Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Aynen öyle doktor banada 3 haftalık dedi söyledik sonra kimyasala döndü en güzeli içimizde tutmak

Merhaba arkadaşlar acaba hamilemiyim yardımcı olur musunuz bir hafta önce kan testinde çıkmadı bugün yaptığım kaset test böyle çıktı şaşkınım
Test bozuk değilse hamilesin canım baya net bir çizgi çünkü kuruma çizgisi olması imkansız yarın mutlaka kan ver baya net olduğu için %100 çıkar zaten varsa gebelik

Canım aynı durumu geçenler de B bshk1993 yaşadı hepimize umut oldu olabilecek birşey yani bence sen yarın kan ver yada tekrar bir test daha yap sabah ilk idrarla inşallah hayırlı haberler verirsin bize

Kızlar nabersinizzz
Ben biraz ihmal ettim buraları yoğunluktan yumurtlamayı gördüm 7sinde yani pazar günü üç günü de değerlendirdim . Ama yumurtlamadan beri beyaz bi akıntım var halbuki bi gün sürdü yumurtlama . Bilgisi olan varmı bu konuda . Sizde durumlar nasıl yokmu hamiş falan

Bak canım hatta mesajı bu ❤ o yüzden umudunu hiç bir zaman kaybetme hemen yarın kan ver inşallah gebesindir Kullanicic

İyi geceler kızlar ilk defa içimi dökmek istedim bu gece ilk defa eşimle çocuk mevzusunu konuştuk biz 2013 yılından beri birlikteyiz 2021 yılından beride evliyiz biraz zor oldu evlenmsmiz ailevi sebepler maddi imkansızlık falan filan ama ben ilk defa eşimde birine ait hissettim kendimi 2018 yılında nişanlandık 2019 yılında hamile olduğumu öğrendim ama bazı sebeplerden dolayı evli olmadığımız için ağlaya ağlaya kürtaj olmak zorunda kaldım. Yıl 2022 ben o zamanki kişiyle şuan evliyim ilk defa bu gece bizim neden çocuğumuz olmuyor diye soru bana ilk defa bu kadar çok yandı içim ilk defa bu kadar çok üzüldüm ama eşimi çok iyi tanıyorum nasıl merhametli bir insan olduğunu çok iyi biliyorum o zamanlar kürtaj olmayı ben istemiştim ona kalsaydı bunu yaptırmayacağınıda çok iyi biliyorum bu akşam ki konuşmamızda sorun sendede olsa bendede olsa ben hep yanındayım sen olsaydında böyle düşünürdün evlat edinilmeyi bekleyen yüzlerce çocuk var olmazsada evlat ediniriz dediğinde bana olan sevgisini birkez daha anladım. Ama benim atlatamadığım bir konu var “kürtaj” şuan bunları yazarken bile tir tir titreyerek yazıyorum ben bunu böyle olmasını o bebeği yok etmeyi hiç ama hiç istemezdim cahillikmi dersiniz ne dersiniz bilmiyorum herşeyide hak ettiğimi düşünüyorum ama o ladar pişmanımki size bunu anlatamam sürekli tövbe ediyorum ama bu yaptığımın ( yaptığımızın ) savunulur bir tarafı olmadığını düşünüyorum. Allahtan tek istediğim bizi beni afffemesi. Bunu neden buraya yazdım bilmiyorum ama yıllarca bunun yükünü taşıdım ilk defa birine birilerine iç döktüm bu beni yükümü asla hafifletmiyor ben yıllarca bu sepebten anksiyeteler yaşadım şuandada düşündüğüm ben bunu yaptım allahta bana o duyguyu yaşatmıyor ben anne olmayacağım düşüncesi o kadar zor bir durumdayım ki bunu kimse nasıl anlatsam bilemiyorum hep dua ediyor tövbe ediyorjm allah beni , bizi affetsin bu anlattıklarımda bu foruma giren herkese bi ders olsun ne olursa olsun ne şartlarda olursa olsun hiç bir cana kıymayın pişmanlığı o vicdan yükü çok ağır oluyor

Belki ikiz gebeliktir ikizde çok daha fazla ve hızlı bir yükseliş oluyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…