Ağzımda da hpv var mıdır?

merhaba belli ki bu konuda bilginiz var yardımcı olursunuz diye düşündüm hpv siğili vulvada çok küçük çizgiler şeklinde olabiliyor mu yoksa illa yuvarlak ve dağınık mı olması gerekiyor eğer biliyorsanız cevaplarsanız çok sevinirim hiç bir yerde bu konuyla ilgili bi yazı yok şimdiden teşekkürler
Hpv siğil diye yaz Google çıkan görsellere bak aynı öyle yuvarlak ten rengi veya kahverengi deriden çıkıntılı daha büyük olursa karnabahar gibi oluyo görüntüsü yan yana çıkabildiği gibi dağınıkta olabiliyor

Merhaba herkese. Yardıma ihtiyacım var oral hpv tip 16 çıktı. Yaşadığım yerde kbb doktoru hiç ilgilenmedi. Yaşayan varsa tecrübelerini aktarabilir mi

Merhaba herkese. Yardıma ihtiyacım var oral hpv tip 16 çıktı. Yaşadığım yerde kbb doktoru hiç ilgilenmedi. Yaşayan varsa tecrübelerini aktarabilir mi
Valla bende bir ara çok takmıştım bunu korkuma gidip tipleme yaptıramadım ama rahim ağzı kanserine yakalanmış iki kişi tanıyorum uzun yıllardır yaşıyorlar ve ikisindede ağzında boğazında hiç bir şey yok bu şekilde rahatladım tabi ama şimdi başka bir konuya takıldım nette okudum rahim ağzında hpv olanların mutlaka anal smear vermesi gerek illa ki anal ilişki olmasına gerek yok bu hpv tırnak aralarındada yaşayabildiği için temasla yada eşinin temasıyla siğillerle vs vs bulaşabilir anüs kanseri yapabilirmiş hemde rahim ağzı kadar risklidir yazıyo bir çok yerde aynı şey diyen var bu konu da dr giden var mı acaba ben gidicem canım çok sıkıldı 😔😔

Ben özel laboratuvarda yaptırdım oral testi ve aşırı korkuyorum şu an. Boğazda boyunda kanser yapma ihtimali çok yüksek.

Merhaba, ben hpv konusunda uzmanlaşmış bu konuda çok tecrübeli bir doktorda tedavi oluyorum bu konuyu da danışıp öğrendim, sadece bu konuda hastaları olan doktorun sadece bir tane ağızda hpv siğili sorunu yaşayan hastası olmuş onun içinde sürekli hpv taşıyan farklı farklı bir çok insanla oral sex yapmakla biraz mümkün olabileceğini çok nadir görüldüğünü öğrendim, içiniz rahat olsun yani 🙂
Merhaba bende ankaradayım nisan ayından beri genital hpv ile mücadele ediyorum tip 39 ve 6 çıktı asitle 5 defa yakıldı 2 defa donduruldu 4 seyans lazer tedavisi oldum ama hep çoğalarak devam etti sonra ellerime yayıldı 8 eylülde genital siğiller amaliyat oldum ama hepsini temizlemimişler gözden kaçanlar olmuş onların yanına yenileride çıktı buna kendimi daha alıştıramamışken psikolojimi toplayamamışken 4-5 gündür dudaklarımda ve ağız içimde farklılıklar gördüm bildiğiniz siğil dudaklarıma ve ağzıma sıçradı lütfen yardımcı olun siz hangi hastane hangi doktora gidiyorsunuz genital ile beraber ağızdakileride tedavi ediyormu perişan haldeyim yardımcı olun lütfen

X