Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kızlar ateşim düşmedi sabah da 5.30 da yaptım test böyleydi

Eklentiler

• IMG_20220908_052503.jpg
    33,5 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_20220908_052430.jpg
    30 KB · Görüntüleme: 49
Kızlar merhaba bir şey soracaktım normalde ben hep gününde adet olurum ama geçen ay 4 gün önce regl oldum.22 ağustosta başladı 25 Ağustos bitti. Normalde 25 ağustosta başlaması gerekiyordu. Bu ay yumurtlama tarihimi değiştirecek mi bu tarihler ? Pazartesi gününden beri akıntım çok geliyor bugün hafif şeffaflığı sarı beyaza dönmüş şekilde geliyor. Erken gelmeseydi reglim 8 Eylül yumurtlama günümdü erken gelince 5 eylüle geldi.

Erkene çekilir bence

Canlar benim negati çıktı 5 ten küçük diyormuş makine Ginnys M Mavimiresl Bearhug Sevm57
5 ten küçük ama her iki güne bir 2 katına çıkarsa Buda gebelik var demektir.fakaaat bazen kimyasala dönecekse ve bat günü 5 ten küçükse o zaman direk yok diyorlar.şimdi sen iki gün bekle sonra yine kan var takip et bir arkadaş nisan ayında idi sanırım böylece gebe oldu ama bu sağlıklı embriyo için.biz bilemiyoruz şimdi sağlıklımı döllendi falanya ancak bunu takiple anlarsın

Çok moda girmek istemiyorum ama ümitsizz de olamıyorum. bekleyecm bakalım. tam değerini bilmiyorum çünkü belki zevk sıvısından kaldım hamile bilmiyorum ki eğer geç döllendiyse. çünkü ateş kafamı karıştırdı.

Sperm olmayan hiç bir sıvı döllenme yeteceğiz olmaz ama şu var döllenme kalite duyarlılığı var bedenimizin kimyasal gebelikler neden yaşanıyor eğer ki büyüme yeteceğiz yoksa döllenen hücrenin yani bölünme yeteneği tutunmaya çalışırken başarısız olduğundan vücut atıyor yada dış gebelik unsurları ama şimdi bunları düşünüp yorma kendini en iyisi bekle zaman en güzel çözüm test tekrarla kendini şımart ne bileyim bul bir şeyler eğlendir kendini orada bir çizgi var değeri düşük kendi minnacık zaman gösterecek o arkadaşın hayatta devam mi tamam mi dediğini o bir hücre şimdi vücudumuz güzel bir mekanizma en güzelini istiyor haliyle şimdi kendini şımartma zamanı

Ben hala kendimi çok çok enerjik hissediyorum zaten modum iyi merak etme kuzum ama yine de bu güzel sözlerin için çooook teşekkür ederim. Dizlerim karnım çok sızlıyor bikaç güne görürüz nedir ne değildir.

Kuzum artabilir ki şu an zaten çok silik testte... İnşallah gelmez kırmızılar bu aşamadan sonra hızla artacak zaten eğer varsa
İşte işin en zor kısmı var mı yok mu beklemece kısmı :) adet mi gebelik mi bekle dur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…