Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Benim adetimin 21. Günü progesteron değerim 23.1 çıktı bu değere bakıp gebelik olma ihtimali var diyebilir miyiz?

Yani çok keyifli bir işlem değil ama kendimi sıkmamaya kasmamaya çalışıyorum. Sıkarsam hem daha çok acır hem de hekimin işi zorlaşır gibi geliyor. Rahat bırakmaya çalışıyorum. Rahat bırakınca daha hızlı bir şekilde biter gibime geliyor.

Sağol canım
Allah herkesin gönlüne göre versin

Ee kızlar yarın test yapacak olan var mı? Gebelerin sayısı git gide artıyor. Şöyle zamanı gelenler testleri patlatsın da ortalık alev alsın.

Kızlar ateş ölçümü hakkında bi kaç yerde yazı okudum ama tam hatırlamıyorum. Hamile birinin ateşi kaç oluyo bileniniz var mı?

Merhaba kızlar, ovülasyon testinde koyu çizgi olduğunu düşünüyorum. Bir bakar mısınız ?

Eklentiler

• 1A694C68-3737-457B-AED6-1D3169762EC7.jpeg
    76,2 KB · Görüntüleme: 84
Merhaba adetime 7 gün kala kan testi yaptm negatif çıktı hamile değilim gibi ama yinede afeti bekleyecem ama etkisi olduğuma inanıyorum yumurtlama günü çok sancım vardı hamile kalmazsaö devam edecem çünkü 2 hafta tek kullanmıştım
Merhaba poleni nasıl tüketiyorsunuz faydasını gördünüz mü acaba
Ap

Ee kızlar yarın test yapacak olan var mı? Gebelerin sayısı git gide artıyor. Şöyle zamanı gelenler testleri patlatsın da ortalık alev alsın.
Bende yarın erken gebelik testi yapıcam bakalım bat 14ü biraz kasıklarımda batma var bir kaç günden belli bel ağrısıda var gibi ama psikolojiktir falan diye umutlanmamaya çalışıyorumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…