Aile huzuru için okunacaklar

Nego

Özgür Filistin ☝️Bir sabah gelecek kardan aydınlık
Pro Üye
10 Haziran 2010
84.676
355.214
Aile Huzuru İçin Okunacak Dua;

Bir (1) Fatiha, Üç (3) ihlas okunarak sevabı Hazreti peygamber (s.a.v.)'in ruhuna hediye edilir.
Sonra sabah ve akşam :
Hasbiyellahü la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azıym.
Yedişer defa okuyan kimse mesud bir aile hayatı geçirir.Dünyanın sıkıntısından kurtulur.Huzurlu bir hayat elde eder.

Karı Koca Arasındaki Çıkan Huzursuzlukları Dindirmek İçin Dua :

Elhamdülillêhillezî yümsiküssemêvêtisseb’a en takaa alel ardi illâ biiznih, hasbiyallahu lâ ilâhe illâ hû, aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbul arşil azîm ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm...

"Yâ Veliyy celle celalühü " Bu ism-i şerifi zikrine devam eden kimseler daima Allah’ın hoşnutluğu içinde olurlar.huzurlu bir aile geçimi isteyen eşler eve girip çıkarken,yada bir birleriyle konuşurken içlerinden bu ism-i şerifi zikrederlerse güzel bir geçim içinde yaşarlar.Huzurlu bir yuva ve aile geçimi isteyenler bu zikre devam ederler…Bu ism-i şerifin zikir adedi 46'dır.Cuma günleri 1000 defa zikredilmeye devam edilirse itaat etmeyen eş itaat eder
.

La İlahe İllallahül Vedud , La İlahe İllellahür Raüf.

Yukarıdaki Zikir Sabah Ve Akşam Namazlarından Sonra 251 Defa Çektiğinizde Eşinizle Aranızdaki Kötü Durumlar Allahın İzniyle Sona Erecektir
.

KARI KOCA ARASINDAKİ MUHABBET İÇİN OKUNACAK DUA:
Karı-Koca arasındaki muhabbetin artması için Ta-Ha Suresinin 39.ayeti 41 defa okunursa eşler arasındaki muhabbet artar.
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
'' VE ELKAYTÜ ALEYKE MEHABBETEN MİNNİ ''
41 defa okunursa aralarında muhabbet meydana gelir.
meali : (ey musa ! sevilmen ve benim nezaretimde yetiştirilmen için )sana kendimden sevgi verdim.

* Bir kişi eşini çok seviyor ve ondan yeteri kadar sevgi göremiyorsa bir bardak suya 786 kere '' Besmele '' okuyup suya üfler ve o suyu eşine içirirse Allahü Tealanın izniyle ona karşı muhabbeti kazanır.

* Özellikle evli bayan ihvanlarımız sela ile cuma ezanı arasına 5 cuma suresi okuyup ve 7 cuma tekrarlarsanız evinize bereket eşinizle hep mutlu olursunuz dargın eşlerde barışırlar...

*
bir kadın veya erkek , iki cuma arasında her gün akşam ve sabah namazlarından sonra 12 kere:

( YA KAVİYYÜ.YA GANİYYÜ. YA VEFİYYÜ. YA AZİZÜ. YA RAHİMÜ. YA RABBİ. YA ZEL ARŞİL MECİD .YA FA'ALÜN LİMA YÜRİDÜ Bİ'L HAKKI E'INNA BİRAHMETİKE YA ERHAMER-RAHİMİN )

deyip, her seferinde bir bardak suya üfler ve o suyu her gün eşine içirirse ,ALLAH ü teala'nın izniyle aralarındaki soğukluk son bulur.

* sabah namazından sonra 66 kere YA ALLAH c.c. lafzı celal ini ve ardından da 1 kere TARIK suresini okuyanı herkes sever. bu zikre devam eden eşler arasında da sevgi devamlı olur.
86 – TARİK SURESİ

Bismillahirrahmanirrahim
1. Vessemai vettarikı.
2. Ve ma edrake mettariku.
3. Ennecmüssakıbü.
4. İn küllü nefsin lemma 'aleyha hafizun.
5. Felyenzuril'insanü mimme hulika.
6. Hulika min main dafikın.
7. Yahrücü min beynissulbi vetteraibi.
8. İnnehu 'ala rec'ıhı lekadirün.
9. Yevme tüblesserairü.
10. Fema lehu min kuvvetin ve la nasırin.
11. Vessemai zatirrec'ı.
12. Vel'ardı zatissad'ı.
13. İnnehu likavlün faslün.
14. Ve ma hüve bilhezli.
15. İnnehüm yekiydune keyden.
16. Ve ekiydü keyden.
17. Femehhililkafiriyne emhilhüm rüveyden.

Son düzenleme:
Bakara Suresi Mucizesi

Bugün yine her zaman olduğu gibi bir kaç mektup (mail) okudum. Bazılarına cevap verdim. Bazılarına veremedim.
Bir mektup vardı ki; Sonunu getirdiğimde gözyaşlarıma hakim olamadım…
Bu mektup yıllardır takipçim olan bir kardeşimizden gelmişti. Daha evvel de bir kaç kez yazmış, eşiyle olan problemlerinden bahsetmişti. (Bu kardeşimiz Tevhid ehli, kulluk vazifelerini yerine getirmeye çalışan biri)

Son mektubunda yaşadığı son olayı anlatmış. Ben kısaca onun dilinden anlatacağım:

“Eşimle 6 yıllık evliyiz. 2 yavrumuz var. Aramızda belli bir problem yoktu. Sadece soğukluk vardı. Yıllardır eşimin sevgisini hiç hissedemedim. Ben onu çok seviyordum ama karşılık bulamıyordum. Çok uğraştım ama bir türlü düzelmedi.

Bir gün eşim artık boşanmak istediğini söyledi. “Neden diye sordum. Sorun ne? Beğenmediğin yanım nedir? Bilmek istiyorum”
“Bilmiyorum” dedi. “İçimde anlam veremediğim bir soğukluk var sanki. Isınamıyorum bir türlü”
Tamam dedim ve o gün boşanmaya karar verdik. Sonra düşününce bunun şeytandan olabileceği aklıma geldi. Allah Rasulü (s.a.v) Bakara suresi okunan eve şeytanın giremeyeceğini haber vermişti.

‘Evlerinizi kabirlere çevirmeyiniz! Muhakkak şeytan, içinde Bakara Suresi okunan evden kaçar!’ Müslim 780/212, Tirmizi 3036

Ertesi günden itibaren 3 gün boyunca Bakara suresini sesli olarak açıp dinledim ama eşime bir şey demedim. Bu arada boşanma sonrasını konuşmaya devam ediyoruz.
3. gün eşimi işe yolladım ve yine Bakara suresini açtım. Saat 11 gibi sure bitti. 12 civarı eşim aradı ve: “Akşam boşanma işini yeniden konuşalım” dedi.

Akşam oldu. Yemeğimizi yedik. Eşim bana dedi ki; “Bugün bana bir şey oldu. Sanki karanlık bir kuyudaydım ve o kuyudan çıktım. Bir düğüm çözemediğim ve o düğüm çözüldü” Beni çok sevdiğini söyledi. Af diledi. Sanki o gitmiş yerine bambaşka biri gelmişti.”

Allahu ekber!

Nasıl ağlamayalım, kalbimiz nasıl coşmasın kardeşlerim. Bu Kur’an bir şifa kitabı. Her ne sıkıntınız varsa ona deva. Yeterki hakkıyla iman edelim. Yeter ki ihmal etmeyelim, unutmayalım Rabbimizi.

Ve düşündüm; Bir evde sürekli haram görüntüler izleniyorsa, sık sık klipler, çirkin sözlü müzikler dinleniyorsa, o evde Allah’a secde edilmiyor, Allah’ın zikri geçmiyorsa, Kur’an tozlu raflarda kalmışsa, o evi şeytanlar mesken tutmaz mı? Bir evde huzursuzluk varsa, çocuklar çok hırçınsa lütfen kapatın o çirkin kanalları. Klipleri, müzikleri kapatın. Evinize huzur veren bir şeyler yapın. Namaz kılın, Allah’ı sık sık zikredin. Sesli Kur’an dinleyin.

Fe firrû ilâllâh! Allah’a koşun, Allah’a sığının!

canım sen sayıları ve hangilerini okuyacagımızı belirle okuyalım

canım sen sayıları ve hangilerini okuyacagımızı belirle okuyalım
Canım ben 1000 ya cami ye vedud okuyorum

251 sabah akşam la ilahe İllallahül Vedud la la ilahe ilellahür Raüf okuyorum

46 adet ya Veliyy celle celalühü, Cuma günü 1000 adet

Ya halim okuyorum 88 defa yumuşak huylu olsun diye

Diğerlerini birer kere okudum düzenli başlamadım

Sen hangisini istersen başla günlük okuduklarimızı yazalım buraya

Canım ben 1000 ya cami ye vedud okuyorum

251 sabah akşam la ilahe İllallahül Vedud la la ilahe ilellahür Raüf okuyorum

46 adet ya Veliyy celle celalühü, Cuma günü 1000 adet

Ya halim okuyorum 88 defa yumuşak huylu olsun diye

Diğerlerini birer kere okudum düzenli başlamadım

Sen hangisini istersen başla günlük okuduklarimızı yazalım buraya
tamam bende bunları okumaya çalışacagım inşallah bitince yazarım buraya

Nego Nego canım sağolasın paylaşımın için

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

bir arkadaşım ve eşi için okumuştum hergün 41 tane çok düzeldi araları o kadar iyilerki arkadaşım şuan hamile :)

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

bir arkadaşım ve eşi için okumuştum hergün 41 tane çok düzeldi araları o kadar iyilerki arkadaşım şuan hamile :)
Arkadaşın için sevindim canım, inşallah bizde de işe yarar :)

Bir kaç gündür okumuyorum, inşallah bugün başlıycam tekrar.

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

Bir (1) Fatiha, Üç (3) ihlas okunarak sevabı Hazreti peygamber (s.a.v.)'in ruhuna hediye edilir.
Sonra sabah ve akşam :
Yedişer defa okuyan kimse mesud bir aile hayatı geçirir.Dünyanın sıkıntısından kurtulur.Huzurlu bir hayat elde eder.

Elhamdülillêhillezî yümsiküssemêvêtisseb’a en takaa alel ardi illâ biiznih, hasbiyallahu lâ ilâhe illâ hû, aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbul arşil azîm ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm...

"Yâ Veliyy celle celalühü " Bu ism-i şerifi zikrine devam eden kimseler daima Allah’ın hoşnutluğu içinde olurlar.huzurlu bir aile geçimi isteyen eşler eve girip çıkarken,yada bir birleriyle konuşurken içlerinden bu ism-i şerifi zikrederlerse güzel bir geçim içinde yaşarlar.Huzurlu bir yuva ve aile geçimi isteyenler bu zikre devam ederler…Bu ism-i şerifin zikir adedi 46'dır.Cuma günleri 1000 defa zikredilmeye devam edilirse itaat etmeyen eş itaat eder.

Yukarıdaki Zikir Sabah Ve Akşam Namazlarından Sonra 251 Defa Çektiğinizde Eşinizle Aranızdaki Kötü Durumlar Allahın İzniyle Sona Erecektir.

Karı-Koca arasındaki muhabbetin artması için Ta-Ha Suresinin 39.ayeti 41 defa okunursa eşler arasındaki muhabbet artar.
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
meali : (ey musa ! sevilmen ve benim nezaretimde yetiştirilmen için )sana kendimden sevgi verdim.

* Bir kişi eşini çok seviyor ve ondan yeteri kadar sevgi göremiyorsa bir bardak suya 786 kere '' Besmele '' okuyup suya üfler ve o suyu eşine içirirse Allahü Tealanın izniyle ona karşı muhabbeti kazanır.

* Özellikle evli bayan ihvanlarımız sela ile cuma ezanı arasına 5 cuma suresi okuyup ve 7 cuma tekrarlarsanız evinize bereket eşinizle hep mutlu olursunuz dargın eşlerde barışırlar...

* bir kadın veya erkek , iki cuma arasında her gün akşam ve sabah namazlarından sonra 12 kere:

( YA KAVİYYÜ.YA GANİYYÜ. YA VEFİYYÜ. YA AZİZÜ. YA RAHİMÜ. YA RABBİ. YA ZEL ARŞİL MECİD .YA FA'ALÜN LİMA YÜRİDÜ Bİ'L HAKKI E'INNA BİRAHMETİKE YA ERHAMER-RAHİMİN )

deyip, her seferinde bir bardak suya üfler ve o suyu her gün eşine içirirse ,ALLAH ü teala'nın izniyle aralarındaki soğukluk son bulur.

* sabah namazından sonra 66 kere YA ALLAH c.c. lafzı celal ini ve ardından da 1 kere TARIK suresini okuyanı herkes sever. bu zikre devam eden eşler arasında da sevgi devamlı olur.
86 – TARİK SURESİ

Bismillahirrahmanirrahim
1. Vessemai vettarikı.
3. Ennecmüssakıbü.
9. Yevme tüblesserairü.
11. Vessemai zatirrec'ı.
12. Vel'ardı zatissad'ı.
14. Ve ma hüve bilhezli.
16. Ve ekiydü keyden.

Allah razı olsun arkadaşlar.. :KK68::KK68:

Sonra sabah ve akşam :

"Yâ Veliyy celle celalühü " Bu ism-i şerifi zikrine devam eden kimseler daima Allah’ın hoşnutluğu içinde olurlar.huzurlu bir aile geçimi isteyen eşler eve girip çıkarken,yada bir birleriyle konuşurken içlerinden bu ism-i şerifi zikrederlerse güzel bir geçim içinde yaşarlar.Huzurlu bir yuva ve aile geçimi isteyenler bu zikre devam ederler…Bu ism-i şerifin zikir adedi 46'dır.Cuma günleri 1000 defa zikredilmeye devam edilirse itaat etmeyen eş itaat eder
.

Yukarıdaki Zikir Sabah Ve Akşam Namazlarından Sonra 251 Defa Çektiğinizde Eşinizle Aranızdaki Kötü Durumlar Allahın İzniyle Sona Erecektir
.

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

*
bir kadın veya erkek , iki cuma arasında her gün akşam ve sabah namazlarından sonra 12 kere:

86 – TARİK SURESİ

Bismillahirrahmanirrahim
1. Vessemai vettarikı.
3. Ennecmüssakıbü.
9. Yevme tüblesserairü.
11. Vessemai zatirrec'ı.
12. Vel'ardı zatissad'ı.
14. Ve ma hüve bilhezli.
16. Ve ekiydü keyden.
allah razı olssssssssssssuuuuuuuuuuuuuuun krdeşim

Canim ben burayi neden fark etmedim acaba dualariniz kabul olur insallah

X