ağva için otel önerebilirmisiniz :?

gnlatilla

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2010
270
1
biz 25 haziranda evleniyoruz inşallah.bir iki konu daha açıp size bazı şeylerde danışmıştım.şimdi internetten de ararştıyorum ama sadece dışından bakmayla olmuyor .zaten zaman kısıtlı mahvolmasın balayımız. biz yolu İstanbul'a kısa diye ağvayı tercih ettik orda kalan yada duyan arkadaşlardan rica ediyorum bildiğiniz tavsiye edebileceğiniz bir otel yada pansiyon farketmez var mı :?

canım bence ağva dışında bir yere gidin balayını daha güzel geçireceğiniz bir yere.biz nisanda gittik hayal kırıklığına uğradık

saol canım da tatilimiz zaten 3 gün istanbulada yakın olan bi yer de olsun istiyoruz onun için seçtik ağvayı ,kafa dinlemek için aslında. balayı için fazla tatilimiz yok.

saol canım da tatilimiz zaten 3 gün istanbulada yakın olan bi yer de olsun istiyoruz onun için seçtik ağvayı ,kafa dinlemek için aslında. balayı için fazla tatilimiz yok.

3 günlük kafa dinlemek için ağva yerine
ağvadan daha sessiz daha yakın ve daha güzel biyer öneririm
izmit-maşukiye biz çok memnun kaldık
kaldığımız yer boğaziçi butik oteldi.
cansu alabalık tesislerini de öneririm ama odalar aşırı küçük

Canım bnmde düğünüm 2& haziranda, bizde balayına turla çıkacağımız için öncesinde bi iki günlüğüne ağvaya kaçmak istiyoruz, " Ağva tree tops park hotel " e gidicez gidenler çok methettiler...
Bi bakmanı tavsiye ederim

Burada önce de konu açmıştım.
Bence Ağva'ya verilen paraya yazık arkadaşlar.
İnanın bir özelliği yok.
Biz Greenline'da kalmıştık geçen yaz.
O kadar parayı aldılar ama odalarında klima bile yoktu.
Düşünebiliyor musunuz klima bile yok!
Duvarlarda sivrisinek ölüleri vardı.
Hiç beğenmedim.
Halbuki o kadar seçenek var ki.
Ağva sadece reklamını iyi yapıyor o kadar.
Sürekli dizilerde çıkıyor vs.
Göz boyamadan başka bir şey değil.
Tamam güzel yanları da var ama değmez kesinlikle.
Ben o paraya nerelere giderdim...

Son düzenleme:

biryer seçtiniz mi bilemiyorum ama ağvada asmalı köşk motel veya (ben burayı daha ok sevmiştim) paradise moteli tavsiye ederim şimdiden mutluluklar dilerim...

gerçekten burdan danışmak iyi fikir mesela bende düşünüyorum temmuzda haziran o sıraa ama böle pansiyon mu artık doğal bir ortam gibi sessiz plaj sakin bi yer olsun işte var mı bildiğiniz gittiğiniz hımm uygunda tabi

bende ağva'yı istiyordum ama kötü yorumları okuyunca acaba da kaldım... başka memnun olmayan var mı ?

canım nişanlım ve ben artık sadece ağva düşünüyoruz ama en güzel hangi otel se orayı istiyoruz daha karar veremedik anlayacağın. düğünümüz 20 kasım olacak inşallah okuduğum yorumlara göre acqua verde iyi diyorlar hepsine baktım bende bunu düşünüyorum şimdilik tabi değişebilir bilemiyorum

biz de zaman sorunundan dolayı balayında ağvaya gittik.
ama kaldığımız otel resmen balayımızı burnumuzdan getirdi.
onun için sakın GİZEMLİ NEHİR otel&restaurant yanından bile geçmeyin.
diğer otellere göre daha pahalı olmasına rağmen burayı seçtik ama çok yanlış yapmışız.
hiç bir şekilde memnun kalmadım ve kimseye tavsiye etmiyorum bu oteli.

genel olarak yorum yaparsam ağva güzel fakat gereksiz pahalı. oraya verdiğin para ile daha uzun bir tatil yapabilirsin.

Ağva doğal güzellikleri açısından şahane ama alt yapı acısından berbat bir yer.. biz mart ayında gittik, bakkallar bile kapalıydı. aslında dinlendik saknlikten:) şans eseri gerçekten ağvanın en güzel oteline gitmişiz, özellikle aşçısı bir harika ve sahipleri de inanılmaz tatlı.. ve bir de şarapları.. şaraplarını kendileri yapıyorlar.. otelin adı wine port lodge otel, ağvanın en iyi adresi olduğuna kalıbımı basarım :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…