Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

pcos mu var sizde

Kızlar bir şey danışacağım, dün ovülasyon testinde pik görmüştüm bugün de koyu hala t çizgisi normal midir böyle bi şey yaşayan oldu mu aranızda, bir de her gün ilişkinin bir zararı var mıdır sizce hamile kalmaya çalışırken yoksa en azından gün aşırı mı olmalı sperm sayısında bi problem yok

Beni de ekler misiniz 1 Ağustos

Kızlar yorum yapabilecek yok mu

Kızlar selam hayırlı olsun yeni ayınız henüz dahil olmadım buraya günüm geçti ama testler negatif dün doktor hsg önerdi aranızda çekilen var mı anestezisiz çok mu acıyor özel de mi çekilsem acaba anestezili yok devlette

İlk gebeliğimde her gün ilişiki ile hamile kaldım ve bu şekilde çok kalan var test hala koyuysa değerlendirin.

Ben de merak ediyorum bunu çünkü pik görene kadar ilişkiye devam ediyoruz e bide pik olduğunda yapıyoruz sanki ilişki çok sık oluyor gibi bu durumda kalitesiz sperm olabilir gibi
Ya aslında yabancı kaynaklarda genelde fark etmiyor diyo sperm kalitesi bir sorun yoksa sperm sayısında falan ama ben de bilemiyorum tabi doktor yorumu almadım hiç bu konuda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…