Ailemle tatil yapmak evliliğimi etkilermi?

Ya o kadar uzun kalmayın ya da esiniz de sizinle gelsin. Aranızda sorunlar varsa sıkıntıya sokabilir uzun ayrılık ama kısa ayrılık ozlem iyi gelebilir tabi nasil bir iliskiniz var bilmiyorum

Bir hafta da az ya gittiğine değmez .
20 gün falan kalsan çok olmaz heralde

Bana kalırsa git hem senin için hemde bebek için rahatlamış olursunuz. Ve eşinle birbirinizi özleyin biraz
Tabi 10 günüğüne gitmen taraftarıyım

1-2 gun olsa iyide.1,5ay esinden ayri olurmu.esinin olmadigi yerde ne isin var hamile basinla.bence git azcik.havani al don ve evliligini yolina sokmaya calis.hamilelik zor ama dogumdan sonrasi daha zor olur derler.yani.evliligin dahada sarsilmadan onlemini al.

bence de klima taktırın yoksa varda daha çok kullanın, benim son ayım ağustosa denk gelmişti sürekli buz yiyordum

sen hamile o sigarayı bırakmış gerilim normal

bence gitme çünkü adamın hiç gönlü yok, gönlü olsa bile sigaraya geri başlar, bebekte geliyorken sigaraya hiç başlamamalı bence

aranızdaki problemlere başka türlü çözümler arayın derim, açın klimayı bi kaç yabancı kriminal dizi bulun sezon sezon izleyin işte valla bu yapış yapış uyuz yaz ayları başka türlü geçmiyo

Bir gün bile ayrılık negatif nasıl yansısın ki

Bence evlilikler biraz da çok iki kişilik olmaktan bireysel alan tanımamaktan bu hale geliyor

1,5 ay fazla ama 15 gün yeter gelirsin olmazsa da son 5-10 gün tekrar gider annelere dönersin

Hem fiziken ferahlar hem kafan dağılır

Yalnız böyle bir imkan varsa ve kendi izni yoksa eşinin sana git diye teklif etmemesi garip geldi bana

Git açılırsın hem
Serinlersin demeliydi ailenle mi sıkıntısı var

Eşin 1 buçuk ay ailesinin yazlığına gitse sen naparsın?
Cıngar çıkarırsın,kırılırsın,bozulursun hatta seni sevmediğini düşünürsün dimi?

Bu konuda karsit goruste olan tek benim galiba. Tr ye tactile geldim 3 hafta once , eylul e kadar da kalmayi dusunuyorum Esim daha ilk günden özledi beni ama iyi oldu boylesi , daha cok kıymetlimi anlamıstır, yanyanayken burun kıvırdıgı şeylere artık "asla" diyor
Aklı basına gelsin biraz

Hem evlilik öyle 1 ay ayrı kalmakla mı zedelenecekmiş , soğukluk girecek , daha da bağlamaz mı ayrılıklar insanları birbirine eğer sevgi varsa arada

neden 1,5 ay? cidden evlisiniz ve 1,5 ay kocanızı özlemeyecek misiniz? bana çok saçma geldi. diyelimki kocanız hasta. dağ havası iyi gelecek diye gitmek istese 1,5 ay, kesin kıyametler kopardı burda. bi kaç hafta yeterli bence.

Soğukluk girince düzelmiyor bence.. Yanlız tatil yapacaksan eşinin yanında kalmayacaksan evliliğin ne manası varki?
Eşinin sana ihtiyacı olabilir yada senin ona.. Evlisiniz ama ayrı..!
Üstelik arkadaş aralarının şuan pek iyi olmadığını dile getirmiş.. sigaraya da başlar geldiğinde ..
Herkesin kendi fikri saygı duyuyorum.. Hayırlısı olsun Hakkı'nızda

bence eğer ikisinin de izni varsa ve biri bir yerde biri bir yerde ise o evliliği bozan bir tatil olabilir

ama adam çalışıyor ve hiç izni yok

bu durumda kadının sürekli evi bekleyip kendini kurması yerine kafa dinlemesi daha uygun gibi

ya da biz demek ki öyle alışmışız

eşim ile biz arada yaparız öyle haftalık aile yanı gitmeler

şimdi çocuk olunca haftadan uzununu çocuk kaldırmıyor zaten

iyi geliyor esasen farklı ortamda zaman geçirmek

ama bu birlikte yapacağımız tatilden çalmadan tabii

hatta eşime vde yalnız kalmaktan şikayetçi sıkılıyormuş o

ben çocukla kaldığım için sıkılacak zamanım da olmuyor

arada takılırım ben şehir içinde bir otelde 3 gün kalayım da siz evde kalın diye

hatta burada Çeşmeli Otel var orada kalayım bir kaç gün dedim eşim onun yerine Çeşme'de otel ayarlamış ailecek :)))

Bence gitme aranizdaki sogukluk iyice artar esinin yaninda nolrsa olsn dur sigarayi biraktigi icin o snir yapms olablr snde alttan almaya clis snsz gtmek istemyrm flan de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…