Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Ben dün vermiştim canım sağlık ocağında bugün kendi doktoruma gideceğim arada kahverengi kanamam oluyor çünkü korkuyorum
Ya benim takipli olduğum bir doktor yok yaşadığım yerde iyi bir kadın doğum uzmanı bulamadım ne yapacağım bilmiyorum bir kaç kez gittiğim bir doktor var ama yine ona gitsem ama ne zaman gideceğimi bilmiyorum

Merhaba hanımlar turuncu agac turuncu agac umarım benide eklersin yazmıştım bat 16 ağustos diye.. ben ayın 30 unda ovülasyon gününde ilişkiye girdim ve bugün 10 gün oluyor sol kasık ve yumurtamda ve belimle inanılmaz ağrılar var kasığım yüzünden akşam uyuyamadım😞 ne olur tecrübeliler yazar mısınız ilk defa denedim.
Kızlar bana da yardımcı olur musunuz hiç daha önce gebelik girişimim olmadı ağrıyor çok heryerim dövülmüş gibiyim ne oluyor hiç bilmiyorum

Ya benim takipli olduğum bir doktor yok yaşadığım yerde iyi bir kadın doğum uzmanı bulamadım ne yapacağım bilmiyorum bir kaç kez gittiğim bir doktor var ama yine ona gitsem ama ne zaman gideceğimi bilmiyorum
canım sen 2 gün sonra tekrar bi kan verdir beta hcg değerine tekrardan baktır bakalım artış nasıl olacak

Cidden agliycam artik normalde bat 29 temmuzdu. Dun aksam adet oldum dahasi hastaneyi arayacaktim rahim filmi icin. Niye böyle oldu acaba, boyle yasayan var mi
Bu arada yeni bat 18 agustos benide kaydedin bari bu Topiğe 😓😢
Bende bu ay 5 gün erken adet oldum hemde o kadar hamile olduğuma inanıyordum ki gelen kanamayı yerleşme sanmıştım🥺hiç üzülme bu ay olur inşAllah🙏

Kızlaaar 🥲 reglime 3 gün vaar. Kanda çıkar mııı??

Eklentiler

• 1C1CC846-8D15-4552-8C70-7BF99D97AD0C.jpeg
    1C1CC846-8D15-4552-8C70-7BF99D97AD0C.jpeg
    60,1 KB · Görüntüleme: 88
Merhabaa kızlarr bat a 5 gün kaldı benim yaklaşık 1 haftadır ılık ılık kasıklarım agrıyor bi kaç gündürde sanki vajinamdan bir şey akıyor gibi his geliyor fakat çok bi akıntımda yok bu ayda olmadı çokk çok büyük ihtimalle moraller sıfır

Merhabaa kızlarr bat a 5 gün kaldı benim yaklaşık 1 haftadır ılık ılık kasıklarım agrıyor bi kaç gündürde sanki vajinamdan bir şey akıyor gibi his geliyor fakat çok bi akıntımda yok bu ayda olmadı çokk çok büyük ihtimalle moraller sıfır
Benim de 5 gün var ve bende de nedense gün yaklaştıkça bi umutsuzluk var iyi düşünelim iyi olsun daha çok erken bizim için

Benim de 6 gün var adet belirtisi dahi yok adet öncesi akıntım olurdu göğüslerim acırdı hiç bir belirti yok şu an sadece sivilcem çıktı iki tane o beni şüphelendiriyor 🥲

Benim de 5 gün var ve bende de nedense gün yaklaştıkça bi umutsuzluk var iyi düşünelim iyi olsun daha çok erken bizim için
iyi düşünemiyorum çünkü adet olucağımı biliyorum en azından hissedebiliyorum bu ay hiç test yapmadım kendimi tuttum keşke olsa hepimizin önceden hamile kalmaya korkardım şimdi hergün dua ediyorum hayat ne garipp

X