Ağustos Ayı Gynoseed-Preseed(Prefert) Kullananlar 👼

kişiden kişiye değişiyor tabiki ben gecen seneden beri araliklarla klomen kullandim 3 aydir da ara vermeden kullaniyorum bi sorun cikmadi yumurtalarimda cok guzel tepki veriyormus 🤷‍♀️ size hangi ilaci vermislerdi
evet benimde klomen iyi cevap verdi ama tabii streste vardı. enfeksiyonda varmış çok ağrılı geçti.

Ben jeli kullandığım ay hamile kaldım ama düşükle sonuçlandı. Dr um jelle alakası olmadığını söyledi. 10-15 dk demiyor gynoseed jelde birlikte olmadan 3-4 dk önce sıkıyorsunuz tüpü

Ben jeli kullandığım ay hamile kaldım ama düşükle sonuçlandı. Dr um jelle alakası olmadığını söyledi. 10-15 dk demiyor gynoseed jelde birlikte olmadan 3-4 dk önce sıkıyorsunuz tüpü
zaten o jelde tüp bebekte kullanılan döllenmesine ve canlı kalmasını sağlayan madde var.

Başınız sağ olsun 😔 kimyasal gebelik miydi yoksa kese kalp atışı falan görebildiniz mi ? Ben 10 15 dk diye okudum bikaç yerde bakalim ortalamasinı bulurum 3 5 dk fark etmez heralde 😊

Başınız sağ olsun 😔 kimyasal gebelik miydi yoksa kese kalp atışı falan görebildiniz mi ? Ben 10 15 dk diye okudum bikaç yerde bakalim ortalamasinı bulurum 3 5 dk fark etmez heralde 😊
ilişkiye girmeden hemen önce sık unutursan birlikte olduktan sonra kalkmadan yatıyorsun ya o ara sık ben birinde önce birinde sonra sıktım.
ya belki alakası yoktur ama tesadüfte olabilir insan pozitifi jeli kullandığı ay görünce ona bağlıyor:))

ilişkiye girmeden hemen önce sık unutursan birlikte olduktan sonra kalkmadan yatıyorsun ya o ara sık ben birinde önce birinde sonra sıktım.
ya belki alakası yoktur ama tesadüfte olabilir insan pozitifi jeli kullandığı ay görünce ona bağlıyor:))
sonra sıkınca akma olmadımı?

Teşekkürler kimyasal değildi çok farklıydı hcg sürekli yükseldi minimal bir şekilde 6. Haftaya kadar kese de oluştu çok minik sonrasında kanama başladı ve düştü.10-15 uzun bence 3-5 aralığı iyi

X