Akay Hast. Tolga Ecemiş'e gidenler buraya lütfen

teşekkür ederim sst ...evet hrs de aşılama yaptrdım çok pahalı..iş ticarate dökülmüş...tolga beyden randevu aldım ön görüşme yapacağız.eşimin sorunu sizin eşinizle aynı...tolga beye çok başarılı ve iyi dediler..
birde tüp bebek ağrılımı?ben transfer de bile anestezi istiyorum.transfer sonrası nekadar dinlendiniz? ben öğretmenim ve çok yoğun çalışıyorum.ders çıkışı kursum oluyor.günlük hayata hemen dönbebildinizmi...ilginiz için çok tetşekkür ederim

sevgili maytap merhaba,öncelikle Allahım hayırlısıyla bi bebiş kısmet eder inşallah..:Saruboceq:
senin için de tolga beye bi sorayım bugun..
ama tüp bebek konusunda bi sitede çok memnun olduklarını yazmışlardı hastaları..

Hayır hiç ağrı filan olmadı. zaten biliyorsundur öncelikle bir süre ilaç, iğne kullanacaksın. Yumurta toplama işleminde tam anestezi yapmışlardı beni, uyandığımda başka bir odada idim. Aynı gün, eşim de sperm verdi. 3 gün sonra 3 adet embriyo transfer yapıldı. Aslında 6 tane daha vardı ama 3 tanesinin yeterli oldugunu düşündü sanırım doktorum. (embriyo dondurma işlemini de gerek görmedik, işlemler çok zor gelmemişti, gerekirse yine aynı süreci yaşarız dedik) Doktorum bikaç gün dinlenmemi söylemişti, ama benim işim zaten masa başı oldugu için 1 gün sonra işe gelmiştim.

Nasıl olsa kendiliğinden bebek olmuyor diye önlem almadıgımız için kızım 1.5 yaşında iken 2 hamileliğim kendiliğinden oldu.. tam da 1-2 ay içinde tüp bebek çalışmalarına başlayalım diye plan yaptıgımız zaman kendiliğinden oldu. Bizim için çok güzel bir süprizdi. Aslında doktorum, doğumdan 4-5 ay sonra hamile kalabilirsin dikkat et demişti ama biz ciddiye almamıştık. İyiki de almamışız.

Sonuç olarak, endişe edilecek bir durum yok gerçekten. Sorun kadında olmayınca tüp bebek meselesi çok daha kolay. Hele de stres yapmazsan, rahat olursan. Emin ol seninki de çok güzel geçecek.

arkadaşlar dün Tolga beyin muayenehanesine gittik ayrıntılı ultrason için..
kızımı görmek hele de gerçeğe yakın görüntülerle görmek tarifsizdi hihoyyyt

dün yeniden çok şanslı hissettim kendimi,ne kadar isabetli bir doktor seçimi yapmışız..hem işinde profesyonel olması hem pozitif enerjisiyle süper..
muayenehanenin zilini çaldığımız andan,kapıdan çıkana kadar başka bir dünyada gibiydik..tolga beyle çalışanlar kadar güleryüzlü,poziitif sağlık personeli görmedim.. nasıl şekerler anlatamam..

kızımızın karaciğerine kadar heryerini gördük kaydirigubbakcemile3 oldukça ayrıntılı bir muayeneydi..
muayene sırasında keşke gelmeden çikolata mı yeseydim dedim,tolga beyin yardımcısı odadan çıktı,elinde çikolatayla döndü:))
keşke akaydaki bankodaki kızlar gidip ellerinden su içselerkaydirigubbakcemile3

kızımızın ilk fotoğrafı ve cd si elimizde,ağzımız kulaklarımızda çıktık:lepi:
özetle inanılmaz memnun kaldık..

Hayır hiç ağrı filan olmadı. zaten biliyorsundur öncelikle bir süre ilaç, iğne kullanacaksın. Yumurta toplama işleminde tam anestezi yapmışlardı beni, uyandığımda başka bir odada idim. Aynı gün, eşim de sperm verdi. 3 gün sonra 3 adet embriyo transfer yapıldı. Aslında 6 tane daha vardı ama 3 tanesinin yeterli oldugunu düşündü sanırım doktorum. (embriyo dondurma işlemini de gerek görmedik, işlemler çok zor gelmemişti, gerekirse yine aynı süreci yaşarız dedik) Doktorum bikaç gün dinlenmemi söylemişti, ama benim işim zaten masa başı oldugu için 1 gün sonra işe gelmiştim.

Nasıl olsa kendiliğinden bebek olmuyor diye önlem almadıgımız için kızım 1.5 yaşında iken 2 hamileliğim kendiliğinden oldu.. tam da 1-2 ay içinde tüp bebek çalışmalarına başlayalım diye plan yaptıgımız zaman kendiliğinden oldu. Bizim için çok güzel bir süprizdi. Aslında doktorum, doğumdan 4-5 ay sonra hamile kalabilirsin dikkat et demişti ama biz ciddiye almamıştık. İyiki de almamışız.

Sonuç olarak, endişe edilecek bir durum yok gerçekten. Sorun kadında olmayınca tüp bebek meselesi çok daha kolay. Hele de stres yapmazsan, rahat olursan. Emin ol seninki de çok güzel geçecek.
çook teşşekkür ederim:) bugün tolga beyle grştk.kısa protokol uygulanacak.sizin dediğiniz gibi bende problem olmadığı için %70
olur dedi(inşallah)....mart 2 gibi başlanacak.kısmet bakalım

sevgili maytap merhaba,öncelikle Allahım hayırlısıyla bi bebiş kısmet eder inşallah..:Saruboceq:
senin için de tolga beye bi sorayım bugun..
ama tüp bebek konusunda bi sitede çok memnun olduklarını yazmışlardı hastaları..

çok teşekkür ederim.bugün grştm tolga beyle.tedaviye başlıyoruz.

hemen sorayım o zamankaydirigubbakcemile3

bebek için alınması gerekenler konusunda hazırlanan listeler birbirinden çok farklı..
hangisi lazım hangisi değil ayırt etmek zor..
doğum öncesi alışveriş listesi konusunda yardımcı olursan çok sevinirim..

seni söylediğine pişman eder türden bi istek oldu sanırımkaydirigubbakcemile3

sst yazmış zaten detaylı harika bir liste olmuş şöyle bir bakabildim. mağazalardaki o listedekilere hemen olmasa bile ilerde ihtiyaç oluyor.
benim aklımda olan özellikle lansinoh göğüs ucu kremini doğumdan önce kullanmaya başlayın. ayrıca doğru emzirme tekniği ile ilgili internetten indirin videoları ve ezberleyin. eğer göğüs ucunuzda problem oluşursa zaman kaybetmeden slikon göğüs ucuyla emzirin ve mutlaka bepanten kullanın. (emzirmeden önce göğsünüzü ılık suyla yıkamak şartıyla)

tek kullanımlık külotlar var jokerden almıştım ben beşli paketti galiba, hastanede kullanmak için pratik oluyor. birde ne kadar pijama takımı götürdüysem hepsi kirlendi giyer giymez. en güzeli tayt giymekmiş. çünkü pijamalarda pedleriniz kayıyor, haliyle kanamanız oluncada kirleniyor. ben sezaryen doğum yaptım ohaldede sürekli pijama değiştirmek oldukça zordu.

şampuan, sabun için sebamedi tavsiye ederim. doktorlarda genelde onu veriyorlar.

birde ana kucağı alacaksanız chicco polyy magic var ilk aydan itibaren kullanılıyor, 6. aydan sonra mama sandalyesi olarak kullanabiliyorsunuz. ben 4. ayda farkettim yinede aldım. şimdi mama sandalyesi filan uzak gelebilir ama inanın göründüğü kadar uzak olmayacak.

biberon bende 1 tane almıştım yanıma, birkez 25 cc gibi mama verdik.

göğüs pedi chiccoyu tavsiye ederim. ilk iki ay sütünüz çok olacaktır, sonraki aylarda çokda ihtiyacım olmadı benim.

aklıma geldikçe yazarım mutlaka...

elacım tolga beye sorularını bi kağıda not edip gidersen,kafana takılan herşeyi sormuş olursun..ben öyle yapıyorum..

internetten alışveriş pratik ama bebek alışverişi olunca sanki o heyecanı dokunarak yaşamalıyım gibi geliyor..
haftaya cumaya aldım ayrıntılı ultrason için randevumu,inşallah herşey yolundadır da çıkışta hazır tunalı civarındayken mothercare turu yaparım:)
hatta söğütözünde yeni bi bebek mağazası açılmış,eşimin iş yeri orda o söyledi,bakalım neymiş:)

nasıl hevesleniyorum ama dinlenmek zorundayım diye erteliyorum..

bi de kızlar başka başlıklarda görüyorum,tetanoz aşısı yaptırdınız mı? tolga bey bişi demedi,ben de sormadım bugune kadar..

ben ayancıktan geldiğim için sürekli kontrollere ve hep dağın başında doğurmak gibi bir korkum olduğu için 1. dozu yaptırdım. kimseye sormadan. yaptıran doktorlar var. aynı günde yola çıkıp ankaraya gelince yoldada o kadar rahatsız ettiki o aşı beni gece sabaha kadar uyuyamadım. sonrasındada bebeğimin başı aşağıya dönüktü tolga beyle baktığımızda. neden dedim. yorgunluktan olabilir dedi. 5 aylıktı o zaman. bende tetanoz aşısından bahsettim ve tabi olumsuz etkisinden. çok kibar bi şekilde bana delimisin dedi galiba yada ona benzer bişey.. bidahada yaptırmadım.

dinlenmeyi ihmal etme. sonra kafayı ters çevirip gelmeye kalkabiliyorlar.
internetten alışveriş kesinlikle pratik, şimdi elinle dokunarak al, sonra vaktin olmayabilir:)))

dün yeniden çok şanslı hissettim kendimi,ne kadar isabetli bir doktor seçimi yapmışız..hem işinde profesyonel olması hem pozitif enerjisiyle süper..
muayenehanenin zilini çaldığımız andan,kapıdan çıkana kadar başka bir dünyada gibiydik..tolga beyle çalışanlar kadar güleryüzlü,poziitif sağlık personeli görmedim.. nasıl şekerler anlatamam..

kızımızın karaciğerine kadar heryerini gördük kaydirigubbakcemile3 oldukça ayrıntılı bir muayeneydi..
muayene sırasında keşke gelmeden çikolata mı yeseydim dedim,tolga beyin yardımcısı odadan çıktı,elinde çikolatayla döndü:))

bankodaki kızlarla ben kaç kez kavga ettim, şikayet ettim onları. hatta doğumu orda yapmaktan bile vazgeçecektim o kızlar yüzünden. şikayetler sonrasında onlrarın yanına ya da başına bilmiyorum başka bir bayan koydular gittiğimizde bizimle hemen o bayan ilgileniyordu. ama çok kötüler, hamile bayan psikolojisi farklı ve dikkat edilmesi gerekiyor. ama sırf onlar içinde vazgeçmemeye karar verdim. iyikide öyle yapmışım. çünkü doktor kadar hemşireleri ve doğum ekibide mükemmel, ve en önemlisi onlarmış zaten.

gözünaydın, kızına maşallah. memnun kalmanada sevindim.

defnedamla ne kadar naziksin,herşeye ayrıntılarıyla cevap vermişsin,çok teşekkürler:1hug:

biz de dün biraz alışveriş yaptık kızımız için,önce ebebek'e gittik,unibaby yenidoğan ıslak mendil 12 paketi 36liraya düşmüş,onu ve şampuan-ıvır zıvır aldık..
sonra ulusa gittik,konya sokakta,kenarda köşede özelcan bebe diye bir yer ama aman yarabbim ne ararsan var ve çok ciddi fiyat farklarıyla:))
ıvır-zıvırları geçiyorum,araba konusunda epey karlı bir gün oldu..
her ne lazım olursa başka yere gitmem artık:))

selam kızlar nasılsınız ??Ben kendi adıma çok iyiyim..Komşuya geldim ordan yazıyorum size 10 gündür evdeyim..Evde olmak çok güzell opuyorumnanaktan Dün randevumuz vardı Tolga Hocada 27+4 günlük olduk bebeklerimin her ikisininde kilosu 2ye katlamış çok mutlu oldum..biri 1269diğeri 1240, tolga bey çok iyi gittiğimi söyledi maşşallah çok güzel dedi.Beslenmeleride çok iyiyimiş...Ama bu aydan sonra sol yana yatıp bol bol dinlenceksin dedi, dışarıda 2 saatten fazla kalma dedi..Mart ayının 8 ine randevu aldık benden bu kadar arkadaşlar sizlerle yazışmayı özledim valla...Kendinize iyi bakın fırsatım olunca yine yazarım.. kaydirigubbakcemile5

aynı günmüş randevumuz canım bi bayan vardı eşiyle gelmiş belkide sendin .özlemdi sanıyorum ismi .maşallah bebeklerine bol bol dinlen evde olmanın tadını çıkar :1hug:

esracım gözün aydın çok sevindim herşeyin iyi geçmesine maşallah bebeğine :nazar:randevuya gidiyorum diye yazmışsın ben bile heycanlanmıştım tolga bey ayrıntılı ultrasona girdikten sonra akaydaki muaynelerden bişey anlamayacaksın dedi sabırsızlandım inan merak ettim senin nasıl geçtiğini martın 10.u için randevu alıcam bende bide şeker kan idar testi falan yapılacakmış bu ay

çok teşekkür ederim.bugün grştm tolga beyle.tedaviye başlıyoruz.

maytapcım hayırlı uğurlu olsun allah emeklerinizi ziyan etmesin inşallah en kısa zamanda güel haberlerini bekliyoruz

biz de dün biraz alışveriş yaptık kızımız için,önce ebebek'e gittik,unibaby yenidoğan ıslak mendil 12 paketi 36liraya düşmüş,onu ve şampuan-ıvır zıvır aldık..
sonra ulusa gittik,konya sokakta,kenarda köşede özelcan bebe diye bir yer ama aman yarabbim ne ararsan var ve çok ciddi fiyat farklarıyla:))
ıvır-zıvırları geçiyorum,araba konusunda epey karlı bir gün oldu..
her ne lazım olursa başka yere gitmem artık:))

esracım bu mağzayı bende duydum çok hesaplı diye bi ara gitmeyi düşünüyorum bide samanpazarının ara sokaklarında bebek mağzaları varmış oralarda çok hesaplı diyolar geçen bi arkadaş uzaktan kumandalı dönenceyi 40 tl ye almış bayada güzelmiş gitmek lazım.:1hug:

Elacım,renkli ultrason gerçekten muhteşem birşey,keşke hep onunla görsek..hergün defalarca izliyorum videosunuopuyorumnanaktan darısı başınakaydirigubbakcemile3
ekranda görünce Allahım bu benim mi dedim:)) eşime benzetti Tolga bey,azıcık kıskandım:kızgın:
öncelikle sağlıklı olsun ama bana da benzesin:Saruboceq:

hatta kayınvalideme gittik çıkışta,resmini görünce hemen oğluna benzetti,sonra alnı da geniş,sizin tarafa benziyor dedi:)))))
işin ilginç yanı bizim ailede hepimizin alnı dar:)))
ben de ya evet,büyük burunlu oluşu da sizin tarafa benziyor dedim:))))))
ne gıcık kadın!!

alışveriş konusunda hiç başka yerlere gidip yorma kendini,konya sokak diye bir yer,sora sora bulduk,yolu uzatmışız meğer,çıkrıkçılar yokuşuna çıkarken soldaymış:)
kim olursa olsun direk %20 indirim yapıyorlar,mutlaka gidip görmelisin..

özelcanda dahada indirim isteyebilirsiniz. kimseye yapmıyoruz gibi bişey söylüyorlar. hatta sanırım a city de şubeleri var. arabayı ve pompayı ve bilumum şeyi oradan almıştım. haberiniz olsun.

esracımm heycanımı ikiye katladın valla sabırsızlıkla bekliyorum o günü . offf dahada çok var bekleyince hiç geçmiyor sanki :eek:
yerinde olsam bende kıskanırdım canım bizede benzesinler tabi onca zorluğunu biz çekiyoruz baba olmak kolay ben eşimin heyecanını bi tek ultrasonda hissediyorum kucağına almadan pek anlamıycak ama anne olmak öyle değilmiş şimdiden herşeyim kızım oldu benim :1hug:
ahhh ahhh bu kayınvalidelerrr :eek:klava:
dün gittim ulusa gerçekten çok güzel şeyler var oto koltuğu falan almıştım ben orayı görünce pişman oldum biraz çok çeşit var .o minik beşikler çok hoşuma gitti oda yapmayı düşünüyorum ama yatak odası içinde öyle bişey alsam mı diye düşündüm yer sorun yoksa fiyatlar falan çok uygun. ufak tefek derken yine bi sürü şey aldım:dance: kapı süsü emzik biberon fırça seti çorap gögüs kremi ve pedi pek eksik kalmadı artık sadece istediğim gibi bi bebek çantası bulamadım artık onada bi dahaki çıktığımda bakacam lohusa geceliklerine takımlarına baktım birazda sezon açılmadı diye hep uzun kollu şeyler vardı erteledim onuda biraz nisan başında yeni şeyler çıkacakmış cumartesi günü sitelere gitcez oda takımı bakmaya inş. istediğim gibi bişeyler bulurum 1 ayda teslim ediyolarmış

özelcanda dahada indirim isteyebilirsiniz. kimseye yapmıyoruz gibi bişey söylüyorlar. hatta sanırım a city de şubeleri var. arabayı ve pompayı ve bilumum şeyi oradan almıştım. haberiniz olsun.

evet defnecim bayagı indirim yaptılar banada sögütözünde bi şubeleri daha varmış çantada falan çeşit daha çok dediler fırsat bulursam bide oraya bakacam

esracımm heycanımı ikiye katladın valla sabırsızlıkla bekliyorum o günü . offf dahada çok var bekleyince hiç geçmiyor sanki :eek:
yerinde olsam bende kıskanırdım canım bizede benzesinler tabi onca zorluğunu biz çekiyoruz baba olmak kolay ben eşimin heyecanını bi tek ultrasonda hissediyorum kucağına almadan pek anlamıycak ama anne olmak öyle değilmiş şimdiden herşeyim kızım oldu benim :1hug:
ahhh ahhh bu kayınvalidelerrr :eek:klava:
dün gittim ulusa gerçekten çok güzel şeyler var oto koltuğu falan almıştım ben orayı görünce pişman oldum biraz çok çeşit var .o minik beşikler çok hoşuma gitti oda yapmayı düşünüyorum ama yatak odası içinde öyle bişey alsam mı diye düşündüm yer sorun yoksa fiyatlar falan çok uygun. ufak tefek derken yine bi sürü şey aldım:dance: kapı süsü emzik biberon fırça seti çorap gögüs kremi ve pedi pek eksik kalmadı artık sadece istediğim gibi bi bebek çantası bulamadım artık onada bi dahaki çıktığımda bakacam lohusa geceliklerine takımlarına baktım birazda sezon açılmadı diye hep uzun kollu şeyler vardı erteledim onuda biraz nisan başında yeni şeyler çıkacakmış cumartesi günü sitelere gitcez oda takımı bakmaya inş. istediğim gibi bişeyler bulurum 1 ayda teslim ediyolarmış

canım benim babalar bizimle aynı şeyleri hissedecek yapıda olsa doğurganlık onlara da kısmet olurdukaydirigubbakcemile3 ama haklarını yemeyelim,kendilerince heyecanlanıyorlarkaydirigubbakcemile3 yalnız kendimi manyaklaşmış hissediyorum,kızım hayatımın merkezine oturdu şimdiden,başka hiçbirşey düşünemiyorum,başka muhabbetim yokkaydirigubbakcemile3
eksiklerini hemen tamamlama bence,son zamanlarda yapacak birşey kalmazsa sıkılırız:)
ben özellikle ağırdan alıyorum:)
lohusa geceliği konusunda sana katılıyorum,hep uzun kollu şeyler var..yeni sezon ürünleri beklemek lazım..
bebek çantası konusunda gidip bir spor mağazasından kullanışlı bir sırt çantası almak daha pratik olur gibime geliyor..
bir de o bebek çantaları çiçekli böcekli oluyor..gerçi bizim kız hep çiçekli böcekli şeyler isteyecek büyüdükçe,ben de çıldıracağım muhtemelendelikafadulden

bu arada dün bebek arabamızı getirdiler,ay akşam boyu bakıp durduk:)

bu arada bebek odası konusunda umarım aradığın gibi birşey bulursun..
siteleri bir fethet bakalım,haberlerini bekliyorum:)
özelcanda belis bebek odası da satıyorlar,netten modellere bir bak istersen..
funnababy uyku seti de satıyorlar,aksesuar konusunda ihtiyaç duydukça takımını bulmak mümkün olduğu için funnababy alayım diyorum..

esracımm güle güle güzel günlerde kullansın arabasını prenses. aynen katılıyorum sana hayatımın tam ortasına geldi oturdu kızım yok başka bişey aklımda fikrimde :roflol:
bebek odasını hallettim siteler bi harika bence kimse nette bakınıp oyalanmasın takımların hepsi birbirinden güzel ben imalatçı mobilyacıdan aldım yaptıkları bütün takımlar kendi imalatları dolayısıyla istediğin her parçada değişiklik yapabiliyosun kaliteside çok güzel beyaz lake üzerinde pembe lila ve yeşil papatyaları var resim eklemek isterdim ama model çalınmasın diye internete vermiyorlarmış çok içime sindi ama martın 20,de teslim edecekler odasını yerleştirince eklerim artık resimlerini. uyku seti ve cibinlik takıma dahil değildi bende funny baybden almayı düşünüyorum aksesuarları çok sonradan komple takım yaparım belki ama cibinliği çilek mobilyadan alıcam onlar çok güzel işte böle bütün hafta bi telaşla geçti . bu arada iştahım fena açık tolga bey beni öldürecek valla :kedi:kaydirigubbakcemile3 ilk defa bu ay habire aş eriyorum gördüğüm herşeye 16 gün kaldı ayrıntılı ultrasona ben sabırsızlandıkça günler geçmiyor :a015:

canım benim,çok teşekkürler,senin prensesin de güle güle kullansın odasını,sağlıkla büyüsün:)
biz hiç sitelere bakmadık,tam olarak nereden aldınız? sen beğendiysen biz de gidip bir bakalım:)
belis gördük birkaç yerde,aklımıza yattı..bir de çok uygun fiyat verdi özelcan..
siz nasıl bir takım aldınız,karyolası büyüyenden mi,gardrop kaç kapılı?bir de takım kaç parça?
çok sordum ama bu son:) fiyatı nedir?

kilo konusuna hiç girmeyelim,kan ilacına başladığımdan beri vitamini de hergün alıyorum eskiden gün aşırıydı..kilo alışım çok arttı..toplam 7 kilo aldım ve son 3kilosu son bir ayın eserimafoldumben
tolga bey ayrıntılı muayenede birkaç tahlil yazmıştı,şeker yüklemesi,tsh,tam kan ve idrar testi..akaya gitmeye üşendim,aç karnına taa eryamandan akaya çekilmez,ölürüm açlıktancokacimcoook diye burda bi yerde yaptırdım:)
dün sonuçları aldım,çok şükür iyi çıktı..yalnız ilaçlarım bitmişti,onları yazdırdığım doktor ve eczacı ısrarla vitamin ve kan ilacının kilo yaptığını söylediler..ama gerekli görmese vermez tolga bey..

senin iştahın da ilaçlardan olabilir.. bu konuyu konuşalım doktorumuzla,hem ilacı verip hem kilo aldı diye kızarsa ayaklanalımkaydirigubbakcemile3

esracımm mutlaka git bak sitelere çok güzel şeyler var bebek mobilyaları satan bi sokak boydan boya bebek mağzaları var insanın aklı karışıyor okadar çok çeşit varki kartalcık sokak gençpinokyo mobilya bizim aldığımız yer .3 kapılı gardorop ön kısmı aynalı büyüyen karyola 190*90 ölçülerinde oyuncak dolabı var ikili dolap bi tarafı 5 tane raf diger tarafı kitaplık kapaklı , tuvalet aynası var 5 çekmeceli , oyuncak sandığı var üzerinede oturmak için minder yapıcak emzirirken oturmak için , bide duvar rafı var .toplam 6 parça 1750 tl ye anlaştık pazarla ben bide bayağı değişiklikler yaptırdım üzerinde yatak başında tuvalet aynasında bide gardoropun üzerinde çok şirin pempe spot lambalar var . sende git gez canım mutlaka beğendiğin olacaktır fiyatındada bayağı pazarlık payı var.
sen kimsenin dediğine kulak asma içecez mecbur ilaçları gerekmese tolga bey yazmazdı bende normaldede kansızlık ve demir eksikliği var hamileliğimi öğrendiğim günden beri içiyorum her gün 8 kilo almışım bende hemde 4 kilosu son ayda alınmış geçen kontrolde tolga bey ekmek pilav makarna faasfood hepsini yasakladı ama fakındayım alıyorum yine iştahım çok açık çünkü mafoldumben
tahlillerine çok sevindim canım benimde var ama aynen senin gibi üşendim bende aç aç gitmeye ...

sitelere gitmeliyiz:))) bize 3kapılı gardrop-büyüyen karyola-şifonyer takımı ve funnababy uyku seti perdesi lambası falan şeklindeki takıma 1700fiyat verdi diye sevinmiştik:)
sizin mobilyada parça sayısı daha fazlaymış:)
bu hafta sonu planı belli oldu,çok sağol canım:)
kan ilacı ve vitamin alıyorsak kilodan kaçış yok:)
aman çok olsa bi bu kadar daha kilo alırız ne yapalım bebeklerimiz bizi şişman ama mutlu hatunlar haline getiriyor :CüvCüv:

bu arada kayınvalidem ilk defa bir işe yaradı,doğum sonrası için bir gecelik almış,çok şeker..
hem spor hem rahat..cicikomdan almış,netten bakabilirsin,pek model seçeneği yok ama kumaşı yumuşacık,kısa kollu spor birşey..piyasasını çok iyi bilmiyorum ama fiyatlar makul 40-45 tl falan civarında..

tahlil için de yakınlarında tıp merkezi falan varsa yaptırabilirsin..
şeker yüklemesi,tsh,kan,idrar 24.haftadan sonra istedi tolga bey,senden ne tahlili istedi ki?

X