Aışırı bel-bacak ağrısı ve adet günü doldu?bu belirtiler neye işaret sizce?

elele

canlarım benim....
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2009
1.619
6
kızlar adetim düzenli gelirdi hep 3 gün erken gelirdi 2 aydır tarih daha da erkene sardı
10temmuz
6 ağustos
1 eylül
idi tarihler bu gün 30 eylül ve hala tık yok....3 gün erken geliyor ya hep o halde bugün mutlaka olmalıydı..hem de adetin 2. günü olmalıydı.
Belim bacaklarım müthiş ağrıyor ve sıcak sıcak ağrıyor belim.akıntı da çok..göğüslerde de adete 1 hafta kala sertlik olurdu adetin 2. günü yumuşamaya başlardı.Göğüslerde yumuşama da başladı..her adet öncesi olan bulantılar şimdi yok nerdeyse iyi mi?D
dün idrar testi yaptım burda kimisi yazmış 4 gün önce yaptım sonuç verdi diye belki verir dedim..negatif çıktı ..1 hafta daha bekleyip kan testi yaptırayım diyorum..ama sabredemiyorum bu belirtiler özellikle aşırı bel ve bacak ağrıları ve aşırı akıntı hamilelik belirtisi mi?
kızımda bu kadar bel ağrısı hiçç hissetmedim sadece normal adet belirstisi oldu geçti gitti adet gelmeyince anlaşıldı ama adet yok ve aşırı bel ağrısı var....
yorumlarınız için teşekkürler

Son düzenleme:
ya aynı durum bende de var.bal bacak ağrısı çekiyorum ama benim adetim 10 gün geçti ilk defa oluyo çok düzenli 28günde bir olurum ben idrar testi yaptım negatif bugün kan verdim sağlık ocağında sonuçlar yarın çıkacak ancak iş çıkışı alabilicem artık hayırlısı pek umudum yok ama bakalım(

canım her hangi bi ilaç kullanmadıysan farklı olarak adetin de çok düzenliyse şüphelenmekte haklısın ..geçen kış benim adet 15 gün gelmedi iki testi de yaptırdık negatif ama adet yok çıldırcaktım ultarasona girdim bişi yok gene meğer iklkez kullandığım antidepresan çeşidi adeti kesmiş anında bıraktım adet geciktirici verdi rahatladım..şuan düşünüyorum farklı bi ilaç aldımmı diye hayır sadece son adetimde aşırı mide ülseri ağrısından 1 hafta kadar bi ilaç almıştım ilkkez o kadar ama onun yan etkileri yapmaz sanırım böyle bişi..

çok dua ettim hakkımda hayırlısı neyse o olsun diye ..sonuç negatif beklenen misafirim geç olsa da geldi bu sbah..

canım hepimizin hakkında hayırlısı olsun sonuçta adetin gelmiş acabamı demiceksin.Kan testini aldım negatif çıktı napıcağımı şaşırdım iki gün daha beklicem olmazsa pazartesi doktora gidicem ilaç falan kullanmadım gebelik istediğim için ağrı kesicilerden bile uzak duruyorum ya benimki çok anormal bi durum ya.

inşallah bir rahatsızlığın yoktur canım hayırlı evlatlar versin Rabbim herkese ve sana daD

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…