Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Aynen gazman gibi gezerdım bende de ne tık var ne dık var hiç bişi yok negatıf cıktı testım valla haftaya dıyetısyene baslıcam su adet gelsın artık da

Bende kasık ağrıları gelip gidiyor ama gaz sifir sifir sifir evde bibtest daha vardı sinirlendim akşam onu da yaptım tabiiki kocaman bir tek çizgi
Aynen gazman gibi gezerdım bende de ne tık var ne dık var hiç bişi yok negatıf cıktı testım valla haftaya dıyetısyene baslıcam su adet gelsın artık da

bende öyleyim aşırı yorgun ve uykusuz geceleride çok zor uyuyorum
Ben de öyle. Gece uyuduğum uykudan erkenden uyanıyorum tuvalet ihtiyacı için. Normalde 10 saat bile uyusam bi kez olsun kalkmazdım ama sabaha karşı şimdi zorluyor kalkmazsam da uyuyamıyorum.

Ben de öyle. Gece uyuduğum uykudan erkenden uyanıyorum tuvalet ihtiyacı için. Normalde 10 saat bile uyusam bi kez olsun kalkmazdım ama sabaha karşı şimdi zorluyor kalkmazsam da uyuyamıyorum.
Aynen öyle valla kuzum tuvalet ihtiyacı i in uyanıyorum öyle bir zorluyo ki saatlerce tutmuşum gibi zorla daldigım uykudan uyandiriyor

İnşallah akşamları ateş basıyor ağzım yüzüm uçuk oldu bağışıklığımda düştü olabilir gibi de olmaya da bilir bakalım hayırlısı
Ben de yeni hamile olduğumu öğrendim ilk defa dudaklarımda uçuk çıktı bence siz de hamilesiniz testinizi de gördüm.

Ben de yeni hamile olduğumu öğrendim ilk defa dudaklarımda uçuk çıktı bence siz de hamilesiniz testinizi de gördüm.
Bugün sabah farklı bir markayla yaptım hiç bir şey çıkmadı önceki gün yaptığım testlerimde iyiydi ama hepsi toplayıp attım artık heralde tutunamadı

Hangi test neyi algılıyor bir bilsek de ona göre alsak kızlar yaa bilgisi olan var mıdır Ben en son mirateck sipariş verdim

Canım ben adet oldum hatta son günüm senin son durumun nedir

Arkadaslar merhaba agustos listesinde vardim ama bir turlu adet olamadim:) 12 gun gecikti ve yaptigim testler hep negatifti. Biraz once artimed yaptim 2 dk icinde silik cikti. Bu kadar gec belli olmasi beni yine olumsuzluklara itti.sevinemedim sagliksizdir diye nedense daha once bos gebelik gecirdigimden. Testime bakar misiniz ben hayal gormuyorum degil mi

Eklentiler

• 20220906_163828.jpg
    41,3 KB · Görüntüleme: 50
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…