Kız İsteme Ailesi tanismaya gelcek ne giysem karar veremedim

ızmıtte oturuyorumm

E izmitte de bulursun tesettür kıyafeti satan yerler. Büyük avmler falan var. Ya da istanbula gelmen de çok zor değil. Anadolu yakasında bir yerlere gelebilirsin. Çok güzel takımlar görüyorum ben Fatih tarafında. Tesettür mağazaları yoğunlukta olduğu için..

Son düzenleme:
E izmirde de bulursun tesettür kıyafeti satan yerler. Büyük avmler falan var. Ya da istanbula gelmen de çok zor değil. Anadolu yakasında bir yerlere gelebilirsin. Çok güzel takımlar görüyorum ben Fatih tarafında. Tesettür mağazaları yoğunlukta olduğu için..

calısıyorum ıstanbulu pek bılmıyorum kııı

Normalde nasıl giyiniyorsan öyle giyin ekstra bir şey yapmana gerek yok ki

Canım bende kapalıyım. Ben kot etek, kazak ve şal takmıştım.
Kıyafet falan almana hiç lüzum yok, isteme faslı olduğunda çık alışverişini yaparsın. Altı üstü tanışma olacak :KK34:
Olduğun gibi gözükürsen daha sıcak karşılanırsın :KK17:

Canım bende kapalıyım. Ben kot etek, kazak ve şal takmıştım.
Kıyafet falan almana hiç lüzum yok, isteme faslı olduğunda çık alışverişini yaparsın. Altı üstü tanışma olacak :KK34:
Olduğun gibi gözükürsen daha sıcak karşılanırsın :KK17:

ama bnı ılk defa gorcekler bu telas o yuzden

$elbise.jpg $elbise.jpg $elbise.jpg bu nasıll

bn bıraksan hep pijama giyerım:KK1:

Pijama iyidir:KK9: ama o kadar da abartmadan ciddi söylüyorum sıradan insanların yanında ne giyiyorsan onu git zaten onlarda bir süre sonra sıradanlaşacak . Ben ilk tanışacağımda kot pantolon giydim üzerine bir gömlek gayet sıradan yani meğer onlar pantolon giyen kızları sevmezlermiş :KK9:

Pijama iyidir:KK9: ama o kadar da abartmadan ciddi söylüyorum sıradan insanların yanında ne giyiyorsan onu git zaten onlarda bir süre sonra sıradanlaşacak . Ben ilk tanışacağımda kot pantolon giydim üzerine bir gömlek gayet sıradan yani meğer onlar pantolon giyen kızları sevmezlermiş :KK9:

bn pantolon tunık gıyerım ama sevmıyolar dıye etek gycem mecbur

Abartıya kaçmadan etek ve bluz kombini yapabilirsin veya uzun elbiseler oluyor tesettürlüler için .

Hayırlı olsun bu arada .

Sadece bir tanışmaya gelecekler zaten , isteme için sevgilinle çıkarsın kıyafetini alırsın canım

bn pantolon tunık gıyerım ama sevmıyolar dıye etek gycem mecbur

İşte onu söylüyorum ömrün boyunca sevdiğin şeyden bir başkası için vaz geçemezsin ki. Geçmemelisin de sen neysen o öyle kabul etmek zorundalar . Hiçte vazgeçemem valla hala giyerim arada laf ederler ben hep böyleydim derim . Onlar bana beğendirsinler kendilerini :KK12:

Abartıya kaçmadan etek ve bluz kombini yapabilirsin veya uzun elbiseler oluyor tesettürlüler için .

Hayırlı olsun bu arada .

Sadece bir tanışmaya gelecekler zaten , isteme için sevgilinle çıkarsın kıyafetini alırsın canım

saol canım elbıse gyme dedıler ama

İşte onu söylüyorum ömrün boyunca sevdiğin şeyden bir başkası için vaz geçemezsin ki. Geçmemelisin de sen neysen o öyle kabul etmek zorundalar . Hiçte vazgeçemem valla hala giyerim arada laf ederler ben hep böyleydim derim . Onlar bana beğendirsinler kendilerini :KK12:

Cok takintili oldum bu aralar durumum vahim alisvrrise gidip bi bakcam mecbur bişeyler

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X