Ah ettim...

enn dogrusunu düşünüyorsun canim.sen elinden.geleni degil.elinden gelenin fazlasını yapmissin belliki..ama malesef o bunu haketmemis..yaptiklari onun ayıbı senin hesabini veremicegin birsey yok şükür. .umarim bu saaten sonra hersey istedigin gibi olur canim benim dilerim gönlünde ne güzellik varsa onu yaşarsın

amacı neymiş acaba? onla gezip tozup senle evlenmeye mi gelcekmiş hevesini alınca? karaktersizden kurtulduğun iyi olmuş canım. yanına kalmaz hiç merak etme

allah belasını versin. neyini paylaşmış olursan ol unutma sen genç bir kızsın önünde daha ne özel anların günlerin olacak doğru insanlarla paylaşacağın. bunların hepsi deneyim. ama eğer bu çocuğu affedersen olmaz vallahi gerizekalılık yapmış olursun. bu sayfayı kapat önüne bak. bnde 23 yaşındayım çok benzer şeyleri bende yaşadım ama şu an hayatıma o kadar iyi o kadar ben ben bir insan girdiki eskiden o kadar üzüldüğüm günlere acıyorum keşke bekarlık günlerimin tadını çıkartsaydım gezeydim dolaşsaydım diyorum=)

Amin coook tesekkurler iyi dileklerin icin.evet icim rahat sunuda yapsaydim dedigim hic birseyim yok.tesekkurler destegin icin,cok saol cok.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

neredeyse benim yasadıklarımı yazmıssın (terkedilme sekli aynı) cok zor cok tek huzur kaynagı Allaha dua etmek sadece ona guvenmek. ne hissettigini cok iyi anlıyorum. hem emeklerini dusunup kandırılmıslıgın öfkesiyle yasattıklarını yasasın istiyorsun ah ediyorsun, hem de bir yandan bunun bir sabır imtihanı oldugunu dusunup ettigin aha tövbe ediyorsun tek yapacagın sey sabretmek isyan etmemek o kisiye kesinlikle dönmemek (olur da sana gelirse) onu ölmüs kabul etmek ve unutup yoluna bakmak. inan baska yolu yok. Allahım en kısa zamanda hem senin hem benim hem de tüm bu durumda olanların karsısına adam gibi yuva kuracagımız kisileri cıkarır insallah. :26: kendini üzmeye degmez bunu da unutma

amacı neymiş acaba? onla gezip tozup senle evlenmeye mi gelcekmiş hevesini alınca? karaktersizden kurtulduğun iyi olmuş canım. yanına kalmaz hiç merak etme

Aynen oyleymis gezip tozup bana gelicekmis ve benim bundan ruhum olmucakti eger o resimde ufacik bir parcayi gormeseydim.onun arkadaslari bunu hep biliyor ki biz o cocuklarla o kizlarla ayni sofradan yedik ayni evde uyuduk ayni muhabbeti oturduk buda beni cok uzuyor aralarinda tek vicdanli yokmus biride cikip dememis bana.

Allahim ona gittigim gun canimi alsin gostermesin o gunu bana ben ona birak donmeyi ben onun adina dahi tahammul edemiyorum artik.benimde gecicek toparlicam karsima illa ki birileri cikicak ama ben bir daha ayni heyecani yasayip sevebilirmiyim bilemiyorum.beklerim diyordum yine ama iste bunu gorene kadar baskasina gitmis bir adami beklemek kadar aptalca bir is olamaz galiba.o kadar laf ettim illa ki biri dokunmustur dank eder ederde bana bundan sonra ulasamaz asla imkani yok yani.

Umarim tek dilegim bu...onun donecegini biliyorum aslinda bundan cok eminim ama sevdigi icin ama ozledigi icin ama vicdan azabi icin.ne icin olursa olsun onun bende affi yok artik.allaha havale ettim onu ben zaten yasadiklarimizi o gordu o biliyor.kendimi uzuyorum aklimdan cikmiyor sunu yasamistik sunu yapmistm surda sunu demisti ama bir gun inaniyorum ki sarkimizi bile duydugumda gulup gecicem sarilicak tum yaralar.

Benim bi tanidigim da benzerini yapiyor bi arkadasimin arkadaşı. Kizi sozumona çok seviyor ben onsuz yapamam diyo önüne gelenle de her halti yiyo afedersin. Kiz bi kere yakalamış ayrılmak istemiş yalvarmis yakarmis affettirmis kendini. Yine ayni ama. Ben kizi hic tanimiyorum. Çocuğu da bi kaç kere gordum. Kiza söylemek istiyorum ama üstüme vazife değil. Bi de bana bu durumu anlatan kişi de engel oluyor. Ama zoruna gidiyor alakam olmamasına rağmen. Belalarini bulsunlar boyleleri inş.

Döner dönmesine de bunu umut etme iste çünkü üzülen yine sen olacaksın. Bana da dönmek istedi mesela yem attı yokladi bulunduğum ortama geldi ama yokmus tanimiyormusum gibi davrandim. İki gün sonra ne yapti biliyomusun. Zaten hayatında olan kişiyle herkese açık ask sözleri yazdılar birbirlerine:). Bu dünya maalesef arsizin dünyası. O yüzden senin değerini ancak senin gibi olan anlar. Boşver unut o hayatına aldıkları kişilerden bulsunlar.

Valla ben de zamanında bu kadar ağır olmasa da bir hayal kırıklığı yaşamış ve adamın yüzüne karşı tek cümle ah edip gitmiştim. O sahne müthişti hatta baya ağlamıştım aklıma geldikçe. Ve benden sonra 2 ay süren ilişkisi olmadı 😁 bu olaydan da en az 4 yıl geçti hatta arkadaşça bile konuştuk birkaç kez ama her defasında söyler; ettiğin ahtan sonra yüzüm gülmedi diye. Ben de güler geçerim ama çok mu içten etmişim ne

Keske imkan olsada soyleseniz kiz kurtulsa bu pislikten.madem sadik kalamicaksiniz ne diye birine 4 yil baglanmak ya amaci ne bunun yani.ne diye gunahimiza giriyorlar.

Yok asla umut etmiyorum etmemde gelmesinin bir guzelligi kalmadi cunku.ama o devran elbet donucek sadece bunu soyluyorum buna eminim.serefsiz iste bunun baska bir tabiri yok.o kizda omu kabul ediyor o kismida fiyasko zaten.

Valla benimki kadar icten olamaz inan :) ondan once bir iliskim daha olmustu oda beni aldatti onada cok buyuk ah ettim valla onla ilgili en son hatirladigim aglaya aglaya arayip sen cok mutlusun benim tek iyi gunum yok üüüüü(aglama arasi) nolur bana don ben cok pismanim seni hic uzmucem artik allah benim belami verdi zaten diye bir konusmustuk yani.

iste canımız yandıgı icin ah ediyoruz mutlu olmalarını istemiyoruz. Allaha bırakmak en güzeli. o kız onu neden kabul ediyor, cünkü o da onun gibi o yüzden anlasıyorlar zaten. ben hep sunu derim, oyun oynayanlar kuyu kazanlar yasattıklarını yasasınlar beddua da degil cünkü işi bu duruma getiren yine onlar, kendi oyunlarıyla karsılassınlar insallah. bakalım nasılmıs

face den msj atabilirim aslında ama kız beni tanımıyor. adımı duymuştur belki bi kaç kere. bi de aradaki arkadaşımı düşünüyorum. ben ona söyleyelim dedim kaç kere. ben sölicem filan diye blöf yaptım. çok ısrar etti söyleme diye. bi de çocuk o kadar çirkef ki, kız ayrılmak istiyo diye seni de kendimi de öldürürüm demiş. sanki yapacak...

Öncelikle geçmiş olsun canım benzer bu tarz şeyler yıllar önce bende yaşadığım için seni anlayabiliyorum şuan canın çok yanıyordur özellikle ilk günler haftalar şuan biraz daha iyisindir diye umuyorum arkadaşların dediği gibi iyi ki de şimdi bitmiş ilişkin ileride daha içinden çıkılmaz bir durum olurdu daha çok üzülürdün zaman her şeyin ilacı bundan 2 yıl sonra diyeceksin ki ben bunun için mi üzüldüm bunun için mi telefonda ona ah ettim diyeceksin söylediklerin az bile olmuş ağzına sağlık tatlım saın pişman olma söylediklerinden onun bu söylediklerine karşılık sana iyi geceler diyip kapatması bile nasıl karekterde bir adam olduğunu göstermiş sana karşı buarada benden sana tavsiye her zaman sevilen sen ol bu hayatta seni seven sana aşık olan sana deger kıymet veren adamı bul ınsallah da karsına cıkar güzelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…