Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Biz üst üste günlerde de deniyoruz. Sanırım sperm kalite ve sayısında bilinen bir sorun yoksa üst üste denemekte sakınca yok.

Kızlar ya bi şey sorucam ben bi umut ovülasyon testi yaptım şimdi ama koyu falan çıkmadı, idrarım seyrekti onunla alakalı olabilir mi bilmiyorum. Gebe olma ihtimalim hala var mı sizce pik 21 temmuz bat 5 ağustos (

Son düzenleme:
Arkadaşlar ovulasyon testi yaptım. 23 temmuz sat. Sanırım geç yumurtlama olacak bu ay. Henüz ikinci çizgi hiç çıkmadı. Test çizgisi pik olmadan kaç gün önce çıkmaya başlar?

Eklentiler

• IMG20220731151526.jpg
    158,5 KB · Görüntüleme: 25
Arkadaşlar ovulasyon testi yaptım. 23 temmuz sat. Sanırım geç yumurtlama olacak bu ay. Henüz ikinci çizgi hiç çıkmadı. Test çizgisi pik olmadan kaç gün önce çıkmaya başlar?
Ben adet bitiminden sonra 5.gün başladım yani döngümün 11.gününde. İkinci çizgi çıkmıştı bugünde pik gördüm

Ben degerlendirmistim ust uste 2 kere yapmistik. Esinin sperm degerlerinde sorun yoksa sıkıntı olmaz bence

Kızlar ya bi şey sorucam ben bi umut ovülasyon testi yaptım şimdi ama koyu falan çıkmadı, idrarım seyrekti onunla alakalı olabilir mi bilmiyorum. Gebe olma ihtimalim hala var mı sizce pik 21 temmuz bat 5 ağustos

Kızlar ya bi şey sorucam ben bi umut ovülasyon testi yaptım şimdi ama koyu falan çıkmadı, idrarım seyrekti onunla alakalı olabilir mi bilmiyorum. Gebe olma ihtimalim hala var mı sizce pik 21 temmuz bat 5 ağustos
Ovülasyon testine göre hareket etmeyin bence evet onunla da öğrenenler var ama sonuçta kesin net bir şey değil isterseniz bat tarihinizi bekleyin ya da bir iki gün sonra erken gebelik testi yapın

Belki bu sefer gerçekten hamişsinizdir inşallah :) hepimiz hamiş olalım Allahım lütfen aminn
İnşallah canım bu konu beni artık gerçekten çok geliyor eşim çok sıkı çalışıyor o yüzden kadın doğuma gidemiyoruz annemle beraber git dedi bugün sinir oldum ona da ayrı erkeklerin hiçbir şey umurunda değil ya her şeyi kadınlar düşünüyor sinir oluyorum

Canım ovulasyon testi gebelik konusunda çok güvenilir değil bir arkadaşımızın burada sürekli pik cıkıyordu sonra adet oldu

( inşallah bu ay son bekleyiş ayımız olur hepimiz için ben de bu stresten yoruldum artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…