Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kızlar selam ovulasyon testine bı bakabilir misiniz kafam karıştı baya , testi yaparken sıvı alımına vs dikkat ederek yaptım , 30 temmuzda da akıntım da değişiklik oldu ve şu bı kaç gündür çok kasik ağrım var özellikle sağ kasigim çok agriyo ve akıntım da yine değişti ben 30 temmuzda da ve 8 Ağustos tada yumurtlama olarak yorumladım ama tam anlayamadim ilk defa bu ay yapıyorum , son resimdeki testi yaptıktan 10 dk sonra falan çektim

Eklentiler

• IMG_20220809_193625.jpg
    65,5 KB · Görüntüleme: 65
  • IMG_20220809_193701.jpg
    58,7 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_20220809_195926.jpg
    44,5 KB · Görüntüleme: 63
Selam. 30unda yumurtlama görmüşsün 8inde ise ya bidaha yumurtladin ya da gebe olabilirsin. Gebelik testi yaptın mı ?

Haklısın yarın kendimi kasmamaya çalışacağım

Kızlar bat 4 gün geçti hala adet olacak gibi değilim. Arada beyaz kıvamlı akıntı geliyor o kadar
Canım benim de ayni 5 gün geçti beyaz akıntı çamaşırım da kalıyor krem peynir gibi sirt ağrım haksızlık uykum geliyor kasiklarima arada kramp giriyor ama 10 gün olmasını bekliyorum 4 ay önce kimyasal gebelik yaşadım korkuyorum

Gebe olabilirsin canim bende bu şekilde öğrendim

Ayy çatlayacağı gün mü yeniyordu ben bugün yedim 2 tane. Ovulasyon testi de yapmıyorum daha yumurtlama zamanım değil diye biliyorum. Ben en iyisi lh testi alayım

Ayy çatlayacağı gün mü yeniyordu ben bugün yedim 2 tane. Ovulasyon testi de yapmıyorum daha yumurtlama zamanım değil diye biliyorum. Ben en iyisi lh testi alayım
Daha önce yeniyordur ya ben bugün içtim ama bir bardak suyla etkisi olur mu sanmıyorum zeytinyağlı inciri adet oldugum günden beri düzenli yedim ama. Eşime de keçiboynuzu kürü yaptım.

Arkadaşlar merhaba. Bat 16 Ağustos. Bu ay eşimle bebek sahibi olmak için efor sarf ettik. Bende AMH düşüklüğü de çıkınca (0.87). Bugün sabahtan beri kuyruk sokumumda yoğunluk olmak üzere bir bel ağrısı başladı ki anlatamam. Hala ağrıyor. Kasıklarımda hafif bir ağrı da vardı arada hissettiren. Kasık ağrım geçti gibi. son 2 saattir falan göbek deliğimin 4 parmak altı paralel bir çizgi şeklinde ağrıyor. Uyuyamıyorum bile. Bel ağrım hala devam ediyor. Neden olabilir bilen var mı?

Canım kendi fikrimce söyleyeyim 30 temmuzdaki yumurtlama değil lh yüksekliği gibi duruyor fakat en son yaptığın test tam yumurtlama

Günaydın kızlar bı çizgi var gibi olabilir mi sizce
Tebrikler çizgi var canım sanırım artimed marka testiniz bendekide öyle ve ben 12 gün kala falan yaptıgım icin çizgi falan cıkmadı haliyle sende cıkmıs yani herkeste cıksa bendede çıkardı ama muhtemelen değer düşüktür şuan silik cıktığı icin birkaç gün evde takip et yeterli testin varsa

Teşekkür ederim canım inşallah hatali değildir ya ben aslında erken gebelik istemistim de bunu vermiş döngüm 27-31 gün aralığında bugün 26. günüm testte 5-10 dakika arası diyor tahiminime göre 5-6 dakika içinde çizgi vardı

Canım döngüm 27-31 gün aralığında bugün 26. günüm Test arti med hatalı olabilir mi diyorum şuan çünkü ilk defa böyle bişey yaşıyorum
Yani tahmini 1 5 gün var adetine. Zaten silik çizgi başlarda olduğu için henüz. Valla ben kendi testim içinde korkmuştum acaba yalancı pozitif mi diye çünkü bazılarının başına gelmiş. Ama ben ne zaman yapsam hep negatif çıktı. İlk defa bu ay çift çizgi çıktı ondada beta değerim 129 çıktı. Yani bence testinde sıkıntı yok. İnşallah yani yoktur.

İnşallah canım bence testte hata yok gibi ama kan testinde kesin sonuç alırsınız kan için bence birkaç gün daha bekle çünkü erken öğrendiğin zaman sık sık kan vermek zorunda kalırsın canım ben oğlumda yaşadım bunu acele edip adete 4 gün kala vermiştim kan 34le öğrendiğim icinde doktor 3 kere falan kan istedi kalp atışını beklemekte zaman aldı haliyle erken oldugu icin en iyisi geç öğrenmek naçizane fikrim

Son düzenleme:
Ayy inşallah Haklısın canım pazara kadar beklemeyi düşünüyorum bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…