Ah şu kasılmalar...kızlaar...

niva

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2008
317
2
Kızlar sanki karnım bazen taş gibi oluyor..önce oğlum toplanıyor zannediyordum..değilmiş meğerse kasılmaymış.. nst de görünüyor..ebeler bayramda gelirsiniz doğuma dediler... doktorum daha sakin ..37-1 iz bugün...sizde de var mı bu durum..:Saruboceq::Saruboceq:

nası yani bende de aynı durum var geceleri uyuyamıyorum bazen taş gibi oluyo ben de kızım geriliyo sığmıyo diye düşünmüştüm işte bazen sağa bazen sola acaip toplanıyo zannediyorum kasılmamıymış yani geçen haftaki nstde sadece 12 dakikada bir sancı çıktı doğum yakınmı acaba ay çok ümitlendim ya :sm_cool: hadi bakalım hayırlısı inşallah doğururum benimki seninkinden erken ama olur mu olur a.s.

aaa ciddi o sertleşmeler bebek hareketi değil de kasılma mı???
ama benim nst de sancı çıkmadı hiç şimdiye kadar..
hatta benim amniyo sıvım az diye doktor eşinle ilşkiye gir kasılmalar başlasın salı nst için gel doğumu başlatacağız dedi???
eşim bugün geldi daha şimdi horul horul uyuyooo.. acelemiz yom zaten pazartesi ye kadar bekliycez kendiliğinden sancı gelir mi diye)

benım kasılma masılma olmuyor bahsettiğiniz gibi,hemde hiç...
bu bebek ne zaman doğacak yaa:KK43:
selhan doktor bır alemmmiiş yani :)neden acelecı davranıyor doktorun doğumu başlatmak için?

çtıtrcım selhanın suyunda azalma varmış dr. da sezeryan yapmak istemiyo galiba o yüzden ilişkiye girin de erken olsun demiş hani ilişki kasılma yapıyo ya rahimde o bakımdan yani

valla arkadaşlar bende de henüz tık yok, hiçbir şikayetim yok, bakalım galiba sessiz sedasız gelecek bebek galiba, ya da dönüşü muhteşem olacak :))

O kasılmalardan bende 20 li haftalardan beri oluyor. Şimdilik sıklığı ve şiddeti az. Hayırlısı olsun.

valla bendede oluo ben kızım sanıyodum demek kasılmaymış
bide sabahları adet ağrısı gibi ağrı oluo

hayır ya ne alaka gelir sütün ben 5.5 aylık erken doğum yaptım ama normaldi nasıl sütüm geldi biliyomusunuz eksmke için ilaçlar kullandım göğüs pedini sıkınca akıyodu nasıl..... bünyeye bağlı birazda

X