Ailemin hediyesi olan altın bilekliği kaybettim :(

Seyyahzurnazen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2016
221
229
Düğünde takılan birkaç ziynet eşyası vardı. Hepsini aynı keseye koymuştum. Tülbentlerle birlikte çekmecede dururdu. Çok talihsiz bir şekilde hepsini kaybettim. (Şimdilik detaya girmek istemiyorum, bu beni çok üzüyor.)

Hem maddi hem manevi olarak en değerlisi ailemin taktığı bileklikti. Çünkü babamın alın teri, annemin, kardeşimin rızkı var onda.

Eşim kimseye söyleme ve kapat bu konuyu, senden değerli değil dedi.

Günlerdir fil oturuyor gögsümde. Yemek içmek gelmiyor içimden. Hayata karışamıyorum. Aileme karşı çok mahcubum. Biliyorum olacağı varmış ama... Geçer mi bu his?

Maddi kayıplar yerine konurda manevi değeri olan üzücü olmuş.. Maddi değeri çok yüksek olmayan ama manevi değeri benim için paha biçilmez olan altın bir takım var benimde. Sadece düğünde boynumdan cikartmistim bide denize girerken senede bikaç gün cıkartıyorum. Onun kaybolduğunu düşündüm de eminim bende çok üzülürdüm. Sanırım tatsız bir durum olmuş hırsızlık falan gibi mi? Yakın biri yaptıysa en azından bi şekilde onu geri almak mümkün değil mi? Esin kapat bu konuyu demiş ya aklıma bu geldi yakın biri almış gibi ama bilemedim. Umarım en azından onu geri alabilirsiniz. Başka türlü nasıl iyi hissedilir bi fikrim yok.

Çekmecede duran altın nasıl kayboluyor.Bir de banka da kasa kiralamk dururken neden ev.Madem bu kadar değerliydi,önlemini alacaktın.Gidene çare yok.Aile sevgisi hatırası da malla bitip gitmiyor.Eşyaya bu kadar anlam yüklemeyin.

Ilginc yani nasil kayboldu cidden. Benim de de bikac bileklik kolye vs. Var. Evlendigimizden beri hep en ust cekmecede ortalk yerde durur.daha birinin kaaybolmuslugu yok. Ayrica aileniz demez mi niye takmiyosunuz diye? Kayboldu demekte sorun yok. Esiniz neden soylemeyin diyor. O almis olabilir mi?

Benimde bütün yüzüklerim bilekliklerim hep ortada bir tane kaybolmadı. Çekmecede olan şey nasıl kaybolur

ben anahtarlı takı dolabı aldım orda kilitli durur sürekli değerli takılarım manevi değeri çok fazla kaybetme riskini alamam

ama durduğu yerde nası kayboldu? ben de eşinizden şüphelendim.

Yok hanımlar, ben kaybettim. Şu kadar söyleyeyim bundan %100 eminim. Eşimin kimseye söyleme deme sebebi insanlar bana sordukça nasıl kayboldu, nasıl böyle bir şey yaparsın diye ben daha kötü olucam. Bi de sürekli gündeme gelecek konu. Ben bi hata yapınca çok üzülüp yıpratıyorum kendimi. O da bunu bildiği için kimseye karşı mahcup olmamı istemiyor.

Biliyorum kk'da neler okuduk, duyduk. O yüzden eşim aklınıza geldi. Ama onun zerre ilgisi yok meseleyle.

Burda benim gibi kaybeden varsa geçiyor, unutuluyor der belki diye yazdım. Teşekkür ederim herkese.

Dugunumde cok sevdigim abim bileklik takmisti 3 senedir bilegimdeydi bende dusurmusum basta cok koydu ama zamanla alistim cnm insallh unutursun sende

Ben de ani bir dalginlikla o dönem çok dalgindim eşim il dışına çıkıyordu... Tüm altınları sardigim poşeti alıp çöpe attım. Aylarca kendime gelemedim. Eşim hala bilmiyor. Buraya yazayım da rahatlayayim bari... Yazınca da rahatlamiyorsun bacım. Oturan öküz hala kalkmiyor yüreğimden. Sürekli kendimi suçluyorum. Nasıl yani nasıl diye diye dislerimi sıka sıka ağzımda dişde kalmadı.

Demem o ki.. Hatirlamamaya çalış. Bu zor ve mesakkatli bir dönem senin için... Çok geçmiş olsun...

Teşekkür ederim, sana da çok geçmiş olsun. Diğer insanları idare edebilirim ama eşimin desteğine ihtiyacım vardı. Rabbim başka yerden yitirdiklerimizi tamamlamayi nasip eder inşallah.

çalınmştır onlar koyduğun yerde nasıl durmaz, o eve senden başka kim girdi? misafir geldi mi düşün bunları, kimse girmemisse kocandan şüphelen derim...kendi düğünümü düşündüm hemen sonrası kasaya koymuştuk. üzülmen doğal insan kahrolur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…