Ailemle tatil yapmak evliliğimi etkilermi?

lightpinklady

Bslngc:74.7 Gncl:63.2 Hedef:62 12ay
Kayıtlı Üye
4 Mart 2016
3.084
2.810
Merhaba kizlar. Sicaklardan bayilmak uzereyim sanki. 19haftalik hamileyim bu arada..
Eşim de iyce bi garipleşti,önceleri daha anlayışlıydı sanki.Ben mi büyütüyorum yada bilmiyorum ama,bi çok şeyde alttan alan adam 2-3 haftadır nazlanıp duruyor bana.Kavgalar tartısmalar arttı,bazen köpürüp birbirimize hakaret de ediyoruz falan. ( 1 yıla yaklaştı evliliğimiz.)
Sıcaklar beni çok bunaltıyor evdeyim dışarı olabildiğince az çıkıyorum ama,insanın başı ağrıyor,uyku uyuyamıyorsun.burnum kanıyor..Bir de bukadar şeyin içinde beyfendi ile uğraşıyorum. Öte yandan,ailem de beni yazlığa çağırıyor.Yazlığa gitsem,oraların havası daha güzeldir,rüzgarlıdır,en azından deniz imkanı var.Doğumu kolaylaştırdığı söyleniyor yüzmenin belki duymuşsunuzdur. (Ne kadar doğru bilmiyorum ama) Hoş ben pek fazla yüzme bilmesem de kıyıda serinlesem o da yeter heralde.
Annemlerin yanına gitme fikri bi yandan iyi..
Bi yandan da işte eşim beni düşündürüyor. Siagarayı bıraktı bi rsüredir kısa bir zaman oldu. Hadi tekrar başlarsa ben yokkken.. Ya da aramıza giren soğukluk daha da büyürmü ki?
Ailem 1.5 ay daha orada.Eşimin izni yok bu aralar,eşimle bu konuyu konuştuğumuzda gideceksen istiyorsan git diyor. Ailenle dönersn ben seni alamazsam diyor. Ama bir dediği bir dediğini tutmuyor eşimin,dün de gitme ben napıcam dedi mesela.
kızlar sizce naapsam? 1.5 ayı ailemle geçirmemin bi sakıncası olabilir mi evliliğim açısından? Bu arada eski konuma bakanlar bilebilir eşimin ailesiyle görüşmüyorum,ben oraya gidince o da ailesine gidip kalabilir yada tek başına da kalabilir.
Siz olsanız napardınız? :KK43:

Merhaba kizlar. Sicaklardan bayilmak uzereyim sanki. 19haftalik hamileyim bu arada..
Eşim de iyce bi garipleşti,önceleri daha anlayışlıydı sanki.Ben mi büyütüyorum yada bilmiyorum ama,bi çok şeyde alttan alan adam 2-3 haftadır nazlanıp duruyor bana.Kavgalar tartısmalar arttı,bazen köpürüp birbirimize hakaret de ediyoruz falan. ( 1 yıla yaklaştı evliliğimiz.)
Sıcaklar beni çok bunaltıyor evdeyim dışarı olabildiğince az çıkıyorum ama,insanın başı ağrıyor,uyku uyuyamıyorsun.burnum kanıyor..Bir de bukadar şeyin içinde beyfendi ile uğraşıyorum. Öte yandan,ailem de beni yazlığa çağırıyor.Yazlığa gitsem,oraların havası daha güzeldir,rüzgarlıdır,en azından deniz imkanı var.Doğumu kolaylaştırdığı söyleniyor yüzmenin belki duymuşsunuzdur. (Ne kadar doğru bilmiyorum ama) Hoş ben pek fazla yüzme bilmesem de kıyıda serinlesem o da yeter heralde.
Bi yandan da işte eşim beni düşündürüyor. Siagarayı bıraktı bi rsüredir kısa bir zaman oldu. Hadi tekrar başlarsa ben yokkken.. Ya da aramıza giren soğukluk daha da büyürmü ki?
Ailem 1.5 ay daha orada.Eşimin izni yok bu aralar,eşimle bu konuyu konuştuğumuzda gideceksen istiyorsan git diyor. Ailenle dönersn ben seni alamazsam diyor. Ama bir dediği bir dediğini tutmuyor eşimin,dün de gitme ben napıcam dedi mesela.
kızlar sizce naapsam? 1.5 ayı ailemle geçirmemin bi sakıncası olabilir mi evliliğim açısından? Bu arada eski konuma bakanlar bilebilir eşimin ailesiyle görüşmüyorum,ben oraya gidince o da ailesine gidip kalabilir yada tek başına da kalabilir.

O kadar uzun süre kalmayın siz de. Gidin 10-15 gün tatil yapın dönün.

Ben olsam gitmem.
Eşim yalnız napacak bilmem ne korkusundan değil ama zevk almam yâni. Gereksiz geldi. Yazlık kaçmıyor çok geçerli bir sebep yok.
Sigarayı bırakmış siniri ondandır.
Bence gitmemelisin.

Ben olsam gitmem.
Eşim yalnız napacak bilmem ne korkusundan değil ama zevk almam yâni. Gereksiz geldi. Yazlık kaçmıyor çok geçerli bir sebep yok.
Sigarayı bırakmış siniri ondandır.
Bence gitmemelisin.

Eşim olmadan ben de zevk almayacağımı düşünüyorum ama,sanki son 1 haftadır beni delirtmek için uğraşıyor. o an,gidiyim de görsün gününü diye alevleniyorum ben de kendi kendime..Sonra sinirim geçiyor ..ama ertesi gün yeni bir delirtme konusuyla karşmda olabiliyor eşim.. :/ :63:

Git ama 1 ay falan kalma. En fazla 15 gün kal.
Eşinin biraz daha sakin olması gerekir gerçekten. Daha 19 haftalıksın hafif zamanların ama erkekler karısı hamile olunca kadından önce tribe giriyor nedense.
Sen kendi psikolojini düşün gerisini boşver. Git kafanı dağıt o da özlesin biraz.

Ben gidip 10-15 gun kalip dönüyorum, bu arada esim de gelip kaliyor islerini ayarladikca. Eger kizim orda cok iyi vakit geciriyor olmasa o kadar bile gitmezdim. 1.5 ay uzun bir sure, evinizi ozlersiniz. Arada gidip 1 hafta 10 gun kalıp dönün oylesi ikinize de iyi gelir.

15 gün kalın dönün otobüsle. Hamileyken zor oluyosa çok uzaksa eşiniz de bir haftasonu gelsin sizinle bir gece kalsın dönsün. Yaz aylarında hep böyle geçiyor.Çok garip bir şey değil :)

Kesinlikle gitme Can'ım.. Bir gün bile ayrı kalsanız negatif olarak yansır evliliğinize..
Hafta sonu 1-2 günlüğüne eşinle beraber git..
Bende ailemin yazlığına gitmiyorum mesela.. Eşimin tatil günlerinde gidiyoruz işi olduğunda hemen dönüyoruz bir beden gibidir eşler ayrılmaz...
Yinede karar senin

Bir çok arkadaş gibi bende bir iki hafta gitmen taraftarıyım hem sana iyi gelir hem arada özlemek iyidir

X