Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kızz bizde tatile gidicez sen ne zöaann cektırdın aaaaa dusuk mu aksıne herkes deneyşn hemen diyor herkes hsg den sonra kalmıs kimden duysam

2 gün önceki değerin kaçtı canım yani kaçtan 185e çıkmış. Bende yarın beta vercem sonra beklenilen gibi bir artış olursa öyle hemen doktora gitmeyi düşünmüyorum kese göreceğim zaman giderim. Kafaya takmak istemiyorum bi şeyleri ya. Mesela sana niye yarın beta ver dedi ki

5 agustosta 50 idi beta. 8 ağustosta 185 Progesteron biraz düşük olduğu için sağlıklı mı değil mi artışı takip etmemiz gerekiyor dedi.

Ben iyiki gitmişim progestan başladı Allahtan.

3 agustosta da 16 idi. Artışlar güzel dedi cok erken öğrenmişim cok yeni bir gebelik dedi de bakalım tutunur inşallah

5 agustosta 50 idi beta. 8 ağustosta 185 Progesteron biraz düşük olduğu için sağlıklı mı değil mi artışı takip etmemiz gerekiyor dedi.
Gayet iyi bir artış. Anladım bakalım hakkımızda hayırlısı inşallah sağlıkla ilerler bu süreç. Henüz yolun başındayız o yüzden daha var mı yok mu onu bile kestiremiyoruz. 8 ağustosta yani dün benimde 129 çıktı bende yarın sabah tekrar vercem artışa bakmak için.

Güzel haberlerini bekliyorum

3 agustosta da 16 idi. Artışlar güzel dedi cok erken öğrenmişim cok yeni bir gebelik dedi de bakalım tutunur inşallah
Çok yeni bir gebelik mi. Biz nerdeyse elimizde olsa ilişki ertesi günü bile beta baktıracaz hocam deseydin. Çatlıyoruz burda öğrencez tabi erkenden ne yapalım 3 aylık olunca mı öğrenelim

Çok yeni bir gebelik mi. Biz nerdeyse elimizde olsa ilişki ertesi günü bile beta baktıracaz hocam deseydin. Çatlıyoruz burda öğrencez tabi erkenden ne yapalım 3 aylık olunca mı öğrenelim
Dedim ki ovulasyonla takip ettim hocam yumurtlamami 10 gün sonra pozitifi gördüm diyoki ooo sen baya biliyorsun bu isi alcaksin meslegi elimizden ahhdhaha dedim estağfurullah hocam sözde bekleyecektim test günüm yarındı gecen hafta çarşamba öğrendim

Canım benim çok sevindim inşallah sağlıkla ilerler beta değerin ve sağlıkla da kucağına aşmak bası olur. benim de adetim 33-35-37 günlerde olabiliyor çok düzeni yok ilk çocuğuma gebe kalmaya çalışırken de 40 ları bile gördüğüm oluyordu. Hiçbir doktor sende pko var demedi ama bence bu pko diyorum kendime ben de. 16. Ayda oldu ilk çocuğum şimdi 4 yaşında çok şükür rabbim isteyen herkese versin ben de kardeşi olsun istiyorum.

Ahahhaha ovulasyon baktın diye mesleği elimizden alcan mı dedi. O zaman kk'nün yarısından fazlası kadın doğum uzmanı

Amin inşallah Allah hepimize gönlündeki nasip etsin olursa benimde ilk olacak hayırlısı ile olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…