Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Bat gününü bekliyorum kuzum bugün test yaptım negatif gecikirsem tekrar test yapacağım ama galiba bende Eylül grubuna yavaş yavaş kayıyorum
Benim iki gündür aşırı derecede regl belirtim vardi hele dün sürekli WC kosuyordum geliyor diye bakıyorum akıntı bugünde tık yok ağrı sızı herşey kayboldu sadece sağ ve sol kasığımda batma oluyor bir kaç saniye o kadar

Ay kuzum şuan resmen beni anlatıyorsun aynı şeyleri yaşadım ya resmen dün ve ondan önceki gün kasıklarım felaket ağrıdı adet olacak gibi bende koştum koştum baktım hatta ped takacaktım. Bugünde sadece batmalar var dediğin gibi bunlar ne ola ki ? İnşallah bebiştendir canım yaaaa Eylül topiğine gitmek nasip olmasın inşallah

Keşke bir mucize olsa yumurtlama takibi hiç yapmadım bazı aylar iki kere yumurtluyordum ama bu ay hiç bilmiyorum akışına bıraktım hayırlısı artık ne diyeyim her ikisine de hazırlıklyım gitmesek iyi olur

Belki de olur canım belli mi olur daha bata 2 gün var belki gecikme olacak ve bir mucize olacak Allahtan Ümit kesilmez Ben yumurtlama takibi yaptım canım eğer stres yapmam dersen tavsiye ederim benim kafamı rahatlattı ama ben ovülasyon testi yapmasaydım da belirtilerden anlıyordum yumurtladığımı. Sende anlıyorsan eğer gerek yok aslında yapmana. Gelişmelerden haberdar et canım merak ederim güzel haberler veririz inşallah

Kızlar bugün 24. günüm 27-31 gün aralığında oluyorum normalde geçen ay sadece hsg den dolayı galiba 38. gün oldum. Artık dayanamıyorum sizce bir test yapsam mı çıkar mı yoksa erken mi

Ben 5 ay ovu ile takip ediyordum akintilardan dolayı anlamaya başladım sonra strese girmiştim olmuyor diye bu ay takip etmedim ama bu ay sadece 4 ovu aldım eczaneden öylesine ayın 2 sinde yaptım pik yakındı ayın 3-4 derken hepsi pikti. Dedim ya gebelik ya da yumurtlama tekrar bilemedim gebelik testi yaptim hafif silik vardı. Bilmiyorum ya kimyasal gebelik geçiriyorum ya da 2ci yumurtlama oldu. İkinci yumurtlamaysa çıkmaz zaten bu günlerde anca gecikmenin 3-4 gün çıkar varsa eğer. Hayırlısı bakalım

Canım ben adet biten günü değerlendirdim
Şimdi de bugün 2 gün oldu ilişki olmayalı
Ovulasyon a dün başladım henüz bir şey yok daha
Bendeki tek sorun akıntım hep aynı hep krem gibi ama kuru
Bide sigarayı azaltamadım yapamıyorum
3-2 dedin de eğer yumurtlama varsa sence o ritimi bozmalı mıyım.
Bide mesela yumurtlamadan önce yumurtlama olımca ve sonraki günü ilişki yapın diyorlar da onu yapsam mı sence
KB biraz uzun oldu

Ayy bende sigarayı azaltamiyorum az içmeye çalışıyorum bu sefer daha çok içmeye başladım bu çok etkiliyor ya nasıl yapacaz hiç bir fikrim yok bu konuda

Ayy bende sigarayı azaltamiyorum az içmeye çalışıyorum bu sefer daha çok içmeye başladım bu çok etkiliyor ya nasıl yapacaz hiç bir fikrim yok bu konuda
Bende aynı durumdayım inanki
Bide bu ay gebelik olacağindan emindim
Adetim gelince iyice sigaraya sardım yine
Ya sakız da denedim olmuyor
Bilmiyorum ne olacak halimiz
Yaş daha 24 ama olsun

Gebelik testi silik çıktıktan sonra tekrar yaptın mı test? Gebelik olabilir canım yarın yapsan mı yoksa gecikmeyi mi beklesen İnşallah gebeliktir kuzum ya kimyasal gebelikse de adetin gelir kuzum bakalım hayırlısı inşallah gönlündekini verir Rabbim

4 tane erken gebelik yaptım hepsi silikti canım koyulasmiyordu dün yaptım işte negatifti kaset test.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…