Ah! bacılarım ah!...

firuze23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2008
85
0
39
hata bende biliyorum.inandım o süslü sözlere zaten ihtiyacım vardı bi ele.liseyi bitirdim üniversiteye gitmedim.hiç kimsenin rızası olmadan erkenden evlendim.gurbete gittim başta o kadar ilgiliydi ki anlatamam.elimden telefon düşmezdi.ben onun için herşeyden önemliydim.3 yıl geçti aradan şimdi benle konuşmak istemiyo.sarılmak istiyorum beni ittiriyo.konuşmamı istemiyo.her şeyime laf ediyo.azarlamak için bahane arıyo.ah ne kadar canım yanıyo.öksüzler gibi canım yanıyo.nasıl yanıyo anlatamam.senağlamasenağlama ne yaptım ben.o kadar kalbim kırık ki.hayalkırıklıklarıyla dolu içim.onu pişman etmek istiyorum :Saruboceq: hatasını anlamasını istiyorum. hiç bi çarem yok:a015:

cnm ne yazıkki bu şekilde evlenenler sonunda böyle yakınıyor :çok üzgünüm:
ama bence eğer önceden de eşinin seni sevdiğine eminsen karşılıklı konuş eski günlerinizi özlediğini söyle
eşinle biraz vakit geçir
flört dönemindeki gibi dışarı çıkın gezin balonlar alın havaya bırakın sinemaya gidin kaydirigubbakcemile5
yani sanırım ilişkiniz monotonlaşmış bence ondan böyle davranıyo biraz heyecan lütfen :1hug:

canım nerdee.seni umursamıyorum beni rahat bırak diyo bana.ne diyim ne yapıyım o kadar zavallı bi durumdayım ki.yalvarıyorum allahım a beni düşürdüğü durumlara o da düşsün diye.rabbim nolur bu yaptıklarını bırakma yanına:Saruboceq:senağlama

hemen hemen her evlilikte olan ve biz tüm kadınların artık kanıksadığı bir durum bu...........

eski günlere dönmesinin bir formülünü bulursan bizimle de paylaş.... zira ben bilmiyorum.....

cnm daha evleneli çok ta olmamış 3 yılda ne çabuk bu kadar soğudu anlayamadım ne gibi bir sebep gösteriyor ki.sevgi bu kadar çabuk bitermi sen onun için belki aileni bile gücendirdin.hiç kimsenin rızası olmadan evlendim demişsin.inşallah geçici bir durumdur düzelir...

belki kendi içinde çözemediği bir sorun vardır anlatamıyordur bence konuşmayı deneyin ama sorunu bana nedne böyle davranıyorsun gibi değilde bir sorununmu var durgunsun soğuksun gibi konuşmayı deneniyin senin için endişeleniyorum filan diyin...

ailemi karşıma aldım evet.18 yaşındaydım tanıştığımzda.ağladığımda onun yanında asla durmazdım.bana kızardı herşeyi benimle paylaşmalısın derdi.bütünüz dedi.herşeyi paylaşmalıyız dedi.inandırdı beni.herşeyimi onunla paylaşır oldum .en küçük şeyleri bile anlattık birbirimize.şimdi beni yüzüstü bırktı.beni kırıyo üzüyo ağlasam git yanımdan başka odaya diyo.yüzüstü bıraktı beni boşluğa düştüm yapayalnızım senağlamasenağlamasenağlama

ben öncelikle çocugun varmı diye soracagım.inşallah o zarar görmez.allah yardımcın olsun eşine de akıl fikir versin en kısa zamanda....

aile rızası olmadan yapılan bir evlillik olarak anlattınız evliliğinizi malesef adam seni sahipsiz görmüş sonradan değer bilmemiş ilk heyecanla seninle bu yola çıkmış şimdide oyun tabiriyle mızıtmak istiyor ne diyim ki inşallah düzelir aranız ailen falan sahip çıkmıyor mu sana

yok çocuğum en büyük şansım bu olsa gerek.yanar döner bi adamla çocuk yapmamaksenağlamasenağlama

ben anlamadım.eşin sana böyle şeyler yapıyor ve sebebini bilmiyor musun??

sebepsiz yere mi bunları yapıyor??

ya onu kızdırıp kendinden soğutacak şeyler yaptın,ya bazı şeyleri yanlış anladı tavır koyuyor.elbette yaptığı hoş değil ama böyle davranmasının sebebini ondan duymak isterdim....muhakkak bir sebebi vardır....

acaba eşinizin size açamadığı sorunları olabilir mi?

işle ilgili veyahut ailesiyle ilgili vs.

bu kadar tahammülsüz olmasının ve severek evlendiği kadını sebepsiz yere incitmesinin altında başka nedenler yatıyor olabilir.

belki de psikolojik olarak zor bir evreden geçiyor olabilir

hiç konuştunuz mu onunla bu konuda?belki geçici bir sinir bozukluğu yaşıyordur:sm_confused:

canım erkekler evlendıkten sonra nedense mutasyona ugrayıp değişiklikler gösteriyorlar...
eşine olan ilgisi azalıyor...
yada alışkanlık oluyor onlar için...
eşlerine çantada keklık olarak görüyorlar..
siz siz olun sizi keşfedecek yeni yönlerinizi ortaya çıkarın..
ve ondan ılgı beklemeyın.beklersenız şu an için üzülürsünüz..
siz düşünecegıne o düşünsün..
bu kadın neden bana ilgi göstermiyor desin..
oylekı onun yanında dünyanın en güzel kadını senmişin gibi davran..
büyük dagları ben yarattım aaaaaa birde bakmışım küçük dağlarıda ben yaratmışım havasına gir(tabı bunlar mecazı anlamında)
çokta umursama onu..
onu umursadıkca afedersınız kendını bir.... sanacak...
ayrıca kendi kendine düşünüp nıyekı dıye düşünecegın anlarda zaman hiç geçmez daha çok uzulursun ve durum dahada içinden çıkılmaz hal alır...
arada a canım gobegın çıkmış aaaa canım çırkın kocam falan de güvenı azalsın bıraz....
bunları hakedıyor eşiniz..
umarım bana kızmassınız..

hadi ilgi azalırda kımse karısını itip kalkmaz..
bu erkek milletinin........ neyse susutum...

Ailenizle hala küsmüsünüz görüşüyormsunuz ?? sizi sahipsiz gördüyse buna dayanarkta yapabilir

evt canım başta ailem,n rızası yoktu.ama sonradan onayladılar.telli duvaklı gelin oldum.sahipsiz olmadığımı biliyo ailem yanımda.ama beni öyle bağladı öyle inandırdı ki kendine böyle yapıp boşluğa düşürdü.senağlamasenağlamabiliyo ki onsuz olamam yapamam beni üzmekten hiç çekinmiyosenağlamasenağlama

ah güzelim ah bir ereğe onsuz olamam imajını yaratmak hata sanırım güçlü olmalısın sen de onu umursama ozaman o artık senin onu bırakmayacağını her türlü muameleyi yapsa da bırakmayacağını anlamış oyüzden böyle yapıyor olabilir güçlü ol onsuzda olabileceğini hissettir ona belki de aldatıyor seni kim bilir ama sen güçlü olmalısın bir erkeğe bağlı olmamalısın tek başına da ayakta durabileceğini önce kendine sonra eşine ispatlamalısın senin onu bırakmandan korkmuyor eşin bu açıkça anlaşılıyor

tabi ki sebepsiz değil.onu o kadar göklere çıkardım.o kadar kendim gibi gördüm ki arkadaşımın dediği gibi keşfedecek bi şey kalmadı.her şeyi ben bilirim ayaklarında beni yanlış anlıyo hep.anlatmak istediğimde dinlemiyo.oda alıştı galiba beni yalvartmaya.kendimden iğreniyorum.başken ayak oldumsenağlamasenağlamasenağlama

evt canım.malesef öyle onu bırakamayacağımı biliyo.bunu bende biliyorum maalesef.ayrılırım dediğimde başlarda çok korktu artık umursamıyor.burda bende hata var.ama bunu nasıl düzelticem ben allahım ya nasılsenağlama:1no2:

kızlar siz siz olun hiç bir erkeği hayatın merkezi yapmayın....
çogu erkek
1- bu kadın bensız yapamaz..
2-bu kadının kımı kımsesı yok...
3-bu kadın bana delı dıvane aşık...
gibi düşüncelere sahıpse sizi E ZER
oyuzden kendi ayaklarınızın üstünde dimdik durun..
her an bakımlı işveli cilveli olun..
onsuzda dimdik ayakta durabılecegınız imajını yaratın...
sevgilerimle

X