Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Ovulasyon testine devam
Kızlar bu gün değerlendirme olsun öu sizce
2 gün ara oldu
Ama pik yok daha
image.jpg

Ovulasyon testine devam
Kızlar bu gün değerlendirme olsun öu sizce
2 gün ara oldu
Ama pik yok daha Eki Görüntüle 3110425
Ben de bu ay ov. testi ile takibe. başladım 17. gün pik gördüm. Pikten önce Çok arada kaldım dinlenip değerlendirme konusunda ama. normal rutinde devam etmeye karar verdik eşimle. Eşinle ilişki konusunda problem yoksa akışa uymalısınız diye düşünüyorum ama zaten kısıtlı ilişki rutininiz varsa pike daha yakın zamanda değerlendirebilirsiniz bence.
aslında herkese göre değişen bir konu, döngüleriniz kaç günde bir?

Ben de bu ay ov. testi ile takibe. başladım 17. gün pik gördüm. Pikten önce Çok arada kaldım dinlenip değerlendirme konusunda ama. normal rutinde devam etmeye karar verdik eşimle. Eşinle ilişki konusunda problem yoksa akışa uymalısınız diye düşünüyorum ama zaten kısıtlı ilişki rutininiz varsa pike daha yakın zamanda değerlendirebilirsiniz bence.
aslında herkese göre değişen bir konu, döngüleriniz kaç günde bir?
Biz aslında canımız ne zaman isterse yapıyoruz da
Ben geçen ay yumurtlamayı kaçırıp iki fon sonra değerlendirme yaptım tutmadı
Bu ay ondan önce de sperm depolamak adına denemek istiyorum her 2 gün aslında
Döngüm 28 gün ancak gecen ay 23 gün sonra adet oldum (02.08 de ) ve 10cu döngü günümde yumurtlama olmustı
Bu ay kaçırmak istemem
Bugün hatta 8. Gün ve hala bir şey yok
Gecen ay bu günlerde pike çok yakındım

Biz aslında canımız ne zaman isterse yapıyoruz da
Ben geçen ay yumurtlamayı kaçırıp iki fon sonra değerlendirme yaptım tutmadı
Bu ay ondan önce de sperm depolamak adına denemek istiyorum her 2 gün aslında
Döngüm 28 gün ancak gecen ay 23 gün sonra adet oldum (02.08 de ) ve 10cu döngü günümde yumurtlama olmustı
Bu ay kaçırmak istemem
Bugün hatta 8. Gün ve hala bir şey yok
Gecen ay bu günlerde pike çok yakındım
10. günde yumurtlama olduysa (bugun 8. gününüz sanırım) bence değerlendirin. İlişki konusunda problem yoksa zaten pik gördüğünüz gün ve sonraki 3 günü de değerlendirirsiniz, sonra güzel haberi alırız inşalah

10. günde yumurtlama olduysa (bugun 8. gününüz sanırım) bence değerlendirin. İlişki konusunda problem yoksa zaten pik gördüğünüz gün ve sonraki 3 günü de değerlendirirsiniz, sonra güzel haberi alırız inşalah
Tmm canım
Benim gönlümde bir şey var umarım linçlnemem ama kız çok istiyorum
Ondan yumurtlamadan önce kız tutabilirmiş
Tabi yüzde 50 şans var ama olsun
Önceden çalışmak iyimiş 🥰

Kızlar herkese merhaba ☺️ Listede bende varım bir şey merak ettim sormak istiyorum cevap verirseniz sevinirim🙏🏻 Adetime 1 hafta var, normalde akıntısı olan biri değilim. Progestan kullanıyorum onun akıntısını biliyorum böyle beyaz kalıntı gibi dökülüyor. Ama bn çok özür diliyerek farkettiğim akıntı şu şekilde iç çamaşırımda sarı gibi gözüküyor parmagıma aldığımda beyaz süt kesiği gibi ve düzenli bişekilde geliyor bu akıntı arada şeffafda geliyor. Şimdi hamilelik bekirtilerinde buda var mı araştırıyorum sizede sormak isterim? Bebek denemelerinde oldugum için ve daha önce basıma gelmediği için merak ettim. Birde başka belirti olarak sayarsak sağ kasığım özellikle çok ağrıyor ve sağ bacağım ağrıyor🤔 bugünde bunu farkettim. Çok uzun oldu kusura bakmayın 🙏🏻
Benim ilk gebeliğimde 16 ay olmamıştı sebepsiz yere. Son ay doktor dostinex ile birlikte Progestan vermişti. O ay hamile kaldım. Progestan kullandığım için mi yoksa hamilelik belirtis olduğu için mi bilmiyorum ama aynen o şekilde akıntım olmuştu. Ama çok fazlaydı hatta tuvalete koşuyordum adet oldum diye bir bakıyordum adet değil sarı akıntı. Adetime çok yakın günlerde özellikle bir gece öyle bir geldi ki afedersin altıma mı yaptım demiştim koşmuştum bir baktım yine bu akıntı. Sonra pozitif görüp havalara uçmuştum Allahımmmmm inşallah sende de vardır amin

Tmm canım
Benim gönlümde bir şey var umarım linçlnemem ama kız çok istiyorum
Ondan yumurtlamadan önce kız tutabilirmiş
Tabi yüzde 50 şans var ama olsun
Önceden çalışmak iyimiş 🥰
neden linçlenesin :)
biz de öncelikle sağlıklı olmasını sora da kız olamsını istiyoruz. Benim ilk evliliğimden bir kızım var , eşimin ilk evliliğinden 2 oğlu 1 kızı var :)
Rabbim gönlümüze göre versin inşallah

neden linçlenesin :)
biz de öncelikle sağlıklı olmasını sora da kız olamsını istiyoruz. Benim ilk evliliğimden bir kızım var , eşimin ilk evliliğinden 2 oğlu 1 kızı var :)
Rabbim gönlümüze göre versin inşallah
Tabikide Sağlık o önce geliyor
Ama gönlümdekini rabbim hayrına kılsın ❤️
İnşallah bi olsun da cinsiyeti hiç önemli değil ☺️

Canım ben adet biten günü değerlendirdim
Şimdi de bugün 2 gün oldu ilişki olmayalı
Ovulasyon a dün başladım henüz bir şey yok daha
Bendeki tek sorun akıntım hep aynı hep krem gibi ama kuru
Bide sigarayı azaltamadım yapamıyorum
3-2 dedin de eğer yumurtlama varsa sence o ritimi bozmalı mıyım.
Bide mesela yumurtlamadan önce yumurtlama olımca ve sonraki günü ilişki yapın diyorlar da onu yapsam mı sence
KB biraz uzun oldu
hiç sorun değil kuzum valla sigara konusunda ben hiç kullanmadım ama etkileri çok oluyor diyorlar ama içenleride görüyorum hemen hamile kalan çok oluyor valla. ovulasyonla takip ediyorsan canım akıntını yorumlarsın yüksek ihtimalle yumurtalama zamanlarını falan 3-2 denerken mesela yumurtlamayı gördün hemen bence boz ben bozacağım çünkü önemli olan yumurtlamayı ve çatlamayı denk getirmek. benimde bitsin hemen başlayacağım inşallah :) geçen ay tuttuğunda ben özellikle hatta sadece o yumurtlama haftasını değerlendirmiştim olmuştu bakalım bu ay görelim

Kuzum buradayım görüyorum hepinizi cumartesi hsg cektırdım bacım neler neler temiz cıktı carsmaba sımır var sen naptın varmı bişiler
yok yavrum ya bende en son HSG çektirdim doktorum 1 ay dinlenmemi söyledi düşük riski oluyor HSG den sonra diye şimdi 1 hafta 10 güne kadar adet olucam ondan sonra başlicaz şu tatile bi gidip gelemde çok iyi oldu bu 1 aylık ara yaa gençleştim resmen ahahhaa

Sağol canım 🤍 kalp atışlarını duyana kadar hep diken üstündeyim. Erken öğrenmenin dezavantajları 🤦🏻‍♀️
Canım biz senle tahmini aynı zamanlarda hamiş kaldık. Gerçi benim daha kesin değil yarın 2. Betayı verecem. Duruma göre güzel bi artışın olursa ne zaman gideyim doktora kese için oğlumun üstünden 5 yıl geçti unutmuşum hep bu süreçleri. 10 güne kese gözükür mü

Canım biz senle tahmini aynı zamanlarda hamiş kaldık. Gerçi benim daha kesin değil yarın 2. Betayı verecem. Duruma göre güzel bi artışın olursa ne zaman gideyim doktora kese için oğlumun üstünden 5 yıl geçti unutmuşum hep bu süreçleri. 10 güne kese gözükür mü
Valla bende unutmuşum inan benimde 5 yıl geçti 🙈 bana doktorum dönüş yapsın söylerim sana sende o civarlarda gidersen gözükür kese

Benim ilk gebeliğimde 16 ay olmamıştı sebepsiz yere. Son ay doktor dostinex ile birlikte Progestan vermişti. O ay hamile kaldım. Progestan kullandığım için mi yoksa hamilelik belirtis olduğu için mi bilmiyorum ama aynen o şekilde akıntım olmuştu. Ama çok fazlaydı hatta tuvalete koşuyordum adet oldum diye bir bakıyordum adet değil sarı akıntı. Adetime çok yakın günlerde özellikle bir gece öyle bir geldi ki afedersin altıma mı yaptım demiştim koşmuştum bir baktım yine bu akıntı. Sonra pozitif görüp havalara uçmuştum Allahımmmmm inşallah sende de vardır amin
Amin canım akıntım sonlara doğru azaldı benim 😣😒 oyüzden hiç umudum yok. Senin adına çok sevindim. Bende pcos var ondan olmuyor bebeğim 😔

Amin canım akıntım sonlara doğru azaldı benim 😣😒 oyüzden hiç umudum yok. Senin adına çok sevindim. Bende pcos var ondan olmuyor bebeğim 😔
Şimdi 4 yaşında. Kardeşi olsun istiyoruz şimdi de. Benim de adetim hep düzensiz 33-35-37 günlerde oluyorum. O yüzden stres oluyorum. Bu ay nasıl olacak merak ediyorum. Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın olur inşallah yüreğini ferah tut

Valla bende unutmuşum inan benimde 5 yıl geçti 🙈 bana doktorum dönüş yapsın söylerim sana sende o civarlarda gidersen gözükür kese
Tamam çok sağol. Benim bide doktor araştırmam gerek daha. Devlet hastanesinde çalışıyorum ama düzenli doktor yok bizim ilçede. Zaten özelde birini bulmak istiyorum devlette malesef 5 dakika bile muayene süresi yok :KK43: inşallah süreç pozitif ilerler hepimiz adına.

Kızlar merhaba. Bi konuda görüşünüzü almak isterim. Alttan muayene olunca siz de geriliyor musunuz yoksa gerçekten rahat mısınız? Bana ne zaman yapılsa kendimi bi kasıyorum rahatsız oluyorum geçenlerde doktor , biraz vajinismus mu var dedi bişey diyemedim. Bu kasılmalar gayet normal değil mi ?
Canım ne sıklıkla Dr gittiginle alakalı olabilir ben beş yıldır ayda iki kez Dr gittiğim için kasılma yaşamıyorum

Evet canım dün doktordaydım rahim kalınlaşmış gebeliğe hazırlanıyor😍 tekrar beta istedi ve progestorana baktı. Onlar da bugün çıkacak doktordan haber bekliyorum. Sonra da keseyi görmeye gun vercek:)
yaaaa çok sevindimmmm bak gördünmü allah yüzüne güldü yavrum yaa nasıl mutlu oldum senin adına anlatamam ya allah kucağınıza almanızı nasip eylesin kuzum maşallah maşallah :)

X