ah şu kilolar

kızlar doktorlar gebelığın yaklaşık 1 yıl surdugunu ona gore kılo konusunda uzulup kendımızı kesınlıkle strese sokmamamız gerektıgını eskı halımıza donmemız ıcın 1 yıla ıhtıyac oldugnu belırtıyorlar.. unutmayın.. madem 1 yıl surdu gebelık 1 yılda toparlanma olarak goruluyor

valla okuduğum kadarıyla hala çöp gibisiniz kızlar ya ben napayım 50 ile hamile kaldım 73 üm şimdi kimse tanıyamıyo beni godzilla gibiyim valla bi ben eski kiloma dönemem gibi geliyo üstelik boyda 160 gerisini siz düşünün eşim beni kutuplardan ithal karıcım diye seviyo penguen gibiyim ama güzel yanı hiç çatlağım ve selülitim yok:)

hahahahaha hay allah yaa eşinin dediğine cok guldum
verırsın bence lutfen bu kadar deertt etmeee annelık kolay mı

silver32 kardeşin var ya salon kadını çizgisinden kaydırır insanı he sen gene iyi dayanıyorsun :) hay Allahım ya çok aramışmı o benzetmeyi kendisinin cinseyeti nedir çok merak ettim...

silver32 kardeşin var ya salon kadını çizgisinden kaydırır insanı he sen gene iyi dayanıyorsun :) hay Allahım ya çok aramışmı o benzetmeyi kendisinin cinseyeti nedir çok merak ettim...

ah sorma cok fenadır o uzun kaslı genc çivi gibi bi delikanlı ablası kardeşim o yüzden beğenmiyo sıpa ablasını dalga geciyo ahhh abla ahh neydin noldun eskiden sen gecince millet döner bidaha bakardı şimdi sen gecinde millet dönüp 2 kere bakiyo o gecen seyde ne diye diyo sen olsan napasın bu kardeşi

:)))) erkek işte ama bilmiyorki bugünün yarınıda var oda evlenecek karısı hamile kalacak kilo alacak işte ozaman sıra sana gelecek silver :)))) bende olsa varya o kardeş yeğeninin yüzünü göstermem dayı olcek bide :) bende çok gaddarım galiba :)
eğer senle böyle konuşmaya devam ederse haziran annelerini üstüne salarım de görüntü kirliliğinden gözlerini açamazsın de :)))))

ay öldüm gülmekten haziran annelerini salarım üstüne diyeyim ay cok fena güldüm yaaa allahta seni güldürsün ama şaka maka bazen aynanın karsısında ben bile gülüyorum halime hayatında 51 kilo olmamış birisi için 73 kilo rekor ama vericem azimliyim valla cok hoşsun canım yaaaa:dance:

kardeşine gülerek anlatma ama korksun bizden :)))
zaten bu erkek milleti kilolarımıza takılıp dalga geçmese biz bu kadar azimli olmayız

kızlar ben de 60 la hamile kaldm şimdi 76 kg yum ama zaten hayatımda ilk defa 60 kiloya çıkmıştım hep 55 kg dım. e kilolu hamile kalınca üzerine de 16 kg alınca ayaklarım artık vücudumu taşımaz oldu gerçi ben inanılmaz hareketliyim hala ama akşam olunca ayaklarımın ağrısından duramıyorum. Hala kendimi ince zannediyorum :teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…