Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kuzum ben adet oldum bugün 5 gün geciktim sadece bugünse adet oldum hayırlısı olsun Eylül ayindayim ins güzel haberler alırım hem kendimden hem herkesten sizide takioteyim kizceler hep şuanda olacaksınız sağlıcakla kucaklayıp hemiiiiii

Benim de sabah predictor early yaptım negatif çıktı. Olsa çıkardı diye düşünüyorum. Mayıs sonunda Yasmini bıraktım 3 ayı geçti. İlk aylarda 28 de bir oldum 3 kez falan. Geçen ay amip olmuştum ilaç çok aldım. 24 te bir oldum. Bugün döngümün 24. günü. Aslında benim normal döngüm 22 de bir falan. neye göre bekleyeceğimi bilmiyorum ama ateşim de düşmedi daha 36.5. adet ateşim 36.2 oluyor genelde , cok sık acıkıyorum arada hafif kasık sancısı geliyor ama var gibi yok gibi bişey. Dün de önceki geceden gelen geçen bir migren atağım oldu İşin ilginci kendimi oldukça da enerjik hissediyorum :) yine geldi mi gelecek mi stresi bastı. Gelecekse gelsin (mümkünse gelmesin tabii :) )

Hamileyken kendinizi enerjik değil yorgun bitkin hissedersiniz ben daha 4.haftadayım ama uzandığım her yerde uyuyorum

İki oğlum var ellerinizden öper. İlkinde yerlere yapıştım uykudan, kafamı koymadan bile uyuyabilirdim ve aşırı mutluydum. İkinci gebeliğimde uyku deli deli olmadı hiç, ama çok sinirliydim. Hatta 2. de tek dikkatimi çeken göğüs uçlarım karıncalanır gibi sızlıyordu. bir de ikisinde de kahve kokusu-tadı kekremsi gelmişti. içimi kaldırmıştı. 1. de ne bulsam yedim , 2. de acıkmadım nerdeyse :) yani demem o ki her gebelik bir olmuyor. bikaç güne görürüz bakalım nedir ne değildir.
Hamileyken kendinizi enerjik değil yorgun bitkin hissedersiniz ben daha 4.haftadayım ama uzandığım her yerde uyuyorum

İşin en kötü tarafı adet belirtileri ile gebelik berlitileri cok benziyor. Hani her adet öncesi bir hafta önceden gazman olurdum ben, şimdi hiç yok. Gaz da gebelik belirtilerinden mesela ama ben her adette beter olurum gazdan. Anlaması çok zor.

Doğru. Her bünyede farklı oluyor.

Ben adet olacağım sanırım bikaç güne... Klima üstüme vurdukça kasıklarım yokladı tatlı tatlı hayırlısını versin Rabbim

Kuzum hemen mı cıktı çizgi yine çıkmış çünkü
Birde bugün doktor gittim haftaya muayene edecek dedi ki eğer bebek varsa çok miniktir göremeyiz idrar tahlilinde çıkmaz ztn dedi haftaya gel dedi.teste baktı gebelik olabilir dedi.ama testi aldığım sayfa gebelik yok dedi hayırlısı beklemekten başla çare yok yani

Bence doktordan iyi bilemezler kuzum bencede var gibi yüreğini ferah tut dualarım seninle inşallah haftaya güzel haberini verirsin❤❤❤❤

merhaba kızlar.
mfk ile ilgili yazılar ararken sizin sayfanıza denk geldim ve bir kaç sayfayı okudum çok samimi buldum yazışmalarınızı sessiz takip etmektense ben de aranıza katılmak istedim. beni de aranıza alırsanız çok sevinirim :)

Hoş geldin canımmmmm Her şey gönlünce olsun senin de

Bence doktordan iyi bilemezler kuzum bencede var gibi yüreğini ferah tut dualarım seninle inşallah haftaya güzel haberini verirsin❤❤❤❤
İnşallah akşamları ateş basıyor ağzım yüzüm uçuk oldu bağışıklığımda düştü olabilir gibi de olmaya da bilir bakalım hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…