa kızım için:)))
ayrıntılıdan sonra gidersin olmazsa..ayın 10u geliyor,ultrason sonrası hislerini merak ediyorum:)))
en güzel yanı da cd veriyor tolga bey,şimdi kızımızı özledikçe izliyoruz görüntüleri,iyi geliyor:))

defnecim,çilek mobilya güzel ama aynı fiyata kaliteli olduğuna inandığımız,daha fazla parçası olan ürünleri almak daha cazip geliyor açıkçası..
ben de büyüyen karyola istiyorum çünkü 5 yıl sonra genç odası almak manasız geliyor,biraz daha büyüyünce kendi odasını kendi seçecek bilince erişsin istiyorum..
bir de kocamaan bir oda ayırdık kızımıza o yüzden şifonyeri falan da almak istiyorum..hal böyle olunca da fiyat artıyor çilekte..bir de kanepe almayı planlıyorum arada yanında takılayım diye:)

ama tavsiyen süper,sadece 2 parça alacak olsaydım hiç düşünmeden alırdım çilekten:)

tecrübelerin bizim için çok kıymetli,bahane buldu nankörler diyip yazmayı bırakırsın falan diye korkuyorum:)))

daha önce yazdımmı bilmiyorum ama tolga bey eşlerin doğuma girmesine izin veriyor eğer giremezse teknisyenden çok rica ediyorsunuz. oda doğumunuzu çekiyor. sonra internette programlar var video görüntüsünden fotoğraf elde edebileceğiniz. bulamazsanız benden istiyorsunuz. belki 1000 tane fotoğraf elde ediyorsunuz bu programla ama içinden 10-15 tane net görüntü yakalıyorsunuz. ve onları albüme koyuyorsunuz. video kayıtlarını saklamak zor biliyorsunuz. hele usg görüntüleri tolga bey baskıda veriyorya onlarıda albüme ay ay koydum öyle keyifliki ...

esraaa yazmayı bırakmam merak etme:))) ben kullandığımı ve memnun kaldığımı yazıyorum. fikir versin diye yazıyorum. benim odam ancak dolap yatak ve kanape aldı. rafı almak istedim onu bile alamadım. herkesin şartları farklı.

http://www.blisshammock.com/trhtml/products.html
bide bunlara bakın. bayıldım... ben kızımı hiç sallamadım. hep memede uyumaya alıştı. şimdi bakıcıya bırakınca uyutmak için yöntem aradım ama geç kaldım. sallanmaktan hiç hoşlanmıyor. eğer önce farketseydim alırdım 300-350 tl gibi fiyatları var ama uyutacaksa bence değer. bu arada uzun süre bakamayıp birine bırakacaksanız olabildiğince size bağımlı olmayacağı bir yöntem bulun uyutmak için. size çok uzak geliyor değilmi bunlar ama allah izin versin hiçde uzak değil...

selam kızlar ben,m doğuma çok az kaldı. cuma randevum var. tolga bey belki sezeryan gününü söyler..sona doğru heyecan daha da artıyor ve tabi korku:KK43:(insanın aklına acabalar geliyor. birde başkaları ile konuşunca herkes sezeryanı kötülüyor...
bende dün özelcandaydım baya bi eksiği giderdik. ben park yatak aldım aranızda kullanan var mı prak yatak?inş. memnun kalırım.

daha önce yazdımmı bilmiyorum ama tolga bey eşlerin doğuma girmesine izin veriyor eğer giremezse teknisyenden çok rica ediyorsunuz. oda doğumunuzu çekiyor. sonra internette programlar var video görüntüsünden fotoğraf elde edebileceğiniz. bulamazsanız benden istiyorsunuz. belki 1000 tane fotoğraf elde ediyorsunuz bu programla ama içinden 10-15 tane net görüntü yakalıyorsunuz. ve onları albüme koyuyorsunuz. video kayıtlarını saklamak zor biliyorsunuz. hele usg görüntüleri tolga bey baskıda veriyorya onlarıda albüme ay ay koydum öyle keyifliki ...

esraaa yazmayı bırakmam merak etme:))) ben kullandığımı ve memnun kaldığımı yazıyorum. fikir versin diye yazıyorum. benim odam ancak dolap yatak ve kanape aldı. rafı almak istedim onu bile alamadım. herkesin şartları farklı.

bide bunlara bakın. bayıldım... ben kızımı hiç sallamadım. hep memede uyumaya alıştı. şimdi bakıcıya bırakınca uyutmak için yöntem aradım ama geç kaldım. sallanmaktan hiç hoşlanmıyor. eğer önce farketseydim alırdım 300-350 tl gibi fiyatları var ama uyutacaksa bence değer. bu arada uzun süre bakamayıp birine bırakacaksanız olabildiğince size bağımlı olmayacağı bir yöntem bulun uyutmak için. size çok uzak geliyor değilmi bunlar ama allah izin versin hiçde uzak değil...

bayıldım bu hamaklara,çok şeker,özellikle yazlık için süper olabilir.. kaydirigubbakcemile2

selam kızlar ben,m doğuma çok az kaldı. cuma randevum var. tolga bey belki sezeryan gününü söyler..sona doğru heyecan daha da artıyor ve tabi korku:KK43:(insanın aklına acabalar geliyor. birde başkaları ile konuşunca herkes sezeryanı kötülüyor...
bende dün özelcandaydım baya bi eksiği giderdik. ben park yatak aldım aranızda kullanan var mı prak yatak?inş. memnun kalırım.

süper yaa,darısı başımıza:))
bebişine kavuşmana sayılı günler kaldı desene:))
eminim boşuna kaygılanmışım,herşey çok güzeldi diyeceğin bir doğum hikayesi anlatacaksın bizeyerimseniben
sana negatif enerji veren insanlarla konuşma lütfen,herkesin hamileliği,doğumu farklıdır diyip geç..
dua ve pozitif enerji sana yardımcı olacaktır..içini ferah tut..
yarınki haberlerini bekliyorum,doğumun ne zaman olacağını da haber ver mutlaka,dua edelim senin için:1hug:

ben park yatak kullanıyorum. en çok işime yarayan eşyalardan biri. oda takımının karyolasını oyun alanı olarak kullanıyoruz şimdilik. park yatağı yanımızda. 6 aylıkken odasında yatıracaktım ama bir doktorun önerisi 1 yaşına kadar yanınızda kalsın olunca daha uygun geldi. zaten ayırsamda sürekli yanına gideceğim için 1 yaşına kadar beklemeye karar verdim. sonrada oyun parkı olarak kullanırım gibi geliyor. birde tatile filan gidildiğinde taşınabilmesi bana cazip geliyor.

5 yaşında okuma yazmayı bilen bir yeğenin olduğu için çok şanslısın,senin kızın da ona çeker inşallahkaydirigubbakcemile3

5 yaşında okuma yazmayı bilen bir yeğenin olduğu için çok şanslısın,senin kızın da ona çeker inşallahkaydirigubbakcemile3

esracım sana katılıyorum bence de çook komik:))))))

derya gerçekten çok germeye başladın insanları. sonuçta bu topiği esra açtı hatırlatırım....
güzel şeyler paylaşılıyordu ama sen geldiğinden beri konu aynı nedense...

esracım sana katılıyorum bence de çook komik:))))))

derya gerçekten çok germeye başladın insanları. sonuçta bu topiği esra açtı hatırlatırım....
güzel şeyler paylaşılıyordu ama sen geldiğinden beri konu aynı nedense...

canım benim,niye cevap veriyoruz ki,boşverelim,biz kaldığımız yerden devam edelim en iyisi :1hug:
sen nasılsın? bebişin kıyafetlerini yıkama işini ne yaptın? piyango eşine mi annene mi vuracak:))
bu ara daha sık değil mi kontroller? bu sefer belli olsa bari doğum tarihi:) beyefendi ne zaman teşrif edecek ben de merak ediyorum :)

canım benim,niye cevap veriyoruz ki,boşverelim,biz kaldığımız yerden devam edelim en iyisi :1hug:
sen nasılsın? bebişin kıyafetlerini yıkama işini ne yaptın? piyango eşine mi annene mi vuracak:))
bu ara daha sık değil mi kontroller? bu sefer belli olsa bari doğum tarihi:) beyefendi ne zaman teşrif edecek ben de merak ediyorum :)

bugün de nevresim takımını falan yıkadım. park yatağın içine almıştım. sanırım piyango eşime vuracak çünkü anneme kıyamıyorum:)))aslında enerjim olsa o minik minik şeyleri kendim ütülesem daha keyifli olacak ama....
kontrolüm cumaya bakalım...senin öğleden önceymiş. benim öğleden sonra aynı saatlere gelse karşılaşırdık orda..bence enfazla 15 güne gelir benim oğluşumm.
ya ben birde güzel gecelik ve sabahlık takım bulamadım...içime sinmiyor..koraya baktım en son ordan bişeyler aldım ama eve gelince hoşuma gitmedi...

bugün de nevresim takımını falan yıkadım. park yatağın içine almıştım. sanırım piyango eşime vuracak çünkü anneme kıyamıyorum:)))aslında enerjim olsa o minik minik şeyleri kendim ütülesem daha keyifli olacak ama....
kontrolüm cumaya bakalım...senin öğleden önceymiş. benim öğleden sonra aynı saatlere gelse karşılaşırdık orda..bence enfazla 15 güne gelir benim oğluşumm.
ya ben birde güzel gecelik ve sabahlık takım bulamadım...içime sinmiyor..koraya baktım en son ordan bişeyler aldım ama eve gelince hoşuma gitmedi...

zaten bundan sonra hep o minik şeyleri sen yıkayıp ütüleyeceksin,o yüzden hiç dert etmekaydirigubbakcemile3
sen bolca dinlen,keyif yap,oğlunla bir bedende olmanın tadını çıkar:CüvCüv:
randevu öncesi bilseydim,öğleden sonraya alırdım,ne güzel karşılaşırdık..gerçi tolga bey çok yoğun,aynı saatleri yakalamak mucize gibi:)
gecelik-sabahlık için h.sonu optimuma gitmiştik,nü ve dagiye baktım,acaip indirim vardı,nü'de gecelikler 20 lira falan :)ama genelde uzun kollu vardı,şimdi giymek için aldım bir tane..
senin için mevsim uygun,bakabilirsin istersen..en azından seçenek olsun diye bile alınabilir..
annem pijama-sabahlık takımı almış,kayınvalidem de gecelik almış,ben yırttım o işten:))
tek kötü tarafı giyeceğim şeyi kendim seçememiş olacağım:)) olmazsa bir gecelik de ben alırım tamam:))

içine neden sinmedi aldığın takım? kumaşı yumuşaksa,denediğinde rahat bulduysan,boşver:) zaten hastanede giyeceksin,eve dönünce de yatarken giyeceksin,rahat olsun yeter:)
lohusalık döneminde ev içinde de giyerim diyorsan daha elbisevari şeylere bak derim,çünkü gecelik insanın kendini hasta hissetmesine yol açar gibi geliyor:)

denizderya bence çok falso verdin, istersen insanların moralini daha fazla bozmadan kapat artık.

Sibelcim,nasılsın,nasıl gidiyor?

alışverişte senin liste o kadar işime yaradı ki,emin olarak aldım birçok şeyi,tekrar teşekkürleropuyorumnanaktan

teşekkür ederim iyiym. geçen haftasonu detaylı ultrasona gittik tolga beye... hersey yolunda.
çok sevindim işine yaramasına. İlk bebekte acayip bir alışveriş furyası oluyor, kolay değil gerçekten. Ama ikincisinde çok daha rahat oluyor insan. Ben bir tek (daha önce almadığım için) park yatak konusunda karar veremedim. İkinci bebeğimize şimdidilk oda yapmayıp, bir süre bizim yanımızda idare edecek şekilde park yatak alacağım. Kızımdan biliyorum, hala bizim yanmımızda yatıyor, daha yeni yeni kardeşi geleceği için kendi odasında yatmaya başladı. Açıkcası bunda kızımın hiç suçu yok, önceleri babası ile ben özlediğimiz için yanımızda yatırıyorduk, şimdi de kızım cici yatak diyerek kendi yatağında yatmak isediği halde ben bizim yanımızda yatırıyorum, gece kalkıp kontrol etmek, hele de hamile iken çok zor geliyor bana. herneyse daldım yine.

Bu park yatak konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Chicco çok pahalı, o kadar para vermeye gerek diyor herkes. Kraftın bikaç modeli var ama biri hariç diğerleri naylonumsu bir kumaşı var. Kararsız kaldım anlayacağınız.. Tchibo dan bir nevresim aldım. bir de funnababy den alacağım (malum park yatak için yan korumalara gerek olmadıgı için uyku setine gerek yok).

Bu arada aklıma gelmişken yazayım, adım adım eğitim seti diye bir olay var. üye oluyorsunuz ve bebeğinizin ilk ayından itibaren o ayına uygun oyuncak ve neler yapılması gerektiğine ilişkin bilgiler veren bişeyler yolluyorlar. ilerki zamanlarda da kitap vs de ekleniyor. Bir incelemenizi tavsiye ederim. ben kızımın 20. ayında keşfettim ama o sıralar 24 aya kadardı, geç kaldıgım için istemedim üyeliği. Şimdiki çocugumda ise onların yollayacakları bir çok oyuncak bende oldugu için gerek görmedim. Ama siz yeni başlayan annelere tavsiye ederim. aylık 25 lira idi. yıllık üye olursanız daha uyguna geliyordu.

adım adım okul öncesi bilinçli gelişim diye aratırsanız çıkar.

hepinize sevgiyle..

herşeyin yolunda olmasına sevindim:nazar:
neye benzediğini görmek çok güzel değil mi,ben hala hergün videosunu izliyorum:))
ikinci hamilelikte allah yardımcı oluyor sanırım,gece tuvalete kalktığımda uykum bölündü diye kızıyorum,sen bir de kızını kontrol ediyorsun..kolaylıklar diliyorum:)
biraz acımasızca gelebilir ama ben ilk günden odasını ayırmayı planlıyorum,ama hep duyuyorum ilk zamanlar aynı odada kalıyor çoğunluk..bu sefer acaba çok mu acımasızım diyorum:)
zaten eşim öyle horluyor ki kızıma yazık olur:)))
tchibo bebekler için de birşeyler yapıyormuş,netten baktım,bi ara ankamall yapmak lazım:)
diğer ürünlerinden hep memnun kaldım ama hiç nevresim tarzı birşeyini kullanmadım,sen daha önce kullanmış mıydın?
bahsettiğin eğitim setiyle de bir ilgileneyim bakayım:)

park yatak konusunda tecrübem yok ama merak ettim,lazım olursa alırken fikrim olsun:)kumaşın cinsi önemli mi? dayanıklı olması,kaliteli bir malzeme olması yeterli değil mi ki?
sonuçta kumaşla temas etmeyecek ki bebiş..

Hanımlar,
buranın bir forum olduğunu ve forumun kuralları olduğunu unutmayalım.
Hastaneler,Doktorlar,Hemşireler ve Hastane personelleriyle ilgili kendimizce fikirlerimiz olabilir lakin bu fikirleri paylaşırken karalamaya gitmeden ve yorum yazanlara fikrimizi dayatmadan yorum yazmamız gerektiğini de hatırlatmak isterim.
Karalama ve ikili tartışma mesajları derhal işlem görecektir.

Saygılarımla...

X