ah bir hamiş olsam:):):)

mira

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2007
3.622
1
kızlar yarın adet günüm
ama klasik regl belirtilerim hiç yok
ne önden gelen lekelr nede gögüslerde sızı

ah bir hamiş olsam kocamın pazar günü d.günü
ona süpriz yapsam:dance:
ne güzel olur dimi:asigim:
sevinsek beraber:1hug:
kızım kardeş geliyo dese:1rolleyes:

ah bir hamiş olsam....................................

ay canım beniim hamilesindir inşallah...bende de bir takım belirtiler var ama daha adetime 3 gün var...ben de seninkine benzer bir duyguyla kocamın bu babalar gününü baba olarak yaşamasını istiyorum...:1rolleyes:
hayırlısı....

a.s
inş cnm yaaaaaaaaaaaaaaaa
ya ne biliyim işte bir umut
19 ay beklemenin sonucunu alırım belki
ben bir yana kızım ve eşim o kadar çok istiyorlarki bu bebeği

İnşallah hamilesindir canım. Ve eşine güzel bir doğum günü hediyesi verirsin. Sevinçten havalara uçarsınız inşallah. :dance:

a.smira canım inşallah hamilesindir ....hep umut ediyoruz bekliyoruz bi gün elbet olacak ALLAHIN izniyle ...bende ikinci için uraşıyorum ama olmuyo .. ..her ay hüsrana uğramaktan yıprandım artık ..inşallah mutlu haberi sen verirsin canım ..

inşallahh hamişsindirrr :teytey: inşaallah canım allahım cok büyük neyın nezaman gelecegı bellı olmaz bıtanem a.s.

of of inşallah hamişsindir. benimde regl 9 gün var zaman geçmek bilmiyo

sağolun kızlar
ya hep birlikte tadarız bu duyguları inşallah

mira canım allah gönlüne göre versin inşallah .kim bilirki belki hamilesindir,çünkü sen böyle kolay kolay başlık açmazdın içine doğdu belkidea.s.güzel haberler alırız senden inşallah

mira canım allah gönlüne göre versin inşallah .kim bilirki belki hamilesindir,çünkü sen böyle kolay kolay başlık açmazdın içine doğdu belkidea.s.güzel haberler alırız senden inşallah
sağol cnm bilmiyorum artık
bekliyip görücez
hamiş değilsem şaşırmam ama
hamişsem ooooohhhh ortalığı yıkarım sırnaşık şeysırnaşık şey

allah iyiliğini versin ablacım inşallah ya hamilesindir hem öncü lekelerin gelmemesi çok iyi ya ay eşine ne süpriz olur.
hep idrarda yapmak istiyordun kızmet olmuyordu ya işte tam zamanı ay inşallah çift çizgiyi görürsün ve arkasından kalp atışları sonrada kucağında ben şimdiden heyecanlandım Şeniz
:dance::sm_cool::teytey::dance::sm_cool::teytey:

yarın adet olmazsam pazar sabahına kadar beklerim
o zaman test yaparım
çift çizgi çıkarsa kutuya koyar paket yapar kocişe veririmyerimsenibennasıl hayal amasırnaşık şey

ay bende hamiş olduğumu öğrendiğimde onu yapmak çok istiyordum ama artık bende hayal oldu o
çok güzel hediye olur ya hem heyecandan adam ne yapacağını şaşırır.

hehehe ben murata çift çizginin pozitif olduğunu öğretmiştim,baktığında bu ne demesin diye:))

inş mira abla hamişsindir yık ortalığı canın ne isterse öyle yap gelsin artık şu bebekler yaaa çok nazlı bunlarsırnaşık şey:asigim:

inşalahhhhhhh hamişsindir bir bebemiz daha olur haydi mira baksana bizi teyze yapsana:)))))rabbim gönlüne göre versin

MİRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA....
AYYY İŞALLAH YA....
VER ANACIM İŞALLAH SEN BİZE O MÜJDELİ HABERİ....
SEVİNELİM AZICIK... HAYIRLISI OLSUN TATLIM ... DİLERİM KIZINA KARDEŞ GELİYORDUR..... AYYY AYYYY AYYY ... NE GÜZEL OLUR YAAA....:teytey:

miracığım allah gönlüne göre versin canım..
umarım en kısa zamanda teyze oluruz...
bende uğraşıyorum ama hayırlısı illa olsun diyenlerden değilim yaniii...ama eşim ve oğlummm ve sülale haberi bekliyor dört gözle..
rabbim herkesin gönlüne göre versin.....

yarın adet olmazsam pazar sabahına kadar beklerim
o zaman test yaparım
çift çizgi çıkarsa kutuya koyar paket yapar kocişe veririmyerimsenibennasıl hayal amasırnaşık şey

valla güzel çok güzel babalar hediyesi olur..umarım gerçekleşir...a.s.
bende eşimin doğum gününe kadar kalmak istiyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…