Ajanda (organizer) kullanıyor musunuz?

Gxuxldemir

İnci küpeli kız
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2008
184
71
Arkadaşlar ben ajanda kullanmayı çok seviyorum. Ama öyle kocaman defter boyutlarında olanlardan değil. orta boy, çantada taşınabilecek boyutlarda olanlardan.sadece zaman planlayıcı olarak değil her şey için kullanıyorum.alışveriş listesi, yemek tarifi, bir yerde gördüğüm bir ürünün fiyatını, hatta bu siteyi okurken bile bir çok şeyi not alıyorum ajandama. böylece hiç bir şeyi hatırlamak için çaba sarfetmiyorum hem de unutmuyorum hem de ıvır zıvır bütün bilgiler tek bir yerde oluyor... :)
2009 için de yeni bir ajanda almak istiyorum ama nasıl bir şey alabileceğime karar veremedim. hafta sonu markette bir çok aylık derginin ajanda hadiye ettiğini gördüm ama içlerinin nasıl olduğunu bilemediğimden almaya cesaret edemedim.

siz ajanda kullanıyor musunuz? kullanıyorsanız markası nedir?

şahsım için değilde, işyerinde işle alakalı şeyler için ajanda kullanıyorum...
çalıştığımız firmalar promosyon ajanda gönderiyolar onlardan kullanıyorum...

ben de ajanda kullanıyorum .yemek tarifleri ilginç yazılar ,güzel sözler vs vs gelecekte kızlarım için bir kaynak olabilir:)

şahsım için değilde, işyerinde işle alakalı şeyler için ajanda kullanıyorum...
çalıştığımız firmalar promosyon ajanda gönderiyolar onlardan kullanıyorum...

canım ben de gelen promosyonları kullanıyorum ama ilaç isimleri falan oluyor üzerinde o yüzden soğuk geliyor.. daha özel daha cicili bicili bir şeyler arıyorum.

bende kullaniyorum

hersey icin, hem okulda, hem özel hayatimda...
1072913041143451876jpgfr2.jpg

w300.png

benim kullandigim bu sekil

ajandasin yapamazdim herhalde :çok üzgünüm:

eski kullandigimda buydu
kw4912164detailro3.jpg

w360.png

Son düzenleme:
bende kullanırım notlar çantamda olmassa olmazımdır ben büyük ofis malzemesi satan yerden alıyorum 2009 için banada gerekli

Evet, kesinlikle ajanda hastasiyim...! Eskiden büyüklerini kullanirdim ama cantada tasimasi zor oluyor..!

Bir kac yildir MOLESKINE ajandasini kullaniyorum...cantama girecek ebatta..!

TAvsiye ederim herkese!

:lepi:

X