Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Merhaba az önce baktım da gecen gün attığınız testte bende hafif çizgi gördüm. Tekrar test yaptnz mi . Yada adetinz geçti bence direk kan verin
Yaptim canim bugun tekrar. Negatif. O attigim testteki cizgi beyaz gibiydi zaten hafif pembelik falan da olmasi gerekiyor. Gec yumurtluyorsam adetim de gec gelicek gibi gorunuyor. Bilemiyorum bende

Yaptim canim bugun tekrar. Negatif. O attigim testteki cizgi beyaz gibiydi zaten hafif pembelik falan da olmasi gerekiyor. Gec yumurtluyorsam adetim de gec gelicek gibi gorunuyor. Bilemiyorum bende
Yani cok netti bugun yaptigim test cizgi yoktu o yuzden kan vermeyi dusunmuyorum suan

ayaklarımı kaldırıp bel atlına yastık alıp sabaha kadar yatıyorum sabah duş alıyorum düşün yani aylardır böyle yapıyorum ama işte bilemedim
Yaa bende böyle yapıyorum 2 ay denedik negatif bu 3. Ay inşallah bu ay tutar
Kaç yaşındasınız doktora gorundunuz mu esinizle beraber

Aslinda bu ilk ay martta bos gebelik gecirdim kurtaj oldum sonra 3 ay korundum. Bos gebelikten oncede 5ay denemistik.tam oldu derken maalesef hüsranla bitti yasim 33 o yuzden biraz korkuyorum
Yaa geçmiş olsun hamile kalmak ne kadar zormuş bilsem daha önce denemeye başlardım

Canım cok da tutmamak lazımmıs 2 saate bosaltmak lazımmıs enfeksiyon olabiliyormuş cnku
Bişey soracağım siz uzanırken içinizden su gibi sıvı geliyor mu bı anda ?
Bu ay eşim bosaldiktan sonra resmen içimden su geldi şaşırdım neden acaba normalde biraz yoğun kivam olmalıydı sanki

Tuhaf tuhaf olaylar yasar olduk ya benim bugün tek taraflı ağrım var yumurtlamayi geçmiş olmam lazim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…