Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Evet canım bu defa bende gördüm bat ne zaman

Ya kafam kalınlaşmış ikna olmuyor oyalanmıyor meditasyonlara üye oldum falan hiç bir işe yaramıyor insanlar nasl güçlü oluyor çok özeniyorum
Açıkçası bende çok özeniyorum bende sabırsız davranıyorum test yapmak için ama yine de kendimi oyalamaya çalışıyorum. Mesela kitap okuyabilirsin canım yada güzel bir diziye başlayabilirsin yada puzzle felan İnan ki hepsi çok iyi gelecek seni rahatlatacaktır ayrıca stres en kötü şey bu hamile kalabilme dönemi için

aynı testten ara ara tam 3 tane yaptım hep benimde sonradan hep 2.çizgi çıktı fakat kuruma çizgisisymiş bende çizgi gördüm fakat inşallah hamilelik çizgisidir seninkii
Evet bende okudum bu şekilde yapıyormuş bu test ilk defa kullandım bende bu testi.Hayirlisi artık yarın başka bir test ile yaparım.İnşallah en yakın zamanda güzel sonuçlar alırız hepimiz

Öyle Vala şimdi bir dizi açtım ama tlfu bırakamıyorum

Ayyy işte bende şimdi o başladı
Başlıyor çünkü biliyorum burda ki kızlardan kendimden ondan kurtulmanın tek bir yönetimi var evde fazladan bulundurmamak hatta hiç bulundurmamak lazım olunca 1 tane almak sadece yoksa içeride onun durması beni rahatsız ediyor sanki yapmak istiyorum eminim herkes öyledir

Aaa daha baya var ona rağmen çıktıysa çok iyi sen bi kaç gün sonra aynı marka yine yap bence canım inşallah vardır

Aaa daha baya var ona rağmen çıktıysa çok iyi sen bi kaç gün sonra aynı marka yine yap bence canım inşallah vardır
Evet kuzum hani bu testten şikayetçi olan baya var ama abimin eşide bununla öğrenmişti bide ben geçen ayda bu testten kullandım asla minnacık bile çizgi yoktu hatta kaset testlerimde kuruma çizgisi cıkmıstı ama bunda cıkmamıştı oğlumdada ben 6 gün kala erken gebelik testi yapmıştım oda baya silikti belki ben bunda 6 gün kala yapsam daha kolay gözükürdü ama dürttüler sabah sabah bide ilk idrarım değildi ben sabah 7de idrarımı yaptım testi saat 11:15de yaptım inşallah doğrudur kuzum bakalım 3 gün sonra falan belki tekrarlarım belkide tekrarlamam süpriz olur duruma göre bakcam

aynen canım benimde 2. gebeliğim daha öncekinde böyle bişey olmamıştı, bence sende test yap bi bak sanki belirti gibi seninkiler de
Daha erken canım 17-18 en geç 19 agustosta regl olmam gerekiyor yani en az bir haftam var. Beklemem gerek senin belirtiler ne zaman başlamıştı şimdi iki günün var sanırım bat için

Hangi testti canım bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…