Aileme ne hediye almalıyım?

girlinnyc

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2022
49
15
23
Merhaba arkadaşlar,

Viyana'da öğrenciyim ve Türkiye'ye dönüyorum. Anneme, babama, 3 yaşındaki kız yeğenime hediye almak istiyorum. 2 tane de abim var. Çikolata ve kahve alacağım. fakat bunlar dışında hem hesaplı hem uygun ne hediye götürebilirim? Fikirlerinize açığım. Anahtarlıkta aldım bu arada hepsine. Bana marka ismi vs de verebilirsiniz ya da adres, şuraya gidip bak gibi. Çok kalitesiz şeyler olmasını istemiyorum. Teşekkürler şimdiden.

Ayyy bak aklıma geldi. Amerika’ya giden yeğenime söyleyeyim de gittiği yerlerden bana magnet alsın, koleksiyonuma yakışır Florida falan 😎 Viyana’da ne meşhur gitmedi ben 😂

Ayyy bak aklıma geldi. Amerika’ya giden yeğenime söyleyeyim de gittiği yerlerden bana magnet alsın, koleksiyonuma yakışır Florida falan 😎 Viyana’da ne meşhur gitmedi ben 😂
Tatlıları, kahvesi meşhur:) Mimari açıdan da çok zengin bir yer. Ayrıca sanat, kültür merkezi gibi bir yer. Tiyatro binaları, baleleri, klasik müzik konserleri çok yaygın.

Magnet alınabilir, yeğenine oyuncak alabilirsin, Viyana'da ne meşhursa onlardan alabilrisin. Millet genelde cep telefonu, parfüm ve çikolata bekliyor yurtdışından gelen akrabalardan ☺️

Tatlıları, kahvesi meşhur:) Mimari açıdan da çok zengin bir yer. Ayrıca sanat, kültür merkezi gibi bir yer. Tiyatro binaları, baleleri, klasik müzik konserleri çok yaygın.
O tatlıları evde tattırmak için malzeme götürebilirsiniz değişik peynirleri falan varsa. Ve magnetler gidilen yeri hatırlatacak figürler taşıyorsa alınabilir. Bana gelse çok sevinirim mesela

X