Ahcc ve hpv

hpvlibigirl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2021
261
376
24
Merhabaa arkadaşlar ben hpv tip18 tanılıyım. Abay pharma nın kapsül ahccsini kullanıyorum. Günde 3 tane tavsiye edilir diyor, doktorum da 3 tane kullan dedi... öyle yapıyorum ancak gramaj olarak günde 1020 mg a denk geliyor bu yeterli olur dimi önerilen bu ve doktorumda vu sekilde kullanmamı söyledi... herkese teşekkürlerrr, bir de hpv negatif alabilen arkadaslarım varsa bize umut olurlarsa harika olur 💫💫🙃🙃

Eklentiler

• 35EC3A17-BD5E-4E48-A3FA-BF68CBAF5471.jpeg
    35EC3A17-BD5E-4E48-A3FA-BF68CBAF5471.jpeg
    67,3 KB · Görüntüleme: 252
Merhabaa arkadaşlar ben hpv tip18 tanılıyım. Abay pharma nın kapsül ahccsini kullanıyorum. Günde 3 tane tavsiye edilir diyor, doktorum da 3 tane kullan dedi... öyle yapıyorum ancak gramaj olarak günde 1020 mg a denk geliyor bu yeterli olur dimi önerilen bu ve doktorumda vu sekilde kullanmamı söyledi... herkese teşekkürlerrr, bir de hpv negatif alabilen arkadaslarım varsa bize umut olurlarsa harika olur 💫💫🙃

Merhabalar Öncelikle herkese gelmiş geçmiş olsun... Ben 2 sene önce hpv 16-18 teşhisi ile leep işlemi gerçekleştirdim. Çok şükür 2 senedir sonuçlarım temiz. Sizlere umut olması adına yazmak istedim. Youtube Özgeöznurdalati kanalımdan detaylı tüm süreci anlattım. Herkese geçmiş olsun tekrardan.

Merhabalar Öncelikle herkese gelmiş geçmiş olsun... Ben 2 sene önce hpv 16-18 teşhisi ile leep işlemi gerçekleştirdim. Çok şükür 2 senedir sonuçlarım temiz. Sizlere umut olması adına yazmak istedim. Youtube Özgeöznurdalati kanalımdan detaylı tüm süreci anlattım. Herkese geçmiş olsun tekrardan.
Cok sagolunnn hemen bakıyorummm🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Merhabaa arkadaşlar ben hpv tip18 tanılıyım. Abay pharma nın kapsül ahccsini kullanıyorum. Günde 3 tane tavsiye edilir diyor, doktorum da 3 tane kullan dedi... öyle yapıyorum ancak gramaj olarak günde 1020 mg a denk geliyor bu yeterli olur dimi önerilen bu ve doktorumda vu sekilde kullanmamı söyledi... herkese teşekkürlerrr, bir de hpv negatif alabilen arkadaslarım varsa bize umut olurlarsa harika olur 💫💫🙃🙃
Merhaba sonuç alabildiniz mi kaç kez kullandınız günde

X