Ah ettim...

hulusss

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Mart 2013
602
53
Kizlar buraya konularimi yazdim hep. cok dertlestik cok konustuk simdi size son durumu bildirmek istiyorum.benim 4 yillik iliskim 5 ay once bitmisti dugunden donmustuk.cok zor gunler gecirdim o bana beni bekle evlenicez gelicem dedikce ben kendime olan saygimi kaybettim.bir resim olayi vardi kolunu birinin omuzuna atmis ama kiz gorunmuyor ben o kizin kim oldugunu ogrendim ona sordugumda baska bir isim ve baska bir olay anlatti hadi dedim bir hata hem ayriyiz hem farkli sehirlerdeyiz.ama dun ogrendim ki bu hataya degil iliskiye donusmus gorusmeleri devam ediyormus.

cok sakin bir sekilde onu aradim ben dedim gozumun icine bakarak bir kez daha bana yalan soylemene izin verdim hatasini anlar dedim,bir kez daha yapmaz dedim.ama sen ayni seye devam ettin ben seni adam yerine koyarak cok guvendim sen benim yikilmaz diregim ne merhametsiz ne vicdansiz ciktin.biz senle neler yasadik neler paylastik benden bir helallik dahi istemedin ama bil diye soyluyorum sana hakkim iki dunyadada helal degil dedim ve benden o helalligi almadigin surece Allah seni affetmicek dedim gunahima girdin madem kendine guvenin yoktu benden ne istedin dedim.evlilik hayallerimi icimde ukte birakip ,hevesimi icimde biraktigin icinde dilerim Allahtan elini attigin her iste hevesin kursaginda kalir,kalir ki o gun bana nasil acilar,nasil hayal kirikliklari biraktigini anlarsin dedim.sen benim sevgilidende ote yol arkadasim,en yakin arkadasimdin beni bilirsin kimseye bu gune kadar ne bir ah ettim ne bir kotu soz ama o kizla birlikteyken buraya gelip kapima dayanip butun geceyi benimle gecirdigin icin(sahilde sabahin ilk isiklarina kadar sarmas dolas oturduk dans ettik birbirimize omrumuzde soylemedigimiz kadar guzel soz soyledik) seni Allah katinda affetmicem bir tercih yaptiysan yine hayaller kurdurup beni kendine inandirmasaydin keske dedim.kufurlerin beddualarin hakaretlerin bittimi dedi hakaret degil gercekler dedim.bitti mi dedi.bitti dedim.iyi geceler dedi ve kapatti.

ne bir inkar ne bir soz tek kelime etmedi.ben ah ederek helal etmeyerek kotumu ettim kizlar canim cok yanmisti artik kendimi gercekten kullanilmis gibi hissediyorum.4 senemizi gecirdik birlikte insan hic mi uzulmez ben bu kiza nasil bunu yaptim demez mi.desteklerinize ve tavsiyelerinize ihtiyacim var.buraya yazdim evet ama yargilanmak en son istedigim sey yasim daha 22 ne biliyim kiminiz arkadas kiminiz kardes olarak gorsun beni soyluceginiz her soz inanin beni dahada guclendirip dahada diklestiricek.fikirlerinizi cok merak ediyorum bu konuda.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sukret ucuz atlatmissin ya evlendiginde anlasaydin ne mal oldugunu. Simdi ona hayat laylaylom bikac gune bilemedin bikac haftaya ben neyaptin diye tutusur arar seni. Sen bu surede kendini toparla guclu ol

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim yat kalk sukret inan verilmis sadakan varmış. .hem.daha cok gencsin inan.yolun.cok basindasin hatta bu kadar agirini bile.haketmiyordun ama yasandi ve bitti kotu bir tecrubeydi de ve yoluna devam et tatlim Allah iyi insanlarla karsilastirsin

Ben aslinda toparliyorum biraz ilaclar yardimci oluyor biraz ailem biraz arkadaslarim.inanin herkez ayni seyi soyluyor evlenince cocugun olunca ben evliligi yurutemiyorum yasamak istediklerim var deseydi o zaman ne yapicaktin diyorlar.ayrilali 5 ay oldu zaten ben arayacagini hic sanmiyorum cunku hic bir aciklama yapmadi bana.

Bugun evimiz icin aldigimiz ufak tefek herseyi attim sanki hayallerimi attim cope cok zoruma gittim.zamn bunuda unutturucak ama eminim.ben hata etmedim dimi ah ederek am o an icimden soylemek geldi canim cok yanmisti ki hala pisman degilim soylediklerime.

Hic uzulme canim h nie uzuleceksin ki ohh soyledin gitti icindede bir sey kalmamis oldu Allah yukarda hakliyida haksizida goruyor senin için rahat olsun..birdaha onu hayatina alma yeter..gerisi corap sokugu gibi gelecek zaten..ve inan bana zaman unutturacak hatta yeri gelecek ismini bile hatirlamicaksin..cok guzel gunler var artik önünde

Ve artik hani su telefonu dur bir elime aliyim sunuda soyluyim diyebilecegim hic birsey yok.ama ben merak ediyorum vicdani ne zaman nerde sizlicak.cunku yasadiklarimiz kolay seyler degildi ben onun adamligina gercekten inanmistim.ki o benden once cok sevdigi bir kiz tarafindan aldatilmisti simdide bunu bana o yapti benden mi cikardin acisini dedim ona bile cevap yok.benim tek icime sindiremedigim nokta boyle bir adama en ozelimi acmamdi diyorum ya bunun icin bir helallik dahi istemicek kadar almis aklini o kiz.kor olmus gozu beni gormuyor.18 yasinda elinde sigarasi ayaginda topuklusu olan bir kiz yani onada uzuluyorum belki benden haberi bile yoktu yani.

Telefonu açtın içini döktün eski sevgilin de özür dilerim sana çok haksızlık ettim bana hakkını helal et demesini bekliyordun değil mi? Öyle olmuyor bu işler. Zaten bunları söyleyecek karakterde olsa o şerefsizliği yapmaz, ama boşver iyi ki de telefonda sana karşı umursamaz davranmış yoksa sen hala acaba bundan adam olur mu diye umut besleyecektin. Artık kesip atabilirsin. Yaşın da çok genç. İnşallah gönlüne göre birini bulursun. Diğer arkadaşların da dediği gibi evlendiikten sonra herşey daha zor. Kurtulduğuna yat kalk dua et.

Son düzenleme:

Ben aslinda sadece tek bir kelime duymak istedim 'haklisin'.gerci suskunlugu hakliligimi onayladi.artik hic bir sekilde iletisimimiz olamicak onunla ben bana ulasabilecegi her yerden tek tek engelledim onu.zaten konussak ne konusucaz beni nasil aldattiginimi onunla birlikteyken benimle burda sabaha kadar yasadiklarinimi.ah ettim diye bir an dedim lanet olsun bosver senden bilinmesin dedim ama cok istiyorm mutsuz olmasini,cok istiyorum hevesinin kursaginda kalmasini kolay mi saniyor evimizin esyalarini tek tek o cope indirmek...

Icinde.gonlunde rahat olsun bu adamdan sana es olmazdi zaten gitsin kimle olmussa onda kalsin sana bir daha ugramasin bile..yüz mu kalmis adamda birde sana cevap versin..demekki zamaninda halettigini yasamis..senin icinse dedigim gibi bir tecrübe. .kötü bir tecrübe ama olsun zerre işin olmasin boyle huyu suyu bozuk bi adamla. .ne yasamissa onu yaşatıyor aklinca..en iyisi bir daga yüzünü bıle görmeden kendi hayatına yön vermen

İnsallah bu sene kpss yle atanip kendime yeni bir hayat kurucam ben.bundan sonrasi guzel olucak guzel olucakta iki tane iliskim oldu su gune kadar ikisindede ihanete ugradim artik insanlara karsi en ufak bir guvenim dahi yok bu beni hep tedirgin ve hep mutsuz edicek herkezi bir kefeye bencede koymamak lazim ama benimde sadiklarda var diyebilecegim tek ornegim olmadi.inanin babamin hareketlerini bile irdeler oldum.hayirlisi buymus demekki ne diyelim artik.

Iste oyle dusunme bende aldatildim bende güvenemedim kimselere taaa ki esim.karsima cikana kadar..ki ben hayatta evlenmem diyen insan esimle tanstiktan iki gun.sonra direk evlenme kararı aldim ki Allah ima şükürler olsun boyle bir adam daaha dünyaya gelir mi gelmis mi bilemem..demem .o ki sakin guvenmiyorum yada irdeliyorum deme inan bana evleneceğin adam seni cidden hakedecek ve bir kac günlük bir kadını hayatina alipta sana yani hayatinin kadinina yalan soylemeyecek..icin rahat olsun ben inaniyorum senin icin hersey guzel olacak..simdi acisini yasicaksin biraz ama zamanla daha da az acitmiya baslicak canını. .ve gun gelecek artik o da senin icin herkes gibi olacak.. sen sadece mutlu olmaya bak ve zor biliyorum ama elinden geldigincee baska seylere odaklan onlarla zaman gecir..konusmak istedigin an bana mesaj bile atabilirsin arkadaşım..insallah bu sene kpss ile atanirsin

Yasanmis ornekler beni cok daha guclendiriyor hani zamaninda bunu yasamis birinin beni teselli etmesi bile yeter.demekki bak hulus geciyormus diyorum.bilemiyorum ne cikar karsima ne yasarim ne gorurum belki cok mutlu olurum belki cok mutsuz.ama sundan artik eminim onunla evlensek beni zaten bir gun birakicakti.bugun olmasa yarin.sizede masallah umarim sizin gibi guzel bir hayat kurabilirim bende.

Burdaki kadinlarin cogu inan bana bunları yasiyor.ve geciyor..cok zor geliyor hic gecmicekmis gibi geliyor o an tamam diyorsun bitti artik otesi yok her sey ayni herkes ayni cikacak ama yok iste oyle olmuyor geciyor bitiyor..acilarin belirli bir.muddet sonra acitmaamaya basliyor..biraz zaman sonra adini bile duymak istemiceksin..varsin herseyi kotu hatirla bu seni daha da cok saglamlastiracak..ileride cok daha büyük acilar cekerdin cok daha fazla yipratirdi bi adam seni ya verilmis sadakan var ya da Allah in sevgili kuluymussun oyle düşün ve artik senin icin gercekten iyi olan yada olacak seylere.yonel.onlarla ugras aklini dagit..ve olurda birgün geri donerse asla ama.asla duygusal düşünme mantığınla def et onu

Canim sukret o hain yuzunu gostermis Allahin sevdigi kuluymussun o adamdan sana es olmazmis zaten.karaktersizin biriymis. Ah etme konusunada gelince icin yanmis ki etmissin allah kat kat gosterir ona hic merak etme oyle bir kazik yerki o sirada sen evinde esinle belkide cocugunla mutlu mesut yasiyor olursun.

Kötü mü ettim diye düşünme. Ben de zamanında birine ah etmiştim, tutmuyo merak etme :)
Sen bundan sonra önüne bak, daha çok gençsin. Kurtulduğuna da şükret, demek ki doğru insan bi yerlerde bekliyor seni

Suan ona duygusal olarak bakamiyorum bakamicamda ben birseyleri cok zor bitiririm ayri olmamiza ragmen inan bana 5 aydir yapilabilecek herseyi yaptim huzur filan oyle takintilarim zaten yoktur.aklina gelebilecek hersyi yaptim.simdi icimde rahat cunku ben bir an gercekten bunaldigini istedigi zamanin kendini toplamak icin oldugunu dusunmustum.gecicek hersey gibi.ben onu unutmak icin elimden ne geliyorsa yapicam aklima o kizi getirmen bile gerci nefret etmem icin cok buyuk bir neden bunu bile bile zaten donse bile onu affetmem bir daha asla.

Gormekte istiyorum aslinda kimsenin hakki gercekten kimsede kalmiyormus demek istiyorum o gun geldiginde Allahim bana omur versin o gunu goruyim bende.

Ahın tutmaz merak etme.
Olmamış yürümemiş ilişkiniz, önüne bak.
Allah'ı da böyle işler için çok meşgul etme..
Bişey yapacak olsa siz sahilde sabaha kadar oturup sarılırken (nikahsız) yapardı....

Tutsa iyi olurdu aslinda :) belkide...kadere inanirim kader bizi bir yazmamis Allaha bunun İcin isyan edecek degilimde 4 yil sonra tam bitti evlenicez dedigimiz noktada bunlari yasamak bana agir geldi kaldirmasi biraz zor kabullenmeside.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…